някои нещо да каже за neobux

ba6tata4

New Member
гледам тука форума ,доста неща са написани за доходи от интернет,някои има ли акунт в neobux поне от година да каже има ли смисъл изкарват ли се пари или е измама,в форума neobux има доста интересни потребители показват печалби по 20000$ на година истина ли е :?:
 
Е за кво разкри тайната... Сега тия дето правят по 10 бона ще започнат да правя само по 4-5 заради новите навлеци в системата...
 
От: някои нещо да каже за neobux

Продължавай с политиката, за нея поне направиха рубрика. Но ако покрай bux-овете тука пак дотърчи целият шести Бе клас на некое квартално училище, то ще стане реално мазало.
 
От: някои нещо да каже за neobux

гледам тука форума ,доста неща са написани за доходи от интернет,някои има ли акунт в neobux поне от година да каже има ли смисъл изкарват ли се пари или е измама,в форума neobux има доста интересни потребители показват печалби по 20000$ на година истина ли е :?:

Бащице, не се занимавай с буксовете
 
От: някои нещо да каже за neobux

гледам тука форума ,доста неща са написани за доходи от интернет,някои има ли акунт в neobux поне от година да каже има ли смисъл изкарват ли се пари или е измама,в форума neobux има доста интересни потребители показват печалби по 20000$ на година истина ли е :?:

Не, не се изкарват пари. Доколкото знам необукс плащат, но 1 долар се изкарва близо за месец. Така, че да, може да се нарече измама.

Ако искаш да изкарваш сериозни пари, извади от тефтера всички сайтове завършващи на "букс" и другит ппц-та.

Едно знай от мен. Ако не си Били Гей или Марч Зубъра, забрави да станеш милионер за 1-2 години. :)
 
Re: От: някои нещо да каже за neobux

Не, не се изкарват пари. Доколкото знам необукс плащат, но 1 долар се изкарва близо за месец. Така, че да, може да се нарече измама.

Ако искаш да изкарваш сериозни пари, извади от тефтера всички сайтове завършващи на "букс" и другит ппц-та.

Едно знай от мен. Ако не си Били Гей или Марч Зубъра, забрави да станеш милионер за 1-2 години. :)

Едно е PPC, друго е PTC.
 
От: някои нещо да каже за neobux

кзваш че не стават е уж тоз плащал,въпроса е дали може да се искaра нещо ,да речем че вкарам малка инвестиция от 50$ например
 
От: някои нещо да каже за neobux

кзваш че не стават е уж тоз плащал,въпроса е дали може да се искaра нещо ,да речем че вкарам малка инвестиция от 50$ например
Човек, не се занимавай с глупости....
 
От: някои нещо да каже за neobux

е не говорим за милиони,аз гледам че рекламата е че като станеш там последен най висок ранг можеш да изкарваш по 50$ на ден ,ако е вярно може и да се пробва за 50 кинта на ден добре звучи
 
От: някои нещо да каже за neobux

е мерси за съветите разубедихте ме ,сте си запазя 50 кинта за нещо друго ,благодарен сам на всички за мнението ви
 
От: някои нещо да каже за neobux

Заеби ги тези PTC сайтове, само си губиш времето с тях....
 
От: някои нещо да каже за neobux

е не говорим за милиони,аз гледам че рекламата е че като станеш там последен най висок ранг можеш да изкарваш по 50$ на ден ,ако е вярно може и да се пробва за 50 кинта на ден добре звучи

до тук 5 души ти казаха да не се занимаваш с глупости, ако искаш изчакай да станат 7 за късмет, ако ли не - приятно кликане и да не забравиш да се похвалиш след първите ти 50 долара т.е. грубо лятото на 2015-та
 
От: някои нещо да каже за neobux

От такива сайтове се печели само, ако може да зарибиш доста хора. Не се занимавай, ако не може да зарибиш поне 1000 човека да ти станат реферали.
 
От: някои нещо да каже за neobux

да със политиката със сигорност сте продължа но от буксове не разбирам за това попитах и отворих тема
 
От: някои нещо да каже за neobux

От такива сайтове се печели само, ако може да зарибиш доста хора. Не се занимавай, ако не може да зарибиш поне 1000 човека да ти станат реферали.
Представи си - правиш 1000 реферала и след месец сайта приключва спортна дейност....
 
От: някои нещо да каже за neobux

Еми кво да правят децата след училище.
Всикчите тези хора, ако се намерят и се поровят из този форум сигурно 10% от тях наистина биха могли да започнат нещо прилично онлайн....
 
От: някои нещо да каже за neobux

Всикчите тези хора, ако се намерят и се поровят из този форум сигурно 10% от тях наистина биха могли да започнат нещо прилично онлайн....
като например кво
 

Горе