ново блогче

От: ново блогче

Може и да повлия.. кой знай. С времето ще дойдат и резултатите.

Иначе имаш ли си на идея защо ти е бан ?! Това е доста странно.
 
От: ново блогче

Бате, здрасти. И:
Първо - трафика от социалните мрежи не струва, там има само фейк, не са баярс а рийдърс, има разлика. Аз за това не си играя с този трафи - яко кофти е.
Второ: Статий за виагра, хербали и ей такива минават за спам, нямам идея защо ако статията ти е добра, но така ги третират. ;)
Трето: Диг и другите такива не са ми били в полезреднието и никога няма да бъдат, за да издигнеш там нещо - трабва да помолиш приятелчта за диг или да си купиш кредити - шарлатанска работа. И то за какво - за трафик който и чеп за зеле не става от него.

Контент и линкове, а това че си на блогер е голям +
Успехи и не се притеснявай от това че трафика от там е паднал - той не струва.
 
От: ново блогче

@Blinky защо трафика не струва от социалните мрежи ?! Аз оттам получавам доста посещения ? Какво ще рече фейк ?
Малко не са ми ясни тия неща и ще се радвам ако някой ги разясни.

Поздрави!
 
От: ново блогче

Еми бате определено там не е трафика, който купува. Там е такъв, който си търси нещо интересно за четене или нещо такова. Не знам някой да ми се е похвалил от добри продажби там. Определено ако излизат статийте им в Г класацията на база ключови думи в описанието им или тайтъли - така може. Но това може да го направиш и с свой контент.:)

Фейк е фалшив. Той не е, но за афилиейт маркетина - да. Всичко това е лично мнение и ще се радвам да бъда опроверган.:) Но много се съмнявам че този трафик става за маркетиране на продукти, били те хербал или диджитал.
 
От: ново блогче

Да прав си че за продажби нестава. Аз отначало си помислих че говориш попринцип... :d
 

Горе