малък проблем с wordpress

може и да драснеш за какво иде реч тук - може да получиш безплатен съвет или най-малкото ще ориентираш желаещите да ти помогнат за проблема (ей на сега аз не смея да се обадя щото не съм уордпрес специалист ама пък знаеш ли може и да знам)
 
От: малък проблем с wordpress

Не ми се иска да поствам името на сайта във форума за момента защото не е довършен, който ми пише му отговарям на л.с. Иначе трябва да се бутне .css-а, но не съм му познавач :)
 
От: малък проблем с wordpress

Във хрома - маркираш нещото, десен бутон и има inspect element (провери елемента). В другите браузери я има като екстеншън тая шукария.
Та кликаш там в хрома и в дясното бокс-че виждаш кой ЦСС клас използва въпросното маркирано нещо ;)
 
От: От: малък проблем с wordpress

Във хрома - маркираш нещото, десен бутон и има inspect element (провери елемента). В другите браузери я има като екстеншън тая шукария.
Та кликаш там в хрома и в дясното бокс-че виждаш кой ЦСС клас използва въпросното маркирано нещо ;)

Ако знаеш как ми реши проблема :) Благодаря.
 
От: малък проблем с wordpress

Отново търся малко помощ, тук работата е в css-a...Не ми се иска да публикувам сайта тук, за това за подробности на л.с.
 

Горе