колко мога да му взема

nortrant

Well-Known Member
за домейн - .com
регистриран през 2006
и изтича през 2011

пр4

тема: мода и подобни

домейн името не е от най-добрите за тази ниша но не е и много зле ...

Ако нещо съм пропуснал, казвайте!

Мерси.
 
От: колко мога да му взема

Ами пропуснал си само домейна.
 
От: колко мога да му взема

Е да, но така разликата от до ще е голяма и едва ли ще ти свърши работа.
Аз бих предположил примерно от 40лв. до 200лв., но не съм спец по домейн бизнеса, а и в случая е много относително.
Голяма разлика би оказало дали е насочен към български език/пазар или англо...
 
От: колко мога да му взема

Е то това все едно да продаваш кола 2006-та модел ама да не кажеш каква е и да питаш за цена....
Има ли тирета?
Български думи ли има в домейна?
Колко думи има?
Има ли цифри?
Има ли от тривиалните представки/надставки? (the/best/super/duper/и т.н.)
И най важното какъв е домейна? Какво ще рече мода и подобни? moda.com/moderno.com/moda-podobni.com
Може и за 5 лева да не го продадеш, може и 500 лева да му вземеш, просто много зависи.
 
От: колко мога да му взема

От това че домейна е ПР4 да се разбира ли че под него има сайт или е просто домейн защото, не съм сигурен но ако е само домейн и утре го качиш на някой сайт след първият ПР ъпдейт този ПР4 няма ли да овехне.
 
От: колко мога да му взема

От това че домейна е ПР4 да се разбира ли че под него има сайт или е просто домейн защото, не съм сигурен но ако е само домейн и утре го качиш на някой сайт след първият ПР ъпдейт този ПР4 няма ли да овехне.

Ако линковете стоят към домейна не би трябвало да овехне. :)
 
От: колко мога да му взема

Колко да седят Г. като намине два-трипъти и не намери нищо срещу тези линкове предполагам че ще ги отсвири
 
От: колко мога да му взема

да напоследък гогле е станал оста по взискателен
по-рано висяха страници с години
ама сега минава и не ги ли намери ги делва
има ли сайт нема ли ама според мен...да бъда точен между 5 и 500 лева някъде ще е цената ...
 
От: колко мога да му взема

Е то това все едно да продаваш кола 2006-та модел ама да не кажеш каква е и да питаш за цена....
Има ли тирета?
Български думи ли има в домейна?
Колко думи има?
Има ли цифри?
Има ли от тривиалните представки/надставки? (the/best/super/duper/и т.н.)
И най важното какъв е домейна? Какво ще рече мода и подобни? moda.com/moderno.com/moda-podobni.com
Може и за 5 лева да не го продадеш, може и 500 лева да му вземеш, просто много зависи.

Това за колата не мисля че е добър пример! Може домейна да е регистриран преди 10 год и да си е добър ..

- няма тирета
- не са български думи - състой се от две думи който се използват и в българския език!
- общо 3 думи са ако за дума се брой и bg (накрая има bg)
- няма цифри
- няма тривиалните представки
- за мода ще рече че думите от който е изградено домейн името са на тази тема(или по-точно на тяази би си отивало най-добре...)

От това че домейна е ПР4 да се разбира ли че под него има сайт или е просто домейн защото, не съм сигурен но ако е само домейн и утре го качиш на някой сайт след първият ПР ъпдейт този ПР4 няма ли да овехне.

какво разбираш под "има ли сайт" ? инсталирал съм wordpress да не седи празен ... а това за пр-а, ще изчакам и ще видя дали ще падне... и без това не бързам ...

п.п.
Ако някой разбира доста от такива неща, нека пише, ще му кажа на лс кой е домейна ...
 
От: колко мога да му взема

Да точно това имах в предвид под има ли сайт. Ако на този ПР-ъп не падне според мен цената не би трябвало да е под 100лв
 
От: колко мога да му взема

Да точно това имах в предвид под има ли сайт. Ако на този ПР-ъп не падне според мен цената не би трябвало да е под 100лв

ок, питам за пр4 ако падне естествено че цената няма да е същата ...
 
От: колко мога да му взема

Това за колата не мисля че е добър пример! Може домейна да е регистриран преди 10 год и да си е добър ..

- няма тирета
- не са български думи - състой се от две думи който се използват и в българския език!
- общо 3 думи са ако за дума се брой и bg (накрая има bg)
- няма цифри
- няма тривиалните представки
- за мода ще рече че думите от който е изградено домейн името са на тази тема(или по-точно на тяази би си отивало най-добре...)

Е то това ще е манджа с грозде. Не са български думите ама има бг? Аз такъв домейн не бих купил. Питах те понеже се интересувам, ама като не казваш нищо по добре да си регистрирам новичък.
Това за колата си е много добър пример. Както домейна може да е добър, така и колата може да не е карана.
 

Горе