малоумни, по-малоумни, Футболисти

От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

прост спорт за прости хора.
Затова ли го гледат милиони?

аз не казвам шахмата да замени футбола, невъзможно е най-малкото защото за едното се изисква мозък (шахмат), а за другото да тичаш/физика (футбол). Пиша толкова подробно заради някой футболист който може да чете :twisted:

И на шахмат да та барна и на футбол и на фитнес, ми са струва, че си гола вода,,, въздух под налягане, кът футболна топка
Мнооого си прост, сам го доказа
 
От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

И на шахмат да та барна и на футбол и на фитнес, ми са струва, че си гола вода,,, въздух под налягане, кът футболна топка
Мнооого си прост, сам го доказа

Дай аз тебе да те барна на шах?
 
От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Искаш да докажеш че си по тъп и от Нортрант ли,,, нешо та пере съчмата последно времи

Не, търся си достоен противник за шах.
 
От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Дай линк или офлайн ще играем?

Не са екзалтирай ного, първо играйте с Нортранд и след туй ши играя с победителя
За мени е се едно ама за вас можи дса оцапати гащите, ного са напъвате ве па десет лицеви опори не мойте напрай, смешници
 
От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Не са екзалтирай ного, първо играйте с Нортранд и след туй ши играя с победителя
За мени е се едно ама за вас можи дса оцапати гащите, ного са напъвате ве па десет лицеви опори не мойте напрай, смешници

айде бе, не се дърпай. Страх ли те хвана?
 
От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Не са екзалтирай ного, първо играйте с Нортранд и след туй ши играя с победителя
За мени е се едно ама за вас можи дса оцапати гащите, ного са напъвате ве па десет лицеви опори не мойте напрай, смешници

стига си се пенявил :) въпреки, че шахмата не е толкова разпространен колкото малоумния футбол, има много хора които играят и в никакъв случай не е привилегия само за избрани (като теб).
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Невиждан екшън на "Армията": бесни фенове на ЦСКА нахлуха на терена - играчите на Ашдод бягат кой където свари (ВИДЕО)
http://www.sportal.bg/news.php?news=560017

е нЕма такива МАЛОУМНИЦИ :roll:

играта е масова защото е малоумна или играта е малоумна защото е масова :drama:
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Аз по темата да се включа... Най-простият бг футболист е В.Божинов. На времето гостуваше при Иван Гарелов във "Вот на доверие". Въпросът беше нещо от сорта каква е масата на рицарите а) кръгла б) квадратна в) правоъгълна. Най-логичният отговор според него беше квадратна :) Иначе има още доста изцепки... Може да спретнем едно шахче, ако има надъхани.
 
Много ми е тъжно за милионите които получават гелосаните некадърни гейчета-футболисти и огромното медийно внимание!

Феноменални! България отново преби Германия и сме в топ 4 на Европа!

Предупреждение за футболните фенове - не кликайте на линка! Става въпрос за волейбол.
В последните няколко дни, нашия национален отбор изигра няколко мача (за четвърт финалите) и спечели всичките. Всички бяха много оспорвани, както и днешния - (25:19, 25:23, 25:23)
 

Горе