Търся: настройка: автоматично извличане на статии

ads

Member
Рейтинг - 80%
3   1   1
Търся човек за автоматично извличане на статии за wp сайт.
Който има опит може да ми пише на лично.
 
Значи още по-голям бой ще ти хвърлим.....

Ние да даваме сума ти пари за писане на статии и някакъв сополанко да ги краде.....
 
Последно редактирано:
Радвам се, че помагам да си избиеш комплексите. Насреща съм. Сополанко е баща ти

Значи още по-голям бой ще ти хвърлим.....

Ние да даваме сума ти пари за писане на статии и някакъв сополанко да ги краде.....
 
Кражба = отнемане на нещо.
В случая все още си ги имате статиите :)
 
Само да добавя, че има сайтове, които официално си дават RSS, което позволява ЗАКОНОВО да се използва това, което са преценили!!!
Всичко друго е чиста клевета, дори заплаха! Ама от вкъщи си много смел.

Навремето на крадците са режели ръцете
 
  • Like
Реакции: ST-1
Не може да ми пишеш негативен фиидбек при положение, че нямаме сделка с теб. Просто си един крадец.....
 
Последно редактирано:
Напиши му и ти.
Тва са новите репи, не разбрахте ли?
 
Напиши му и ти.
Тва са новите репи, не разбрахте ли?
Под нивото ми е да се занимавам с такива простотии. Но ми е писнало от крадци на статии....
 
Под нивото ми е да се занимавам с такива простотии. Но ми е писнало от крадци на статии....
Да си вреш носа в чуждите работи ти е НАД нивото, така ли да се разбира?
Ама на тебе наистина каквъв ти е проблема , и какво ти влиза в работата кой какво прави. Човека е пуснал тема с ясна цел, ако не си заинтересован по някакъв начин просто подминаваш..
Кво значи крадци на статии... Мога да ти избороя 10тки сайтове,който нямат против да им се копират статии, стига да поставиш линк към тях.
Мога да ти изброя още толкова,който се навиват на същото с една подробност ,че искат да им искаш писмено разрешение.
 
  • Like
Реакции: ads
Ами ако софтуера пренаписва статиите при извличането, тогава кражба ли е?
Може би да, може би не.
Загуба на време е, това е ключовото.
Като копираш някакви статии, как помагаш на хората? Какъв проблем решаваш?
 
Ами ако софтуера пренаписва статиите при извличането, тогава кражба ли е?
Имаш ли такъв софтуер?
 

Горе