лимит на акаунта ми в ипей

nortrant

Well-Known Member
здравейте
трябват ми 12.8 лв.
връщам ги в понеделник (има ги парите, но не мога да ги ползвам, защото има лимит на акаунта ми в ипей)

Мерси предварително.
 
От: Спешно - пари на заем

Отиди в офис или гише на Ипей и си направи регистрация на физическо лице 3-то ниво. Струва 1 лев и става само срещу лична карта. Всички лимити ще ти отпаднат, че ще имаш и екстри даже.
 
От: Спешно - пари на заем

Отиди в офис или гише на Ипей и си направи регистрация на физическо лице 3-то ниво. Струва 1 лев и става само срещу лична карта. Всички лимити ще ти отпаднат, че ще имаш и екстри даже.

нямам 18 год. :)
 
От: Спешно - пари на заем

нямам 18 год. :)

Няма проблем, че нямаш 18. Утре отиди да си направиш регистрация 3-то ниво, всичко ще е по-добре - по-малко такси, без лимити и т.н. Идеята е не да имаш 18, за да си 3-то ниво, а да се уверят, че реално съществуваш. ;) Надявам се да съм помогнал. Ако има нещо питай. :)
 
От: Спешно - пари на заем

Няма проблем, че нямаш 18. Утре отиди да си направиш регистрация 3-то ниво, всичко ще е по-добре - по-малко такси, без лимити и т.н. Идеята е не да имаш 18, за да си 3-то ниво, а да се уверят, че реално съществуваш. ;) Надявам се да съм помогнал. Ако има нещо питай. :)

Нещо се бъркаш!
За да си направя акаунта 3-то ниво трябва да ида в банката и да си дам личната карта

1 - нямам 18 год. - това е все едно да нямам лична карта
2 - акаунт в ипей се прави с егн, аз не мога да си направя с моето, защото както казах вече нямам 18 години и системата не ми позволява!

Вече ми дадоха пари!
 
От: Спешно - пари на заем

Лична карта се издава още на 14 години.Иди и ипатй и може и да стане.
 
От: Спешно - пари на заем

Нещо се бъркаш!
За да си направя акаунта 3-то ниво трябва да ида в банката и да си дам личната карта

1 - нямам 18 год. - това е все едно да нямам лична карта
2 - акаунт в ипей се прави с егн, аз не мога да си направя с моето, защото както казах вече нямам 18 години и системата не ми позволява!

Вече ми дадоха пари!
Пълни глупости. :)
За регистрация в ипей ти трябват само 14 години.
Отиваш в офис на изипей/ипей, даваш си личната карта, искат ти 1лв и си готов.
 
От: Спешно - пари на заем

ми аз защо до сега си мислех, че трябва да имам 18 год ? Хмм... :shock:
 
От: От: Спешно - пари на заем

Още в началото на регистрацията пише, че се искат 14 години. :)

що не казвате бе хора ... :D до сега сто пъти да съм си верифицирал акаунта ...
 
От: От: Спешно - пари на заем

то първо ниво значи може... дали същото се отнася и за трето ?
Ти що не си гледал като си се регистрирал? ;)

Ниво "3" - "Регистриран клиент" получават клиентите, които са се идентифицирали пред системата по един от следните начини:

  • Имат регистриран персонален сертификат за достъп до клиентския си профил в еPay.bg, издаден от една от следните организации: Инфонотари ЕАД, Банксервиз АД, Информационно обслужване АД, Спектър АД.
  • Представили са документ за самоличност в офиса на ePay.bg или офис на Easypay или в офисите на банките-партньори на "Изипей" АД (ЦКБ и ПИБ), следните документи:
  • за физически лица:
    - Документ за самоличност;
 
От: Спешно - пари на заем

Искам да попитам дали става да си регистрирам картата, която е ДСК Тийн? Питам защото до сега не съм ползвал Epay, но вече искам да го ползвам. И ако може също да ми кажете как ще стане трансферирането на пари от картата към микросметката и обратно? Благодаря предварително! :)
 
От: Спешно - пари на заем

Искам да попитам дали става да си регистрирам картата, която е ДСК Тийн? Питам защото до сега не съм ползвал Epay, но вече искам да го ползвам. И ако може също да ми кажете как ще стане трансферирането на пари от картата към микросметката и обратно? Благодаря предварително! :)
Карти на ДСК стават само DSK Virtual Visa и Virtual MasterCard - други не приема. Защо не четете правилата бе хора. :)
 
От: Спешно - пари на заем

И ако може също да ми кажете как ще стане трансферирането на пари от картата към микросметката и обратно? Благодаря предварително! :)

От микросметката може да изпратиш пари в картата чрез IBAN-a - има такса за този трансфер
от картата в микросметката .. ако искаш да изпратиш на някой друг потребител на ипей пари чрез КИН-а, при изпращането избираш парите да се теглят от картата и готово ...

==========

@Реджи, не се карам на никого! Просто бях много учуден ....
 
От: лимит на акаунта ми в ипей

@Реджи Какво ще кажеш за това? http://store.picbg.net/pubpic/9F/35/184d6282a3999f35.png

:wink:

ето и писмо от тях:

Код:
Благодарим Ви, че се свързахте с нас.

Здравейте,

можете да се регистрирате в ePay.bg, но не можете да преминете 3-ниво на
микросметката. 
"Микросметка ниво 3" могат да ползват само лица навършили 18 /осемнадесет/
години.
Преди да се регистрирате можете да прочетет по - подробно общите условия за
регистрация в ePay.bg и за използване на микросметка от началната страница на
системата от меню "Тарифа".
 
От: лимит на акаунта ми в ипей

плати 6 битови сметки и ще ти вдигне нивото на 2, за 3 требе да регнеш бабата ;)
 

Горе