нов сайт, по-точно онлайн игра, и ми трябват съвети относно разпостранението и.

bell0w

New Member
Здравейте, из тези дни ще пускам нов сайт, по-точно онлайн игра, и ми трябват съвети относно разпостранението и.
Засега съм замислил, само да я регистрирам по търсачките, да пусна някоя друга статийка, и в фейсбука малко "спам".
Обаче, това със сигорност няма да е достатачно.
Затова и съм заделил доста скромен бюджет за реклама. Мисля, да използвам Garga.biz и да пусна реклама в zamunda.net и kaprizen.com, защото търся аудитория 8-18г., обаче тази гарга ме притеснява..бюджета ми е малък, а цените големи, и не знам дали наистина ще ми пуснат рекламата.. посъветвайте ме нещо.. :)
 
От: Съвет.

Защо не използваш ФБ или Гугъл ваучери? Продаваха тук във форума на много добра цена. А иначе за по младата аудитория - сайтове за запознанства, социални мрежи и сайтове за безплатно сваляне.
 
От: Съвет.

AdWord на Google върши добра работа, както и рекламата по торентите.
 
От: Съвет.

Има и друг вариант да купиш линкове в много но малки сайтове.
 
От: Съвет.

Някой запознат ли е, как стоят нещата в гаргата, смисъл, реклмата ми ще ми я пуснат ли въобще, или шмекереят, и банер ли показват?
 
От: нов сайт, по-точно онлайн игра, и ми трябват съвети относно разпостранението и.

Лошото при AdSense е, че трябва да даваш по горе долу 10 лева за активиране на ваучера.. и отделно ваучера.. Но въпреки това си заслужава, защото едно е да дадеш 20 лева за да получиш реклама на стойност ~135лв.. Добре си е.. Другото кофти е, че ти трябва повечко дебитни карти.. :)

Защо не пробваш Фейсбук рекламата ? Гледам, че има ефтинки ваучери..
Там съм чувал, че не е нужно да имаш 10000 дебтини карти.. :) 1 е достатъчно с малко повечко акаунти..(абв.бг емейли колкото щеш :D)..
Някой знае ли нещо повече за фейсбук рекламите..?
:)

Успех!
 
От: нов сайт, по-точно онлайн игра, и ми трябват съвети относно разпостранението и.

Пробвай Фейсбук....Купи си реклами по сайтове свързани с такива теми..
С нисък Бюджет не се занимавай с Гарга . Поне аз така те съветвам , друг може да каже обратното :)
 
От: нов сайт, по-точно онлайн игра, и ми трябват съвети относно разпостранението и.

Че то ако не ми е нисък бюджета, аз въобще няма с гарга да се занивам, а дирекно с замунда. :)
 
От: нов сайт, по-точно онлайн игра, и ми трябват съвети относно разпостранението и.

По добре си накупи позиций в някой по-известни сайтове с по-малка сума за реклама и това е..
 
От: Съвет.

AdWord на Google върши добра работа, както и рекламата по торентите.
Що за глупости говориш?! Google AdWords почти съм сигурен, че няма да доведе желаната аудитория, пак камоли стабилен трафик. Същото важи и за торент тракерите, освен ако можеш да си купиш 100% ротация.
 
От: нов сайт, по-точно онлайн игра, и ми трябват съвети относно разпостранението и.

Нека обобщя това, което казаха другите - рекламирай във Facebook и AdWords. Дават добра посещаемост и се таргетират до аудиторията, която търсиш. Плюс това е най-евтиното решение, купуваш си по един ваучер за всяка от платформите и реално ще имаш около 10 пъти по-голям бюджет отколкото си заплатил.

Друг вариант е да търсиш тук, из форума. Доста хора предлагат реклама на буквално смешни цени. Просто си избери сайт, в който смяташ, че аудиторията би била заинтересована от твоя.

В Замунда НЕДЕЙ рекламирай!!! Казвал съм го и продължавам да го казвам. Платих си за реклама и за целия период повече от 50-100 човека дневно не са влизали, което си е направо смешно. А да кажеш, че сайта ми е бил невзрачен, напротив! Банера беше доста професионално изработен от едно от големите студиа в България и по него се въртяха едни огромни червени кръгчета "18+", което го правеше доста атрактивен. Така, че Замунда=пари+време=загуба

А и не знам колко нисък ти е бюджета, но аз си бях взел реклама директно от тях на една от най-евтините позиции. С разни отстъпки за нови клиенти, бях докопал цена от 140лв/седмица. Такава сума не смятам, че се вписва в нисък или ограничен бюджет.
 

Горе