Продава се: пазара.бг - уебсайт за обяви продавалник олкс

СЕО БГ

Well-Known Member
Рейтинг - 95.8%
23   1   0
Продавам сайт за обяви - пазара.бг
Заедно със фейсбук страница, бизнес точка, домейна и обявите.
В момента печеля от него около 20-30 евро на месец, посетители около 3-4 000 месечно. Сайта е на около 4-5 месеца. Има всички налични опци за сайт за обяви като олкс, че и повече опции, опции които не са активни сега, но ги има - бизнес акаунт ( със биз директория ), верификация със смс, плащане със смс и някои други
 
Последно редактирано:
30 лъвчета?
За толкова опитай се да си направиш сам ( да: купиш домейна, платиш хостинга, платиш лицензите за приложенията ( само те са 500 лв за домейн ). А иначе другия вариант е да ми се надупиш за 3 минути, ако ти харесва и искаш още отстъпка - 8 лв. на минута плющене.
 
За толкова опитай се да си направиш сам ( да: купиш домейна, платиш хостинга, платиш лицензите за приложенията ( само те са 500 лв за домейн ). А иначе другия вариант е да ми се надупиш за 3 минути, ако ти харесва и искаш още отстъпка - 8 лв. на минута плющене.
С тоя домейнна кирилица няма бъдеще. 30 лв са повече от достатъчни, такъв сайт се прави за нула време. Когато решиш предложениеот е в сила. Няма да избиеш инвестиция от умрял проект. Олигофренията ти няма да я коментирам.
 
Интересното е че съм я избил вече. Олигофренията е в отговор на предложението ти, кеото за мен е подигравка. Можеше да ми пишепш ЛС!!! За това я има опцията!!! За мен подигравката ти е равносилна на олигофренията.. в отговор получи същото - подигравка с олигофрения. Както казах, ако искаш опитай се за 30 лв да си го направиш. ВТОРО и не на последно проблем с домейна на кирилица нямам и за да се предлага нещо, значи има защо. За това ли една камара сео колеги тайно изкупиха кратките домейн с всякви думи и ми искат по 5 000 лв за домейн ( пример, исках да купя домейн обяви.бг и един колега ми го предложи за 5 бона, викам даа бе, ша има да вземаш и тогава купих пазара.бг ) Има бъдеще всяко нещо стига да се развие както трябва. Едно време така се казваше и за новите домейн разширение, въпреки това развих сайтове и с .top разширение за което ми се подигравака. Колеги от форума искаха да ми купят за 400 лв. само домейна daweb.top, съответно и го продадох..... Та.... Ако имам финанси за реклама в медия много бързо бих ти доказал че ниакъв проблем няма с домейна на кирилица. Имам стотици хиляди импресии, на топ позиции съм, извод = иска да се тресне в на хората очите, тоест медйно присъствия. От сео гледна точка също, защото вече съм добил позициите (за по-кратко време ) от предния сайт който имах 5bg.top и дори го задминах...., както и от другия ми домейн prodavalnik.top

Единственото което правиш в момента е да ми осираш темата, защото ти не си никой за да ми налагаш за колко да пусна МОЯ собственост, било то сайт, кола, клекало за кенеф и т.н.!!! Второто което правиш е да ме дразниш да си хабя излишно нервите с български идиотизъм стандартен за над 80 процента от населението на държавата ни!
 
Тоест повече се натовари, че съм направил офертата от 30 лв публично а не на лично....

Търговийка, брат. Офертите са за това никога не знаеш дали няко няма да клъвне. За това и се пробва.
 
Тоест повече се натовари, че съм направил офертата от 30 лв публично а не на лично....

Търговийка, брат. Офертите са за това никога не знаеш дали няко няма да клъвне. За това и се пробва.
Естествено че за това ще се натоваря. Аз не правя така с никой колега, старая се да предлагам оферти на лично съобщение, случи ми се веднъж да се объркам и писах в коментар офертата си, някак си се заблудих че пиша ЛС, след като ми направиха забележка се учудих и се порпавих като видях грешката си, редактирах си поста и си писахме на ЛС и стигнахме до някакво разбирателство и дори до продажба от негова страна ( покупка от моя ). Естествено че е за това да се пробва, но не по този начин.

Ако беше писал ЛС, щях културно да откажа и нямаше нидо да се нервя, нито нищо.
 
Естествено че за това ще се натоваря. Аз не правя така с никой колега, старая се да предлагам оферти на лично съобщение, случи ми се веднъж да се объркам и писах в коментар офертата си, някак си се заблудих че пиша ЛС, след като ми направиха забележка се учудих и се порпавих като видях грешката си, редактирах си поста и си писахме на ЛС и стигнахме до някакво разбирателство и дори до продажба от негова страна ( покупка от моя ). Естествено че е за това да се пробва, но не по този начин.

Ако беше писал ЛС, щях културно да откажа и нямаше нидо да се нервя, нито нищо.
Аз не се обиждам. Все пак има полза от цялата работа. Темата се дига трупа се съдържание. Всички са щастливи :D
 
Тук нали преди бехте развили неква схема за приблизителна цена спрямо годишния приход?? Ако прави към 250Е на година, не би ли треало поне толко да струва +/- 50Е
 
Аз не се обиждам. Все пак има полза от цялата работа. Темата се дига трупа се съдържание. Всички са щастливи :D
Не съм съглаесн, можеше да се спестят излишни нерви, обиди и напрежение. Пък съдържание пак можеше да има по друг повод.
Тук нали преди бехте развили неква схема за приблизителна цена спрямо годишния приход?? Ако прави към 250Е на година, не би ли треало поне толко да струва +/- 50Е
Не съм запознат с това. Но на базата на поскъващите цени за всичко, не мисля че би трябвало да е валидно в такъв диапазон.

Пример: до скоро ми предлагаха място в село до Пловдив - 700 квадреата за 4 000 лв., сега цената е двойна. По-смешнот ое ситуацията че сходни имоти в същото село със дори по-голямо поскъпване се продадоха...... Цитирам думи " Ми то цените на всичко се вдигната - имоти, хляб и т.н., та и ние вдигнахме ". А пък да не коментирам продажби на неюа във форума с къде къде по-лошо развитие, липса на ниша за реализация и се продадоха с по 3 нули отзад цени....... И даже не малко от тях не стигнаха до никъде и сайтовете изчезнаха, имам и познат който си купи сайт от тук, платформата не ставаше за нищо, пълен "шт", не можа да се оправи с нея, сайта имаше 1000 посещения и беше на тематика която не може дори да пусне реклама в гугъл, резултат = заряза 2500 лв. за платформа която е меко казано нефункционална, защото много от нещата дори не можеха да се редактират в админ панела, а трябваше да влизаш в phpmyadmin да правиш страници, да одобряваш плаюаняи и пълен ама тотален абсурдизъм.
 
Последно редактирано:

Горе