пак за HYIP - високорискови инвестиции

От: От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

за мнението 4е там инвестират деца не е вярно(как ли си дърпат парите интересно)

Децата ползват самоличността на родителите си. Много често родителите на тези деца не са наясно с данъчните и другите закони и не подозират (или не им пука) колко закона нарушават като позволяват на децата си да полагат незаконен труд и да ползват тяхната самоличност за финансови транзакции.

Законите (не само в нашата държава) са толкова абсурдни, че за хората вече им се струва нещо напълно нормално да се нарушава закона и това не ги притеснява. Защото няма как да правиш бизнес без да нарушиш някой закон (проблемът е, че законите са така написани, че даже и безобидни дейности, които не нанасят вреда на никого е доста вероятно да се окаже, че са незаконосъобразни).

Лошото и сложно законодателство е един от факторите за кризата.
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

Е добре везна,сподели твоя опит с тези програми.

единствената рецепта за успех е като за всичко останало 4етене работа и проба. за новобранци бих посочил да следват вложенията на http://money-news-online.com/monitor/ ако погледнете в момента ще видите 4е в огромнатаси част изборът им носи много добър РОИ(не рядко над 800 и дори 1500 %, познавате ли някой който играе рулетка цяла година и е постигнал РОИ от порядъка на 200-300 %).
успешните програми бързо излизат на първите места в МНО и Голдполл и се задържат там.
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

Тая схема за "инвестиции" е само за niks. Не че няма и други галфони из форума, но те са на по-ниско ниво, докато тука датчикът на кретенопоносимостта зацикля директно у стратосферата.
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

genius funds - няма ги вече, но програмата просъществува 1066 дни и затвори преди 351 дни, РОИ=446 %.
http://www.goldpoll.com/details/12117/
да,panamoney - няма ги вече, но програмата просъществува 685 дни и затвори преди 301 дни, РОИ=516 %.
http://www.goldpoll.com/details/12131/
да, infinitiva - няма ги вече, но програмата просъществува 345 дни и затвори преди 300 дни, РОИ=403 %.
http://www.goldpoll.com/details/13367/
не, cherry shares - все още съществуват, няма ги вече, но програмата просъществува 603 дни и затвори преди 79 дни, РОИ=300 %.
hugmoney - няма ги вече, няма ги вече, но програмата просъществува 455 дни и затвори преди 351 дни, РОИ=399 %.
http://www.goldpoll.com/details/14272/
the kapital - няма ги вече, няма ги вече, няма ги вече, но програмата просъществува 270 дни и затвори преди 322 дни, РОИ=423 %.
http://www.goldpoll.com/details/13575/
Ето това има значение приятели, фактите, аз също бих искал да предпочета адесенса и афилиейт маркетинга, защото е по-4естно нещо и може да се наре4е за някои хора "работа" но голямият труд вложен от 95 % от хората без успех ме кара да се "замисля". надявам се някой да посо4и конкретни числа-как е по4нал от нулата колко е дал за построяване на сайтовете си, за обратни линкове и т.н и колко е спечелил, по на4ина който направих тук.
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

Ето това има значение приятели, фактите, аз също бих искал да предпочета адесенса и афилиейт маркетинга, защото е по-4естно нещо и може да се наре4е за някои хора "работа" но голямият труд вложен от 95 % от хората без успех ме кара да се "замисля".

Останалите 5% нали изкарват пари стреми се да влезеш в тях. К'ъв е проблема? Има из форума всичко каквото ти трябва ама то добре, че не се умира от мързел...:wink:
 
От: От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

Останалите 5% нали изкарват пари стреми се да влезеш в тях. К'ъв е проблема? Има из форума всичко каквото ти трябва ама то добре, че не се умира от мързел...:wink:
чел съм много и тук и в warriorforum но само с желание и опити не става мисля 4е има хора за всичко, ако не изкараш поне 300-500 лв месечно от адсенсе не си струва усилията и времето, предпочитам излишното да го набутам във водещите HYIP които издържат към година и ги има всяка година отколкото да си развалям о4ите и нервите и губя свободното време за жълти стотинки. Преди време бях пуснал 1 тема ей така за спорта да започнем с някой с начален "капитал" 100, 1000 , 10000 лв или колкото искате аз показвам в кои HYIP влизам а вие колко сте платили за беклинкове трафик и др разходи за адсенс или афилиейт ориентирани сайтове и да ударим 4ертата към края на годината, ако губя обещавам под клетва 4е поне 50 % ще инвестирам в сайтове монетизирани откъм адсенс. :)
 
От: От: От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

Абе то всеки в даден период от живота си е търсел на хляба мекото,в случая ти с тези HYIP програми,но това е временно.Сега може и да си набозил някой лев,но рано или късно ще им ги върнеш,дали с лихвите или не божа работа:).И аз пробвах залози,покер,разни други хазартни дейности,но взех,че пораснах и спрях да търся шорткъта към $.:).Няма лесни кинти за съжаление.
чел съм много и тук и в warriorforum но само с желание и опити не става мисля 4е има хора за всичко, ако не изкараш поне 300-500 лв месечно от адсенсе не си струва усилията и времето, предпочитам излишното да го набутам във водещите HYIP които издържат към година и ги има всяка година отколкото да си развалям о4ите и нервите и губя свободното време за жълти стотинки. Преди време бях пуснал 1 тема ей така за спорта да започнем с някой с начален "капитал" 100, 1000 , 10000 лв или колкото искате аз показвам в кои HYIP влизам а вие колко сте платили за беклинкове трафик и др разходи за адсенс или афилиейт ориентирани сайтове и да ударим 4ертата към края на годината, ако губя обещавам под клетва 4е поне 50 % ще инвестирам в сайтове монетизирани откъм адсенс. :)
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

@ strana още се навърта тъдява да си ***** за жълти стотинки.

Няма ли някой предприемач с "модерно" мислене да е уважи доволно та да ни лиши поне временно ако не и постоянно от присъствието си.

Ако се опита да прича на блядистански един токат в зъбите и да видите какви **** ще прави.
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

чел съм много и тук и в warriorforum но само с желание и опити не става

Еми не става трябват и знания. :wink: От мненията ти си правя изводите, че първо си предубеден, че няма да изкараш пари, второ те мързи и си намираш оправдания и трето търсиш лесните пари. Е как очакваш да имаш успех? Както каза @naix, като изядеш ХУИПито от тези фондове, чак тогава ще ти стане ясно, че уесни пари нема. Човек като има желание и му сече пипето от всичко може да направи пари - "Който играй пичели, който не играй ни пичели!":)

Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Как да правим пари онлайн и да работим за себе си
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

Еми не става трябват и знания. :wink: От мненията ти си правя изводите, че първо си предубеден, че няма да изкараш пари, второ те мързи и си намираш оправдания и трето търсиш лесните пари. Е как очакваш да имаш успех? Както каза @naix, като изядеш ХУИПито от тези фондове, чак тогава ще ти стане ясно, че уесни пари нема. Човек като има желание и му сече пипето от всичко може да направи пари - "Който играй пичели, който не играй ни пичели!":)

Неможело а :) ... или как се печели от адсенс...

Как да правим пари онлайн и да работим за себе си

харесва ми 4е масата от пишещите в сайта са добронамерени и компетентни, за да отговоря ще кажа 4е първо HYIP програмите не са точно хазарт и от тях може да се печели неприличо много друго на ръка е 4е трябва да залагаш там каквото може да си позволиш да загубиш, то нима не така и с ппц кампаниите :) постоянното участие в десетина premium програми за дадения момент много добре подбрани гарантира добра печалба в момента се вижда 4е няколко от тях са досега с 500-800 % РОИ едната затвори на близо 1600 % останалите минаха 100 % за 2-3 не е ясно но при тези числа доста характерни за всеки един момент е ясно 4е дори две програми да стигнат 500 % си връщаш парите а останалите те радват пълнейки сметкатати в LR, тук поне всичко е просто и не можем да се крием зад адсенс тайни и фалшиви "доказателства" за печалби, а що се касае до опита ми с адсенс е скромен от известно време правя няколко блога към блогър пренаписвам статии в Magic Article Rewriter но резултата за по няколко мизерни долара , между другото се сетих 4е не съм виждал добри сайтове за HYIP на български, как мислите ще имат ли успех то адсенс на тях не може ........
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

май залязоха HYIP сайтовете, а?

Май трупаш 10 мнения за да може да спамиш, а?
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

Май трупаш 10 мнения за да може да спамиш, а?

Хепи на какво залагаш, бъкс или тази новата мрежа wazнещо си :twisted: 1 бира, че е това второто :beer:
 
Хъм умните хора който искат да натрупат мнения ще ида в секцията за форума и ще отговорят на няколко анкети и ще споделят какво са отговорили не теьи мисля

например как намери форума... и нататък по анкетите...
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

@D.Ivanov моите уважения, но може би печелиш, защото сайта в подписа ти (монитора) е твой, и повечето от HYIP сайтовете след като спрат да плащат (а това винаги, винаги се случва), все пак продължават да плащат още няколко дни на собствениците на мониторите...
Минали сме и през тези истории преди години, винаги се повтаря едно и също - парите, спечелени от едни хипове се губят в други хипове и така...
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

Аз се чудя какво се правят всички на заблудени, че си дават кинтите на пирамиди
 
От: пак за HYIP - високорискови инвестиции

@D.Ivanov моите уважения, но може би печелиш, защото сайта в подписа ти (монитора) е твой, и повечето от HYIP сайтовете след като спрат да плащат (а това винаги, винаги се случва), все пак продължават да плащат още няколко дни на собствениците на мониторите...
Минали сме и през тези истории преди години, винаги се повтаря едно и също - парите, спечелени от едни хипове се губят в други хипове и така...

Принципно е така,на мониторите се плаща до последно,но аз инвестирам с различно име и няма как да разберат,че съм админ на сайта.А относно печеленето и губенето на пари,така е инвестициите са високорискови,аз лично спечеленото го влагам в една програма,която е на първо място в сайта ми JSS Trippler.
 

Горе