пари от реклами

От: От: От: От: пари от реклами

Blinky, благодаря ... да ни е живо и здраво ... а аз да изкажа едно мое предположение - тези които правят истински пари - нямат в сигнатурата си нито един сайт. :ппп Амин!!!!

Не съм Blinky пиле :) Май за него само си мислиш, щом почна да на бъркаш с него :)
 
От: пари от реклами

Да, да ти и живо и здраво, както и да ви прави много щастливи. Момичето си е объркало, не го съдете строго. Да, мисли си за мен, как да ми разбие главата...:)

Да, седя зад всеки един от никовете си, в повече от 50 форума, не се опитваме да администрираме този на база проба - грешка. Не съм го и крил от никого тук, даже съм засичал няколко члена от тук в другите форуми...:)

Айде, лельо честито пак от мен.:)
 
От: пари от реклами

йессссссссс... значи дядо апо няма парички, знаех си, знаех си, знаех си :) На мен мястото не ми стигна, можеше още 2-3 сайта да сложа, не че вадя пари от тях, просто за да става по - дълга страницата...

Амин + Алилуя...

лягам си да спя, че след малко ще ставам, лека на всички

Скъпи, ти ако имаше пари щеше ( най-малкото което е ) да си регистрираш собствен домейн а не да висиш като изпразнен стек в хит.бг. Дори личния ти сайт с портфолиото ти е на безплатен хостинг. А като гледам и какви услуги и цени предлагаш ... по-добре да засадиш 5 саксии с домати на терасата и да ги продаваш след това - със сигурност ще изкараш повече пари :п

Блинки, относно акаунтите ти във форума - не виждам нищо лошо в това да говориш сам със себе си - лошото е ако започнеш да си отговаряш сам :п Кака ти колко си е говорила ....:)

Продължавам да твърдя че няма повече от 2-3ма в този форум които изкарват над 1500$. "Изкарвам ги" е едно, "опитвам се да ги изкарам" е второ, а "ще ги изкарвам след време" е трето отделно нещо. Всъщност ... няма смисъл да започвам ... вие си знаете кой колко изкарва. Щом 90% се радват на 100$ за 5 месеца :)

По_здрави!!!
 
От: От: пари от реклами

Блинки, относно акаунтите ти във форума - не виждам нищо лошо в това да говориш сам със себе си - лошото е ако започнеш да си отговаряш сам :п Кака ти колко си е говорила ....:)
Маце, не се разбрахме нещо, но карай...важното е да сме щастливи.:)
 
От: пари от реклами

Много добре се разбрахме но предпочитам да затворим темата без да се фукаме кой колко изкарва ;)
 
От: пари от реклами

защо решихте, зе fani7117 е жена? Аз като гледам другите постове не е ?

Какво общо има дали съм жена или не с това за което говорим :) Ааааа разбрах ... ти си на опашката за свирките :)
 
От: От: пари от реклами

Какво общо има дали съм жена или не с това за което говорим :) Ааааа разбрах ... ти си на опашката за свирките :)
Еми мисля че е жена, само те влагат толкова страст в споровете.:) А и нали е леля, това е малко трудно да се измисли ей така в нетрезво състояние.

П.П: С тези постове си мисля че един един подпис ще бъде добре кликан.:)
 
От: пари от реклами

На леля златото е още в родилното. А за подписа - мисля да напиша следното:

Базирайки се на солидни аргументи и мистифицирайки пантомимиката на парадоксалната илюзия, смело мога да заявя, че Блинки е един прекрасен господин, който внася ренесанс в световния мир и обърква моите абстрактни тенденции в грандтранденциозен мащаб, и няма нищо общо с написаното тук до момента!!!

;)
 
От: пари от реклами

ами погледни всички постове и ще видиш, че говори в мъжки род :)
Може тогава да не се е чувствала много жена...няма идея. Ако си прави театър, ок. Въпроса е защо? И другото, защо такъв ник си е избрал? Абе все тая...:wink:
 
От: пари от реклами

А сега де ... каква съм или какъв съм?!?! Който познае - печели безплатен домейн! А да ви вида сега
 
От: От: пари от реклами

На леля златото е още в родилното. А за подписа - мисля да напиша следното:

Базирайки се на солидни аргументи и мистифицирайки пантомимиката на парадоксалната илюзия, смело мога да заявя, че Блинки е един прекрасен господин, който внася ренесанс в световния мир и обърква моите абстрактни тенденции в грандтранденциозен мащаб, и няма нищо общо с написаното тук до момента!!!

;)


Хехе, тази тема май се е превърнала във флиртче :D Днес не мога да се настроя за работа и затова реших да поспамя с безсмислени постове, та явно това ще е мястото :)

Греша или май само entwickler клъвна въдицата за свирките? :p

Дали е мъж или жена - в такова състояние:

Писах много дълго ... но се отказах да го поствам. Разгледах много внимателно твоята оферта и реших да купя 100 грама от тревата която пушиш.

Поздрави и успех!

може би и аз няма да си знам пола :D


И пак да повторя, ако някой се чувства засегнат - този пост го пиша на шега, щото нещо не ми се работи :eek: :twisted: :)
 
От: пари от реклами

охоо тази тема ми харесва ще има свирки и аз се нареждам на колоната за свирките а може и други неща незнам също така и тревичка екстра качество десетка...
 
От: пари от реклами

Фани Владимирова:p
 
От: От: пари от реклами

Фани Владимирова:p

Фани Владимирова - втори коридор - сама плува, втора стига, трети медал, четвърто място на пета позиция ....

Кой ли ще спечели безплатния домейн? :пп
 

Горе