купен скрипт,но не получен

От: купен скрипт,но не получен

За софтуер рефънда наистина е труден, ако не и невъзможен. На този сайт има ли писано за refund policy ?
 
От: купен скрипт,но не получен

www.qlweb.com
харесах си премиума,но след отстъпката исках да си купя про версията,както споменах за вмъкване на хтмл и пхп.
едното е 29 другото 79
та след като ми предложиха 49 се реших
опс сега се усещам 30 долара сами смъкнали!

Как ви се струва ?
Струват ли си парите?
 
От: купен скрипт,но не получен

Хм, знам ли дали си струва.
Зависи ти каква фукционалност търсиш. Аз съм на мнение, че по-простите неща са по добре, за директориите.
www.bulsites.com е моя директория, просто направена на безплатна платформа
 
От: купен скрипт,но не получен

classipress да си купиш за директория и да знаеш, че си си дал парите за нещо, което ще ги избие, да беше питал първо във форума, а не да купуваш наслука.
 
От: купен скрипт,но не получен

Пейпал си му е практика да защитава потребителите и да прецаква търговците,така че едно сърцераздирателно писмо как си бил излъган и ще те рефунднат - и другия път внимателно като си даваш парите.
 
От: купен скрипт,но не получен

Пейпал си му е практика да защитава потребителите и да прецаква търговците,така че едно сърцераздирателно писмо как си бил излъган и ще те рефунднат - и другия път внимателно като си даваш парите.
Ok мерси още не са ми изпратили скрипта
това и ще направя и после за подпис ,ще пиша колко са добри са хамериканците
 
От: купен скрипт,но не получен

що реши че са мириканци?
 
От: купен скрипт,но не получен

адреса им е в щатите .снощи оня ми вика правиме козметични промени и пращаме,а днес пее друго

I asked you if you want the latest version. You said: OK.
We are releasing the new version on Thursday. I'll send it to you.

If you do not want the latest
version, I can send you the old one, but then you would need to purchase the new one.

This way (if you wait till Thursday), you will get the latest version and you will save on upgrade fees.

и аз му пиша абе лайно не ти ща новата и се скри, а ехото вика the old one the old one the old one the old onethe old one the old one


сайт на лайнаря.
http://www.directoryadder.com/

интересно ченямаше кракнаа версия не се упува ГАЛИБА
 
Последно редактирано:
От: купен скрипт,но не получен

classipress да си купиш за директория и да знаеш, че си си дал парите за нещо, което ще ги избие, да беше питал първо във форума, а не да купуваш наслука.
а тези от qlweb кой да ги храни? :D

paypal.com -> Resolution Center -> Item dispute -> Избираш транзакцията -> чакаш за доброволен рефънд от селъра или пейпал да ти върнат парите..

Но все пак дай му зор на тоя малко и би трябвало да ти прати скрипта..макар че като знам кви сме българите бая зор си му дал сигурно :)
 
От: купен скрипт,но не получен

Hi,
Thank you for purchasing qlWebDS Directory Script.
Your Registration Number required to install the qlWebDS Directory Script is:
tintirimintiri

Please read install.txt before installing the script. Should you wish for us to install the script for you,
please go to: tintirimintiri
qlWebDS Manual is located here:tintirimintiri


най-сетне го получих ,като му казах че съм писал в пейпал /а не съм/изорих се с този лайнар:twisted: и мерака ми мина дори.
Мерси на всички за постовете!

Как да си изтрия темата, щото вече не е важна?!

Аз с жени полесно съм се свалял отколкото със скрипт!
 

Горе