моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя на първа

bestlap

Member
Здравейте искам да обясни някой който е по навътре .Значи като напиша нещо в гоогъл което го имам в моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя да излиза на първа :(:(
 
От: Въпросче за .. ?

По принцип става с хвърляне на боп, или изричане на тайно заклинание, което само на най-големите СЕО Гурута знаят.

Ако не помогне, вземи прочети всички важни теми в този раздел.
 
От: Въпросче за .. ?

Със редовно четене по темите на Предприемач.
negro.gif
 
Здравейте искам да обясни някой който е по навътре .Значи като напиша нещо в гоогъл което го имам в моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя да излиза на първа :(:(
И на мен някой да ми обясни или направо да ми го направи безплатно :), че от половин година си блъскам главата с тази мисъл, а постигам посредствени резултати. А то как ставало с боб и кафе. :lol:
 
От: моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя на първа

Здравейте искам да обясни някой който е по навътре .Значи като напиша нещо в гоогъл което го имам в моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя да излиза на първа :(:(

Кака Ани е изброила няколко нещица, на които да обърнеш внимание, и е много вероятно да имаш успех след това.
 
От: моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя на първа

аз немога да преценя доколко пртъст в тая работа има тоя форум...

защото ми е къс паметливия нерв
но помня
че когато се регнах тук имах сайтове с общо 4 000 уникални дневно
в момента имам сайтове с общо 30 000 уникални дневно
отделно че излизам на 95% от всички желани от мен думи на първа страница и не само на първа а на първия ред дори :)
така че и да не е цялата заслуга на форума пак не е никак малко ... от 3-4 000 сега имам 30 000 смятайте сами ...
за приходите няма да говоря че да не чуе някой но...
 
От: моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя на първа

Вие го взехте за мезе човека. А той само попита невинно:p
Имаш 2 варианта, всъщност един:
1. Плащаш на някой човек (фирма) да ти направи оптимизация за Г.

Защото втория вариант:
2. Правиш си сам оптимизацията

включва в себе си яко четене, четене, учене, учене, проби, грешки, грешки, проби и т.н. година-две-три, а пък съдейки по въпроса ти, май не си от тези, дето много обичат да четат и да се мъчат.

Всъщност има и трети вариант - плащаш на Гугъл (AdWords) да ти показва сайта в платените линкове.
 
От: моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя на първа

Регистрирай си сайта в някой български директории от сорта на gbg, dir и т.н. Ако и тогава не ти се получава номера потърси директна помощ от някоя фирма/човек...
 
Mоят сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя на първа?

"Как сайтът да излиза първа страница в Гугъл ?" Много е трудно да се отговори кратко, точно и ясно на този сакрален въпрос, но все пак ще се опитам:

1. Създавай уникално и релевантно съдържание (т.е. ако искаш да излизаш на първите места за примерно ключова дума "SMS услуги" , постарай се на страницата на
твоя сайт да има текстово съдържание с тази дума - хубаво е ти да си негов автор и да не се среща на друго място в мрежата; да е смислено и добре написано, не просто да наблъскаш ключовите думи за страницата), сложи ключовите си думи в title, meta description и H1 & H2 таговете.

Добавяй нови текстове и се опитвай да създаваш връзки към всичко това ( опитвай се да добавяш често ново, свежо, уникално съдържание в сайта да речем минимум веднъж седмично; би било хубаво да има външни (incoming links) към твоя сайт и съдържание от авторитетни, релавантни (имащи сходно съдържание) сайтове - блогове, форуми и т.н.

Това наистина са само най-основните неща, върхът на айсберга. Другото са детайли, но те правят класирането в търсачките и разликата :)
 
От: моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя на първа

Най-важното поне опита ми и до колкото виждам по темите е да линкваш редовно към сайта си с ключовите думи за които искаш да се ранкнеш и да добавяш уникално съдържание(всъщност и това си е вид линкване само че от собствения сайт и не носи толкова голяма тежест) номера с уникалното съдържание е по скоро да се ранкнеш за възможно най много работи свързани с темата на сайта ти...
 
От: моя сайт то излиза чак на 2-ра 3-та страница как мога да го направя на първа

Не ги слушай тия всезнайковци пич... има един начин да си почти винаги на първа страница в гоогле, безплатен е и всеки може сам да го постигне

Гледай сега каква е далаверата...
Отваряш Гоогле.цом и отиваш на разширено търсене, там избираш показване на 100 резултата на страница и цъкаш търси.

Гаранция че сайта ти ще е на първа страница (или пък НЕ)
 

Горе