колко са милионерите във форума-

dalasweb

Well-Known Member
колко са милионерите във форума.дали има почва за тях тук.е може да пишат итези дето са направили 100к в нет
 
От: колко са милионерите във форума-

прав си,а дали в нета може да направиш милиони.дайте примери за западни милионери.
 
От: колко са милионерите във форума-

Има прясна анкета - огледайте се наоколо.
Има 5-6 ужким милионера...
 
От: От: колко са милионерите във форума-

за Сребрин четох,други има ли.трябва да се амбицират , за да не замина назапад.напоследък само на ишлеме бачкам.ето сега ми искат направа а сайт за 300лв.търся някой джумладжия да го настрои за 100, а азда взема останалите
 
От: колко са милионерите във форума-

Ха-ха тъпа тема,:shock: ако беше зададена по някакъв друг начин можеше да имаш поне някакъв отговор.Така мислиш ли че някой направил много пари ще напише тук.8)8)
 
От: колко са милионерите във форума-

прав си,а дали в нета може да направиш милиони.дайте примери за западни милионери.

да само в нета може да се правят милиони но не е лесно
 
От: колко са милионерите във форума-

Нетърпелива е само посредствеността, великите могат да чакат!
ехото- чакам,чаакаммм
 
От: колко са милионерите във форума-

Като говорим за милионери къде се изгубиха amoun и netsurfer?
 
От: колко са милионерите във форума-

е, няма ли поне някой направил 100к
 
От: колко са милионерите във форума-

"може да пишат итези дето са направили 100к в нет " - наложено е вето на хората с по малък доход от 100к :p

Ако някои знае за какво иде реч няма да си губи времето със форуми, например собствениците на Инвестор БГ и принадлежащите им сайтове едвали са чували за форум "how to make money online" тука сме си мишки.

Преди повече от 4-5 месеца, четох във Форбс за едно момче мисля че беше на 21 години - Българин, неговата компания е купила бг мама за 700 000 лв ;) (тук говоря малко по спомени, че беше одавна) а въпросното момче в статията пишеше, че е създал хостинг компания на 13 години - не му е провървяло със хостинга, но определено му е провървяло със останалите сайтове които притежава.
 
Последно редактирано:
От: От: колко са милионерите във форума-

за Сребрин четох,други има ли.трябва да се амбицират , за да не замина назапад.напоследък само на ишлеме бачкам.ето сега ми искат направа а сайт за 300лв.търся някой джумладжия да го настрои за 100, а азда взема останалите
кофти занаят си избрал - не става за забогатяване.
 
От: колко са милионерите във форума-

Netsurfer благодаря ти за отрицателната репутация. И сега изненада - не, няма да ти е върна, аз отдавна съм израснал детинщините. Мога само да ти дам съвет - порасни малко.

А и на въпроса ти аз къде съм - в момента съм в Пловдив, но заминавам на едноседмична почивка, ако те интересува точно къде да ти кажа...
 
От: колко са милионерите във форума-

Ти, ако чакаш други да те амбицират ...
... по-добре си бегай на запад
 
От: колко са милионерите във форума-

Netsurfer благодаря ти за отрицателната репутация. И сега изненада - не, няма да ти е върна, аз отдавна съм израснал детинщините. Мога само да ти дам съвет - порасни малко.
Аз обаче не съм толкос великодушен и му цапнах една - да не си играе с червеното копче много-много... Успях се пак да намеря подходящ пост у темата дето снима колите на баща си.
 
От: колко са милионерите във форума-

Аз обаче не съм толкос великодушен и му цапнах една - да не си играе с червеното копче много-много... Успях се пак да намеря подходящ пост у темата дето снима колите на баща си.
Хаха, да бе, точно ще седна на баща ми колите да снимам ... нямам си друга работа ...
Netsurfer благодаря ти за отрицателната репутация. И сега изненада - не, няма да ти е върна, аз отдавна съм израснал детинщините. Мога само да ти дам съвет - порасни малко.

А и на въпроса ти аз къде съм - в момента съм в Пловдив, но заминавам на едноседмична почивка, ако те интересува точно къде да ти кажа...
Къде още да раста? Ожених се ... чакам бебе ... на къде повече??
Едноседмична почивка, WOW, това е нещо уникално, това почивка за 7 дни ли означава :p
 

Горе