лого дизайн Photoshop etc...

От: От: лого

а за цената мисля че 15 лв. за лого е нормално тъй като 1-то ми отнема около 2 часа работа
 
От: лого

тези 2-те са примерни направих ги за да покажа възможностите си ако искаш да си направиш поръчка предполагам че ще ми кажеш на каква тема е сайта където ще слагаш логото и следователно аз от своя страна ще преценя какво би подхождало най-много, а специално тези 2-те това зеленото е подходящо за кулинарен сайт а другото може да се сложи в сайт за музика за някоя игра ако малко му променя цветовете би могло да пасне и на много други неща

А извинявам се отново, действително изключително много съжалявам, че в толкова късен час обсъждаме това, но може ли да ме ориентираш колко реализирани проекта имаш (в смисъл готови уебсайтове) и дали е възможно да видим някой примерен? Още един въпрос - правиш ли дизайни за wordpress и отново може ли пример и цена естествено.

Пропуснах да запитам - колко време отнема изработката на едно подобно... лого?
 
От: От: лого

а за цената мисля че 15 лв. за лого е нормално тъй като 1-то ми отнема около 2 часа работа

за цената думичка не съм обелил. Предполагам си сравнил офертата си с офертите на други дизайнери във форума и си се ориентирал.

Отново се извинявам за късния час и искрено съжалявам, че не успяхме да обсъдим всичко това около 20-21 часа вчера, но пък си има и предимства - темата със сигурност ще бъде най-четената за нощта, а със сигурност ще предизвика интерес и утре.
 
От: лого

до момента имам само 1 единствен сайт ( който беше училищен ) но за съжаление няма как да го видиш защото е свален ( иначе съм се занимавал да правя сайтове но това ми бяха където се казва първите стъпки и едвали ще представляват някакъв итерес за някой тъй като са изключително прости и не толкова впечатляващи ако искаш за няколко дена може да си поиграя и да подготвя един примерен за клипове за да добиеш представа няма да ми представлява никаква трудност - не правя дизаини за wordpress
 
От: лого

до момента имам само 1 единствен сайт ( който беше училищен ) но за съжаление няма как да го видиш защото е свален ( иначе съм се занимавал да правя сайтове но това ми бяха където се казва първите стъпки и едвали ще представляват някакъв итерес за някой тъй като са изключително прости и не толкова впечатляващи ако искаш за няколко дена може да си поиграя и да подготвя един примерен за клипове за да добиеш представа няма да ми представлява никаква трудност - не правя дизаини за wordpress

А в смисъл сайтът беше предназначен за някакво училище или ти го прави като ученик?
Колкото до примерен сайт ще бъде изключително интересно да се види, но честно казано душа не ми дава да те ангажирам с подобно нещо.

не правя дизаини за wordpress
и слава Богу

Извинявам се само не разбрах, успя ли да прегледаш секцията с фрилансъри и услугите и работите на други дизайнери? Мисля, че някои от тях вече минаха през темата и дори в момента забелязвам един, но явно просто нямат думи. Е, не е необичайно за дизайнер - силата им е в четката, а не в перото както се казва.
 
От: лого

сайтът който правих беше за моето училище ПГТМД - Габрово но тъй като училището затвори врати се наложи да затворим и сайтът направихме го с един съученик като дизайнът беше изцяло моя идея ( и той имаше заслуги но главно аз работех върху дизайнът ) а иначе примерния сайт който мога да ти направя предполагам че до понеделник някаде ще да е готов и няма да ми коства почти нищо ( само да вметна, че това което ще направя е да ти измисля примерно дизайнът само и да ти го пратя като изображение цялото аз не се занимавам с програмиране на сайтове но пък компенсирам с идеи :Р )
 
От: лого

сайтът който правих беше за моето училище ПГТМД - Габрово но тъй като училището затвори врати се наложи да затворим и сайтът направихме го с един съученик като дизайнът беше изцяло моя идея ( и той имаше заслуги но главно аз работех върху дизайнът ) а иначе примерния сайт който мога да ти направя предполагам че до понеделник някаде ще да е готов и няма да ми коства почти нищо ( само да вметна, че това което ще направя е да ти измисля примерно дизайнът само и да ти го пратя като изображение цялото аз не се занимавам с програмиране на сайтове но пък компенсирам с идеи :Р )

Да, действително много искам да видя подобно произведение, но съвсем честно казвам - душа не ми дава да те ангажирам с подобно нещо.

Сега мисля, че трябва да изясним няколко неща:

1. ученик ли си? ако да що не си лягаш (ох да идва 15 септември най-после)
2. три или четири пъти много любезно те помолих да прегледаш темите на дизайнерите в този форум (аз не съм дизайнер споко) - действително има впечатляващи работи и като изпълнение и като идея.
3. изключително полезно би било да се занимаваш с дизайн поне още 2-3-5 (изобщо не възразявам за повече) години преди да изкараш каквито и да било опити за дизайн пред публика

Съвсем добронамерено те съветвам - ако имаш някакво намерение да се занимаваш с дизайн сравни твоите "лога" и произволна оферта в пазара на другите дизайнери. Няма нужда да попадаш на най-добрите - отвори каква да е оферта за дизайн. Сравни двете и ако все още смяташ, че в този живот имаш някакво бъдеще в кое да е изобразително изкуство потърси темите на някой от наистина добрите дизайнери. Ако и това не помогне наистина вече трябва да си лягаш и да се надяваме, че проблемът не е по-сериозен.

Понеже профила ти е нов имам едно много просто и делово предложение - що не се ънлогнеш и да си направиш нов за да можем спокойно да се нахилим на темата, която сътворихме тук?
 
От: лого

1. аз съм самокритичен човек и приемам всякакъв тип критика
2. с изкуство се занимавам от както се помня още от 1-ви клас започнах професионално в художествена паралелка до момента имам 2 отличия за рисунки едното от които е на много голямо ниво, в момента съм студент и изучавам нещо съвсем различно от изобразително изкуство
спомена че е хубаво да се консултирам с някой който е дизайнер, вече съм го правил около 5 пъти ако това което съм нарисувал не допада на теб или някой друг не ме притеснява в крайна сметка изкуството не е длъжно да се харесва на всички по еднакъв начин
 
Re: От: лого

Съвсем добронамерено те съветвам - ако имаш някакво намерение да се занимаваш с дизайн сравни твоите "лога" и произволна оферта в пазара на другите дизайнери. Няма нужда да попадаш на най-добрите - отвори каква да е оферта за дизайн. Сравни двете и ако все още смяташ, че в този живот имаш някакво бъдеще в кое да е изобразително изкуство потърси темите на някой от наистина добрите дизайнери. Ако и това не помогне наистина вече трябва да си лягаш и да се надяваме, че проблемът не е по-сериозен.

Стоях и се смях от моя си ъгъл до сега и така не мислех и да коментирам в темата, но като прочетох това по-горе, просто не се сдържах.
Съвета ти е някак си неподходящ. Знам, че ще изглежда прекалено пристрастно да пуснеш линк към някой от вече изградилите се дизайнери, които пишат тук, ама и няма да бъде по-малко полезно.
Защо пиша това - еми да ме прощават голяма част от фрилансърите, ама в последните 2-3 конкурса, от 50 предложения, 2 или 3 могат да се носят "ЛОГО" като тяхно определение. Всичко останало си беше картинка.
За това и не мисля, че съвета ти е правилен, защото опит и ноу-хау от тях няма да попие, а по-скоро ще добие представата, че е на сравнително добро ниво, което по мое мнение - не е вярно.
И пич - не се обиждай, но просто си в много ранен стадий. По-скоро седни да прочетеш някоя книжка, оправи си правописа, забавлявай се - върви в Риска и изиграй един билярд или където и да е било. Помисли си малко как трябва да стават нещата - чети и се учи. Не е кой знае колко сложно :)
 
От: лого

1. аз съм самокритичен човек и приемам всякакъв тип критика
2. с изкуство се занимавам от както се помня още от 1-ви клас започнах професионално в художествена паралелка до момента имам 2 отличия за рисунки едното от които е на много голямо ниво, в момента съм студент и изучавам нещо съвсем различно от изобразително изкуство
спомена че е хубаво да се консултирам с някой който е дизайнер, вече съм го правил около 5 пъти ако това което съм нарисувал не допада на теб или някой друг не ме притеснява в крайна сметка изкуството не е длъжно да се харесва на всички по еднакъв начин

хм, не очаквах да отговориш. Не казах да се консултираш - да видиш теми в пазара на дизайнери. Няма да препоръчвам - сам ще се ориентираш.

Възхищавам се на смелостта ти да останеш във форума с тоя ник. Абсолютно си прав, че "изкуството не е длъжно да се харесва на всички по еднакъв начин" а и има прецеденти като Пикасо например.

Пожелавам ти да намериш ценителите на този род изкуство и приятен престой във форума.
 
От: лого

Bandurio, ще ти кажа, че станах преди малко, направих си едно кафе и щях да се задавя, като ти видях творбите. Нищо лично, но ти трябва доста практика и основни познания в областта. Понаучи се да правиш разни неща и след това почни да предлагаш услуги.

Защо пиша това - еми да ме прощават голяма част от фрилансърите, ама в последните 2-3 конкурса, от 50 предложения, 2 или 3 могат да се носят "ЛОГО" като тяхно определение. Всичко останало си беше картинка.
И то грозна картинка.
 
От: лого

мда, за това т.н. "лого", определено думата дизайн не му пасва, а и да ти отнеме 2ч да сътвориш този шедьовър ми се струва too much
 
От: лого

Вие пък какво плюете човека?
Ако смъкне цената на 10 лева логото ще ги взема и двете!

Скайп - Нямам!
 
От: лого

Да бе, много злоба, много нещо. Вижда се, че е все още дете, а вие толкова грубо го подхванахте. Можеше още в началото да му обясните, че "логата" му няма да се котират много, ако са на това ниво.
Все пак никoй не е започнал направо от Връхта.
 
От: лого

с изкуство се занимавам от както се помня още от 1-ви клас започнах професионално в художествена паралелка до момента имам 2 отличия за рисунки едното от които е на много голямо ниво, в момента съм студент и изучавам нещо съвсем различно от изобразително изкуство

Да бе, много злоба, много нещо. Вижда се, че е все още дете, а вие толкова грубо го подхванахте. Можеше още в началото да му обясните, че "логата" му няма да се котират много, ако са на това ниво.
Все пак никoй не е започнал направо от Връхта.

Кво дете бе смешен?
 
От: лого

признавам си че тези 2те логота които качих не са ми от най-добрите постижения няма да парадирам с това какво мога и какво не защото би било смешно и повърхностно ... тъкмо обратното приемам всичката критика която чета от вас с усмивка и на драго сърце, не съм дете но мисля че думата дете е подходяща да определи опита ми който имам до момента с подобни неща и освен това искам да отбележа че не се сърдя на никой който е изразил негативната си оценка за мен даже се кефя на такива хора защото те ме стимулират и ме карат да развивам способностите си ето какво сътворих след като прочетох така да ги нарека стимулиращите коментари - >
 
От: лого

Яаааааа, значи можело а?

Не е лого, обаче определено е нещо доста по-различно от ония двата правоъгълника. Това на какви програми е правено?
 
Re: лого

Турих му зеленко на човека, не само защото ми е съгражданин, а и защото явно чатка от критика. Определено има още доста път да извърви, докато стигне ниво подходящо за продажба, но въпреки всичко е похвално, че поне взима някаква поука.
 
От: лого

Браво, по-добре изглежда тази картинка. Щом приемаш критика, наблегни и върху правописа. Срамота е студент да пише по този начин.
 

Горе