погомнете да направим 10$ на ден

От: погомнете да направим 10$ на ден

здравей, нов сам и не мога да ти дам съвет, но смятам че блог-а ти изглежда много добре, на мен лично ми хареса и ако бях запален по фотография сигурно щях да го посещавам :)
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

Супер добро блогче, само трябва да си вдигнеш уникалните. 12 на ден не са много, особедно ако промотираш афф. продукти. Нещо от сорта на 50 е добре...и постепенно нагоре. 5о на блога, към продуктовият сайт ще са по-малко, но ще има кликове. Въпроса е че могат да се изкарат $10 на ден, осреднено ако комисионата на продукта е някъде около $30-40. Това означава:

~ 10 продажби по $35 - а не е изключено да са 11+ и да е $40, което прави повече от гола ти за ден/:) Малко повече таргетиран трафик вкарай:)
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

Супер добро блогче, само трябва да си вдигнеш уникалните. 12 на ден не са много, особедно ако промотираш афф. продукти. Нещо от сорта на 50 е добре...и постепенно нагоре. 5о на блога, към продуктовият сайт ще са по-малко, но ще има кликове. Въпроса е че могат да се изкарат $10 на ден, осреднено ако комисионата на продукта е някъде около $30-40. Това означава:

~ 10 продажби по $35 - а не е изключено да са 11+ и да е $40, което прави повече от гола ти за ден/:) Малко повече таргетиран трафик вкарай:)


и аз горе долу така го смятам. комисионната е 30 долара на продажба, така че е възможно. може би ще трябва да мине още малко време за да индексира гугъл и още контент да сложа.
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

потърси добри лонг тейли, и така ще стане твоята работа и мисля че малко повече дизайн ще ти трябва - ти все пак промотираш нещо за дизайн.

и само да ти кажа че антивирусната ми реагира когато влязох в сайта ти
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

Nod32 ?? Ти бъзикаш ли се?? от тоя шит доволни не бях виждал... иначе и аз не ловя нищо
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

HavVvoC браточка незнам в кой век си ти и в кой век аз, но ако намериш по добра антивирусна и ми го докажеш заклевам ти се повече няма да пипам NOD .... Освен NOD съм доволен от Ineculate IT но и спряха подръжката и че за ..... :)
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

Преди използвах касперски и съм убеден, че е по - добър от НОД. В момента съм на symantec на която също много разчитам, от повече от година и половина съм с нея, проблеми с вируси съм нямал! Използвам и firewall но не постоянно... Да чукам на дърво, вирус съм имал 1 път през живота си и то защото незнаех що е то антивирусна. Имам приятел, да не кажа най - добрия ми приятел, който скоро хвърли 3 бона за лаптоп. Естествено нахака му НОД. Познай какво се случи на втория месец... да естествено! Лайняни вируси! Преинсталира оригиналното си уиндоусче, сложи си symantec и до ден днешен (близо 3 месеца след случката) не се е оплаквал даже от троянци... Избора си е твой батка, аз лично ако съм на твое място и съм доволен не бих я пипал, защото е закон - Нещо което работи да не се пипа! :)
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

(празен пост)
 
Последно редактирано:
От: погомнете да направим 10$ на ден

Съгласен съм със HavVvoC, че НОД32 е тотален боклук, в момента ползвам касперски, която е на 800 дена и нямам никакви проблеми, за firewall ползвам май вградената в уиндолса и рутера, за сега нямам проблеми :)
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

Доста различни тул-ове в помощ на СЕО-то. Наистина доста полезно.
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

Преди използвах касперски и съм убеден, че е по - добър от НОД. В момента съм на symantec на която също много разчитам, от повече от година и половина съм с нея, проблеми с вируси съм нямал! Използвам и firewall но не постоянно... Да чукам на дърво, вирус съм имал 1 път през живота си и то защото незнаех що е то антивирусна. Имам приятел, да не кажа най - добрия ми приятел, който скоро хвърли 3 бона за лаптоп. Естествено нахака му НОД. Познай какво се случи на втория месец... да естествено! Лайняни вируси! Преинсталира оригиналното си уиндоусче, сложи си symantec и до ден днешен (близо 3 месеца след случката) не се е оплаквал даже от троянци... Избора си е твой батка, аз лично ако съм на твое място и съм доволен не бих я пипал, защото е закон - Нещо което работи да не се пипа! :)

NOD stava zavisi koq versiq e prosto
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

здравейте, имам блог yourphotography.blogspot.com, събмитнат е по директории, писани са постове, и имам афилиейт за онлайн курс. кажете какво мислите, дайте предложения, още няма пр. блога е на няколко месеца.

Гледам занимаваш се с фотография и то сватбена и снимките ти никак си са лоши. Е за какво, по-дяволите си губиш времето да оптимизираш блог с които да изкараш 10$, като за фотографията ще изкараш между 200 и 500 лв на сесия/сватба?!
Не се занимавай с глупости, снимай си, взимаш си кеша веднага, а този блог го оптимизирай от към популярност, така, че да ти носи нови клиенти за офлайн бизнеса - ако всъщност идеята за публикацията му тук не е точно тази всъщност :lol:

П.С. 10$ от Adsense можеш да изкараш от 10 000 импресии на ден.
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

Здравей. Аз съм с 19 инча и десния сайдбар почти целия не ми се вижда ако не скролна настрани. А като гледам там е рекламата. Така че много губиш от това. Представям си 17 инчовите тогава какво виждат. Предполагам снимките ти избутват темата настрани, давай на повече редове или смени темата ако не е от това.
 
От: погомнете да направим 10$ на ден

всичко е точно само темата е от 2008 година
 

Горе