малко помощ относно статия

От: малко помощ относно статия

Май по-добре да не я ползваш никъде, няма да загубиш никак:)
 
От: малко помощ относно статия

Отзад, при сателитите или само отзад. Ти решаваш. :mrgreen:
Квазимодо, моето момче, разбирам, че искаш по някакъв начин да се социализираш с обществото, НОООО дали началника ти в нордж офиса е съгласен с това:p
 
От: От: малко помощ относно статия

Квазимодо, моето момче, разбирам, че искаш по някакъв начин да се социализираш с обществото, НОООО дали началника ти в нордж офиса е съгласен с това:p
Кефи ме Квазимодо, че след като пуснах определени компромати, МОМЕНТАЛНО (В РАНКИТЕ НА МИНУТИ) си изтри никнейма в страницата на Предпиема4, който го свързваше с нагоннските му предложения в сайтове за запознанства (визирам елмаз) (тук има определена цензура..), съответно ме нападна словесно, както е известно нападението е най-голямата защита...
 
От: От: малко помощ относно статия

Квазимодо, моето момче, разбирам, че искаш по някакъв начин да се социализираш с обществото, НОООО дали началника ти в нордж офиса е съгласен с това:p

За какъв началник говориш, форумен олигофрене?
 
От: От: малко помощ относно статия

Кефи ме Квазимодо, че след като пуснах определени компромати, МОМЕНТАЛНО (В РАНКИТЕ НА МИНУТИ) си изтри никнейма в страницата на Предпиема4, който го свързваше с нагоннските му предложения в сайтове за запознанства (визирам елмаз) (тук има определена цензура..), съответно ме нападна словесно, както е известно нападението е най-голямата защита...

За какъв никнейм и предложения говориш, форумен олигофрене?
 
От: От: малко помощ относно статия

Кефи ме Квазимодо, че след като пуснах определени компромати, МОМЕНТАЛНО (В РАНКИТЕ НА МИНУТИ) си изтри никнейма в страницата на Предпиема4, който го свързваше с нагоннските му предложения в сайтове за запознанства (визирам елмаз) (тук има определена цензура..), съответно ме нападна словесно, както е известно нападението е най-голямата защита...

ти ме уби , май не знаеш къде се намираш и за какво говорим :D :D :D
 
От: малко помощ относно статия

Виж сега, пускаш 2 поста един след друг с въпрсосителен знак, а това говори, че съм сасегнал важни психологични жлези в твоята хрехка нервна система, което недмусмислено подсказва, че си адски податлив на психологически натиск. Тоест, може да ти изсмуча и майчиното мляко, ако продължа да те подкукуросвам.
Квазимодо, нали знаеш, че кеша се пази, след като си го изтрил (барабар с изображенията, за които стана на въпрос няколко посто отгоре....).
 
От: малко помощ относно статия

Форумен олигофрене, за какъв кеш говориш? Знам, че имаш проблеми с нервната си система, но не е нужно всички да научаваме за тях. Поговори насаме с доктора си!
 
От: малко помощ относно статия

Форумен олигофрене, за какъв кеш говориш? Знам, че имаш проблеми с нервната си система, но не е нужно всички да научаваме за тях. Поговори насаме с доктора си!
Форумен олигофрен..:). Дали това не е дубликейт контент.. или просто липсва на Квази-то подобаващ набор от БГ думи, с които поне за миг би се опитал да замаже незавидното си положение...

Квази, моето момче, просто си признай и всичко ще отиде в миналото, хора сме все пак, простено ни е, понякога да се представяме за такива, които не сме, нали??!?!!?!?!?
 
От: малко помощ относно статия

Форумен олигофрен..:). Дали това не е дубликейт контент.. или просто липсва на Квази-то подобаващ набор от БГ думи, с които поне за миг би се опитал да замаже незавидното си положение...

Квази, моето момче, просто си признай и всичко ще отиде в миналото, хора сме все пак, простено ни е, понякога да се представяме за такива, които не сме, нали??!?!!?!?!?

Форумен олигофрене, нямам какво да си признавам, освен че езиковите ми познания далеч превъзхождат твоите.
 
От: малко помощ относно статия

Форумен олигофрене,
Това е минимум 10-то споменаване на фразата, така че.... мисля че спокойно мога да брандирам тази фраза:rolleyes:. Разбира се, Квазито ще го издуха от към процент по разбираеми причини:)

Та така, Mr.Chess Master, стегни се и покажи своите над/над/над/над възможности над съфорумците и те очакваме догодина да ги разбиеш на световното по шах с уникални ходове или поне с wisper техники, където са ти фактически сериозните заложби:).
 

Горе