новак съм :)

unexpected__

New Member
Здравейте отдавна търся място подобно на това.Имам няколко блога и нямам голям опит в тази сфера.Също така нямам и големи знания в тази област.Моля да си кажете мнението за блоговете ми, но все още не мога да публикувам линкове :(
 
От: новак съм :)

Добре дошъл във форума за онлайн бизнес ;) . Дори бих казал, че вече сме си цяло общество, ама карай :)

Не си споменал какво точно искаш да знаеш? Но все пак то е ясно - щом си тука искаш да вадиш парички от интернет! Предлагам ти да разгледаш раздел "Пари от интернет" и темата за Адсенс, Афилейт маркетинга , а относно това, че не можеш да пускаш линкове - можеш да пусне само адреса на сайта без да слагаш www или http:// , да речем, ако сайта ти е www.gotvach.bg , пишеш само gotvach.bg ;) Ние знаем оттам нататък!
А ако искаш да разгледаш някои неща за баш новаци можеш да поразгледаш ето тук

Успех от мен! Задай конкретен въпрос и ще получиш отговор ;)
 
От: новак съм :)

Благодаря за отзивите!!
Еми аз успявам да докарам някои др $ от нета но искам нещо по сериозно :p . Блоговете ми са ptc-business.blogspot.com за този блог знам, че нямате добро мнение, но както и да е :) .Другите ми два са otslabni-byrzo.blogspot.com и apay-ppal.blogspot.com . Относно последния възможно ли е наистина да има ПР 4 :shock: .Моля дайте своите коментари :)
 
От: От: новак съм :)

Благодаря за отзивите!!
Еми аз успявам да докарам някои др $ от нета но искам нещо по сериозно :p . Блоговете ми са ptc-business.blogspot.com за този блог знам, че нямате добро мнение, но както и да е :) .Другите ми два са otslabni-byrzo.blogspot.com и apay-ppal.blogspot.com . Относно последния възможно ли е наистина да има ПР 4 :shock: .Моля дайте своите коментари :)

не искам да те стряскам, но да знаеш, че аз съм един най-критичните тука :D Колегите ще го потвърдят :) Всъщност бих казал, че съм по-скоро реалист, отколкото критик, но невърмайнд!

Искам да те питам нещо, ама ми отговори честно - вадиш ли нещо от първия блог? Ама кеш.. Да си ги барнал, е тъй в ръцете да са ти стояли париците... Защото преди 3 години по цял ден търсих такива неща и кликах нон стоп и нито стотинка не видях! Та затова ми е интересно. Иначе, аз да ти кажа не съм против тия PPC-та , напротив - те карат стабилни доходи, стига да са твои :Р Т.е ако направиш нещо като bux.to ще взимаш много пари ;) А ако скам-ваш ще взимаш още повече пари... NVM

Втория блог - добре! Добро име, добър контент, обаче българина няма да повярва на лекарка с китайски фейс и нещо дето пише на чуждестрански (както казва един приятел) , не мислиш ли? :) Иначе браво за този блог! Дано ти донесе печалба!

Третият е лишен от всякакъв смисъл според мен... Адсенс или реферали в пейпал и алертпей търсиш чрез него? Не мога да схвана...
Странно е, че такъв блог има PR4, но може би заради тематиката... Не знам.. Един от моите също има ПР4 , но темата му е друга. Ето го тук.

Това е от мен ! Успехи ти желая, а също така те съветвам в най-скоро време да си спретнеш нов блог или сайт, защото от тия 3те само 2рия може да ти донесе някаква печалба, но конверсията ще е 5 пъти по-слаба отколкото с чуждестранен трафик.
 
От: новак съм :)

Ами ще ти отговоря честно, че земам някой др долар благодарения на първия блог.Много безплатни реферали, но няма значение за последния блог е пряко свързан с първия ми блог.И тази информация е доста търсена можеш сам да се убедиш.За 2рия блог ми е ясно, че сиг и 1 продажба няма да има, но просто ми допада идеята за този вид бизнес мерси за мнението ти :) .
 
От: новак съм :)

Това, ако не се лъжа е възможно само при блогове на английски. Прави се от "Елементи на страницата", "Публикации в блога", "Edit" и имаше някаква отметка там...
 
От: новак съм :)

или си сменяш езика на блога на англииски правиш го същото и пак го връщаш на бг
 
От: новак съм :)

Добре си дошъл тук. Еми какво използваш до момента като начин за печелене? Видях адсенс, то друго е трудно да прави повече от това. Приятен престои и може да си го поразвиеш и единия и другия блог. Важното е да се прехвърлиш и на по-печеливш план след време, било и то блогове на същата тематика, но на английски. ;) Успехи.
 
От: новак съм :)

Добре си дошъл тук. Еми какво използваш до момента като начин за печелене? Видях адсенс, то друго е трудно да прави повече от това. Приятен престои и може да си го поразвиеш и единия и другия блог. Важното е да се прехвърлиш и на по-печеливш план след време, било и то блогове на същата тематика, но на английски. ;) Успехи.

Еми основно адсенсе и гледам реферлчета да правя :)
 

Горе