къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Zirioz

New Member
Някой може ли да ми каже къде да сложа кода (кода който ад сендс генерира) в моя блог спод , за да излизат рекламите ?
Дсата пъти го прегладах , четох хелповете много пъти и така не разбирам къде да го сложа тоя код.:shock:
 
От: От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Oтиди в контролния панел на блоггер и кликни върху таба с име Осигуряване на приходи
Да бях там и в двата раздела , Adsens за емисии и общ преглед на Adsens . Натисках и пробвах някви варианти , но къде да поставя копирания код , защото като дам прегред на блога , вместо реклами ми излизат празни пространства.Интересуват ме точните и последователни стъпки за поставяне на кода и показването на рекламите в блога.
 
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Ако ти излизат празни пространства, значи си ги сложил. Трябва да почакаш малко да се се ъодейтне и да ти резгелда контента, за да знае какви раклами да ти показва :)
 
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Хм , нямам спомен да съм го поставял някъде , или може би автоматично се е задейстало нещо .. :) До колко време трябва да се появят рекламите и ако нещо се забявят , май значи нещо съм объркал.:shock:
 
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

За блоспота не знам дали не ти слага позиции по дефаулт, но ако имаш празни пространства из сблога, значи си ги слага само. Ако дадеш линк, може да погледнем и да ти кажем :)
 
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Ами не ме пуска да давам линк , защото май трябва да имам 10 поста :shock:
Като направя 10 поста ще го поставя , за да чуя по-опитно мнение :)
 
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Почакай 1-2 часа и погледни тогава как е. Според мен трябва да са ти готови. А за блога можеш да го сложиш, но не трябва да е като линк (пример: предприемач (дот) ком :)
 
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Не , от вчера е така :shock:
Ето го блога .. Блог за ....
 
Последно редактирано:
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

с тоя блог ли са те одобрили?!
я по сериозно, 6 поста в блога без да има съдържание ....
или на някой ще му изпращи в акаунта че си сложил чужд код :)
 
От: От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

с тоя блог ли са те одобрили?!
я по сериозно, 6 поста в блога без да има съдържание ....
или на някой ще му изпращи в акаунта че си сложил чужд код :)
кво му е на блога , просто е нов и няма много съдържание .. те първа ще го ъпдейтвам :), не ннарушавам права , а и е само с безплатни неща и много хора , които се интересуват от тези неща ще се възползват:shock:
А тва за чуждия акаунт и чуждия код , какво искаш да ми кажеш , че не схващам :shock:
 
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Ми че си взел кода, от някой друг и той би получил бан понеже сайтът ти е против правилата на адсенса.
 
От: къде и как да сложа кода на adsends в моя blogspot

Ми че си взел кода, от някой друг и той би получил бан понеже сайтът ти е против правилата на адсенса.
Не не , кода го взех от моя ад сенс акаунт .А къде се слага кода ? Аз сега го сложих в / дизайин , добавяне и подреждане на елемнтите на страницата , добавяне на притурка / но пак не излиза и веднага ли би трябвало да излезнат рекламите .:shock:
И трябва ли такава задължителна стъпка да се направи от / осигуряване на приходи , превключване на профил в адсенс , печелете пари от адсенс , следваща и тн./ .. защото не съм я направил тази стъпка .
 

Горе