няма такава репутация във форум

martyyy

Member
repo10.png
 
Нищо странно. :) Всичко зависи от настройките на vbulletin-a. Тук се работи с по-малки числа, там явно настройките са други. ;)
 
От: няма такава репутация във форум

Ако е администратор на форума, какво му пречи да пипне базата данни?
 
При 23к поста 8 години от регистрацията - нормално да е прекарал над 2 месеца във форума. :)
Има и български форуми с подобен брой мнения от участник.
Тук можеш да поразгледаш най-големите световни форуми, със сигурност ще се намерят и участници с над 100 000 поста.
http://www.big-boards.com/
Ето например един мембърлист с участници с по 70к поста: http://www.pbnation.com/memberlist.php?&order=DESC&sort=posts&pp=30 :)
Но в крайна сметка, важна е не бройката, а качеството. :)
 
А и времето също е някаква величина която не може да се измери с точност. Така на пример както аз си оставям компютъра включен практически постоянно и не затварям браузъра, съм повече от сигурен, че за 1 година във форума, тази стойност ако присъстваше тук трябваше да бъде 6 месеца и няколко седмици.
Що се отнася до репутацията - настройките са важни, но и 23 000 мнения не са малко. Това е да съберем мненията на слакера, блинки и куулайс, както и 7 годишния период като регистрация, дори и със сегашната ни система ще светят в подобни цветове.
Е такава "сила" едва ли ще е възможна да се получи, но все пак :)
 
От: няма такава репутация във форум

Едно време в интернет клуб Матрицата имаше класация на топ клиенти. С един приятел изчислявахме колко време средно е седял клиента на ден за да е успял да натрупа толкова часове. Беше 18 часа на денонощие всеки ден без прекъсване за една година. Питахме персонала, не беше техен служител.

А и тук в този форум, ако се пусне една статистика такава, ще е забавно, защото също ще има грандиозни величини :)
 
От: няма такава репутация във форум

ахаха за матрицата, леле като учих в седмо що хора имаха по 2 платинени карти
че и аз златна щях да изкарам ама накрая замалко да ме изгонят от училище, защото имах някъде май 360 отсъствия, ама извинени - тогава открих бизнеса с бележките...
добри времена

да кажа че беше преди минимум 7 години, вече съм примерен, дори университет завърших (почти де) ама не дават карти за престой в кафетата...
пълна загуба на време...
 
От: няма такава репутация във форум

Същото и тук:).Тия игрички промиват мозъка яко.
да да това с матрицата и аз имах златна карта,беше голямо висене
 
От: няма такава репутация във форум

Хмз :)
Вярно админ съм, не съм го пипал като настройки по никакъв начин. Инсталацията е на 5-6 години. Преди това бе друг софтуер и данните не се пазят. :)
 

Прикачени файлове

  • joomla.jpg
    joomla.jpg
    28 KB · Преглеждания: 25
От: няма такава репутация във форум

Хахаха, бате, загубил си сумарно почти половин година там. Чак се плаша аз да проверя при мен как е.

Така е, едни бройкат мацки, други циклят във форуми. :)

И за да съм по темата ще кажа, че форума ни е настроен така, че да не пуска такива главоломни репотации, но гледам, че пак се справяме добре с това. :)
 
От: няма такава репутация във форум

Различни системи, различно отчитане. При мен всяко влизане след това се брои за 1 час (освен ако изрично не се логофна) :)
 

Горе