колко сте печелили максимум от сайта си

danko6

Well-Known Member
колко сте печелили максимум от сайта си или блога за 1 месец:D
аз за 1 месец съм взел 20 лева от това само че си продадох сайта без никакви програми и такива а вие
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

Аз от единия сайт съм печелил от 0лв до 3-4 хиляди месечно. Според зависи...
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

сериозно ли защото не ми се вярва с бг сайт да си взел 3-4 хиляди за един месецтова са много пари а за 0 ти вярвам
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

добре де като не ти се вярва какъв е смисъла да правиш един милион теми в които,присъства този въпрос не искам да влизам в спор с тебе но не смяташ ли,че вместо да пълниш форума със свой въпроси можеш да формулираш всичките си в една тема,или за по-сигурно трябва да се спами та белкем получиш различни мнения!
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

Естествено че не е български, но какво значение има?
И в българия бих правил пари с подобен бизнес, но не искам да си развалям репутацията пред чужденците с кирилица.
Ако ще е на кирилица - ще е на руски.

Имам само един сайт на бг - един ръглив блог дето само на адсенсе чака. То той ми е единствения сайт с реклами. Ама там има още толкова работа че не знам кога ще се хвана да го развивам.
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

ThinkFast взимал ли си пари от google adsens като направиш 100 долара как ти ги плащат как да си получа рлащането днес си направих едно блогче и вече имам 1,38 доларано незнам ако станат 100 какво да направя
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

ThinkFast взимал ли си пари от google adsens като направиш 100 долара как ти ги плащат как да си получа рлащането днес си направих едно блогче и вече имам 1,38 доларано незнам ако станат 100 какво да направя
Ами от адсенс досега не съм вземал пари. Точно с адсенс се занимавам от 4-5 месеца. Става дума за един сайт на български, ама не ми се занимава много с него. Този проект може би беше най голямата ми грешка.
Такива големи оферти за реклами съм отказвал (не обичам реклами), а накрая пускам сайт с адсенс...
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

ThinkFast взимал ли си пари от google adsens като направиш 100 долара как ти ги плащат как да си получа рлащането днес си направих едно блогче и вече имам 1,38 доларано незнам ако станат 100 какво да направя


Най-лесно е с WU... като си събереш паричките, отиваш до банката и директно ти ги дават, без мотанки... чиста работа. btw кротни се малко с темите и идиотските въпроси... разбирам, че тези дни си започнал да се занимаваш и ентусиазма яко те е хванал. Поеми си дълбоко дъх, почини си няколко дни и след това пак огледай нещата. И почвай да мяташ още сайтове и да трупаш контент и линкове. Парите самички ще си дойдат. Иначе аз също съм взимал много пъти пари от Adsense
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

От сайта си съм печелил най-много 2500 лв за един месец и то от Adsense. Не мисля, че има друга рекламна платформа за български уеб сайтове, която да плаща колкото гугълската, за това ако притежавате сайт, който е насочен към България използвайте Adsense!
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

Най-много от сайт на български малко над 500 долара на месец от Smowtion.
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

Толкова ли го закъса форума, че съживявате вече теми от 2009-та :)
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

Толкова ли го закъса форума, че съживявате вече теми от 2009-та :)
Мне, не го е закъсал форума, просто потребителя реши да пише в нея. :) Иначе и аз се учудих. :)
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

Направо и аз се зачетох и като погледнах ... 2009 година :)) Това с трупането на мнения е доста.. тъпо, но на всеки му се налага да ги натрупа за да стратира :))
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

С един смотан блог в tumblr със adult снимки със спамене на всеки пост с реклама на Juicyads около 200 долара за един месец, но поради спама животът на такъв блог е между една и две седмици, а пък и tumblr си смениха скрипта и сега е по-трудно вече.
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

За какви сайтове говорим и печлба, от кликлане по банери от афилейт или ?
Защото аз една яхта като продам в магазина. и избичвам в класацията с 6 цифри :)
 
От: колко сте печелили максимум от сайта си

на мен рекорда от 1 сайт ми е около 500 лева , но беше само за 1 месец, после падна сумата от адсенса
 

Горе