от строителство до еротика

dianapetrova

New Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Предлагам писане на всякакви видове съдържание на български и английски. Цена на статия 500 думи: 10 лв. на бг и на английски. Работя с хора от предприемача за преводи и писане на съдържание. Редактирам, пренаписвам съдържание, модифицирам (до неузнаваемост), променям звученето, измислям - каквото пожелаете (от скучни статии за брутния вътрешен продукт или строителство до сапунени драми и еротични разказчета). Мога да пренапиша един и същи материал в десеттина стила. За инфо и поръчки: workdiana {at} abv.bg.
Добавям само, че работя с предплащане в epay или по банков път, тъй като marineris или г-н Вълчев не заплати за статиите, които му изпратих. Не се подлъгвайте да работите с този човек!!!
 
Последно редактирано:
От: от строителство до еротика

По повод твоята обява за писане на статии.
Имаш поща.
 
Последно редактирано:
От: от строителство до еротика

По теми свързани със строителството по точно с паркет,можеш ли да пишеш.
 
От: от строителство до еротика

Към marineris
Няма проблем да напиша статиите, писах Ви имейл, ако искате ще Ви изпратя една-две да погледнете как пиша.
 
От: от строителство до еротика

Към stoilbg:
Мисля, че мога да се справя. Ако не ти харесат статиите, няма да ми платиш. Пиши на имейл: workdiana {at}abv.bg или скайп: diana.petrova, ако още се интересуваш.
 
От: от строителство до еротика

Свържи се и с мен ако желаеш skype ilianskih или имейл вместо h сложи m в яхуу точко ком.
 
От: от строителство до еротика

НЯма нужда от толкова приказки.
 
Последно редактирано:
От: от строителство до еротика

Ето и телефона, който е премахнал от поста си marineris:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: от строителство до еротика

сега как д апредцениме кои е прав и кои е крив????

Нека покажат мейли или други доказателства! Не сме съдии, но държа всички да са коректни тук, иначе нищо не правим!
 
От: от строителство до еротика

Аз репортнах пост-а. По моему човекът е коректен. Не съм му адвокат, но не е приятно, когато репутацията на някой страда без причина.
 
Последно редактирано:
ами незнам от цялта коренсподнеция която дияна пусна личи че има сделка и трябва да плаща

http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=109762#post109762

тои на теб плати ли ти и за какво или те е навил да работиш за каузата не се заяждам ама тои не изглежда много загрижен за природата от това което прочетох
 
Последно редактирано от модератор:
RichieRich гледам си свестно момче затова ще ти обесня как ако се чудиш как взех страна в спора ами освен че прочетох кореспонденцията между тях прегледах и кои какво има нагласувано в и треидъра и видях в този на диана като доволен клиент човек които ми е приятел и имам пълно доверие на преценката му така че съчетано с това се чудя дали да го банна този marineris

а и искам да ми кажеш за какво ти плати marineris понеже не видях други поръчки и затова включих опцията вече задължително да се посочва урл на сделката за да може да се дава реитинг
 
От: от строителство до еротика

Няма нищо лошо в това да вземеш страна. Работил съм с него и в момента работя. Мога да ти предоставя доказателство за последното плащане, което направено днес в интерес на истината. Ако желаеш можем да продължим на ЛС.
 
От: от строителство до еротика

Мен също излъга по телефона и ми загуби времето в празни приказки. dianapetrova е права.
 
От: от строителство до еротика

Благодаря на cod4 за всички мнения и подкрепата, като се има предвид, че и той е имал проблеми с marineris. Честно да ви кажа нямах намерение да стигам чак дотук. Може би marineris просто е забравил какво се е разбрал с мен, нямам лоши чувства към него, а и не съм за 10 лева. Но е факт, че ме подразни отношението му и затова се занимавах да го обявявам в черния списък - иначе не си струва отделеното време.
 

Горе