подновяване на домейн от Godaddy

От: подновяване на домейн от Godaddy

подновяването на инфо-то не струва за колкото си го купувал
като отидеш да го подновяваш и ще ти каже колко струва
пак около десетина долара плюс минус 1-2
задължително да имаш пари под форма каквато може ГоДеди да приемат
дали ще имаш просто кредит кинти в пейпала си или ще имаш активна карта с пари в нея вързана в пейпал..

ако имаш пари в пейпала без да имаш вързана карта нямаш проблеми с плащането
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

подновяването на инфо-то не струва за колкото си го купувал
като отидеш да го подновяваш и ще ти каже колко струва
пак около десетина долара плюс минус 1-2
задължително да имаш пари под форма каквато може ГоДеди да приемат
дали ще имаш просто кредит кинти в пейпала си или ще имаш активна карта с пари в нея вързана в пейпал..

ако имаш пари в пейпала без да имаш вързана карта нямаш проблеми с плащането

а как да проверя колко ще ми струва подновяването ? :(
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

отиваш да го подновиш и ще ти покаже цена


renewwal.jpg
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

отиваш да го подновиш и ще ти покаже цена


renewwal.jpg


като кликна на Domain Renewals

ми изписва това:

YOU HAVE NO ACTIVE DOMAINS RENEWING IN THE NEXT 90 DAYS.
FOR VERIFICATION, LOGIN TO YOUR ACCOUNT.


това значи ли че като до изтичането на домейна ми остават повече от 90 дена не мога да го подновя ?

и още един въпросс - мога ли да разбера на чужд домейн колко ще му струва подновяването ?
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

Логни се в акаунта си.
Така като гледам съобщението май не си.
Можеш да подновяваш домейни по всяко време когато искаш.

Може да разбереш колко струва подновяването на чужд домейн просто като видиш колко струват цените за подновяване на различните домейни - com, net, org, biz и т.н.
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

Логни се в акаунта си.
Така като гледам съобщението май не си.
Можеш да подновяваш домейни по всяко време когато искаш.

Може да разбереш колко струва подновяването на чужд домейн просто като видиш колко струват цените за подновяване на различните домейни - com, net, org, biz и т.н.

логнат съм и аз това се учудих че пише да се логна а отгоре показва че съм...
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

то отгоре винаги показва, че си.
Порефрешвай малко из менютата
или ако имаш полета за логин там при съобщенията
влез от там.
Ползвай друг браузър, или натисни изход. Нещо такова.

То и аз винаги съм логнат, ама като тръгна да купувам домейн и ми мрънка. Все забравам да се "ре-логна"
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

За да подновиш домейна отиди в списъка с твоите домейни и намери къде се щрака за подновяване. Така може да го подновиш независимо колко време ти остава.

И разбира се потърси купон за отстъпка преди да платиш.
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

мерси :)
..........

Стана ли работата?

Щото на happyslacker опътването е по-точно, но пък е малко по-сложно за оправане за човек несвикнал с панелите на GoDaddy.
Ако пък оттам където аз те пратих си видял домейните с опции за подновяване, екстра.
 
От: От: подновяване на домейн от Godaddy

Стана ли работата?

Щото на happyslacker опътването е по-точно, но пък е малко по-сложно за оправане за човек несвикнал с панелите на GoDaddy.
Ако пък оттам където аз те пратих си видял домейните с опции за подновяване, екстра.

да, разбрах как става :)

сега имам още един въпрос:

имам домейн в GoDaddy на който му остават 3 дена може ли да го прехвърля т.е. да го трансферирам към хост.бг и да си платя на тях а не на GoDaddy
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

при трансфера от където и да е, към където и да е, винаги трябва да си платиш един брой такса за домейна за една година (освен ако не местиш от ГоДеди към друг Годеди акаунт).

п.с. ти си сигурно последния жив човек останал, които трансферва нещо към хост.бг
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

Можеш да ползваш хостинга на хост.бг и едновременно с това да си плащаш за домейна на GoDaddy. Не е задължително да плащаш за хостинг и домейн на един и същи доставчик на услуги. За целта се настройва DNS на домейна (намираш го в списъка и цъкаш по настройките за "nameservers" или "total DNS control" (което ти е по-удобно - обикновено първото). Какво да напишеш в настройките ще ти каже доставчика на уеб хостинг.
 
От: подновяване на домейн от Godaddy

при трансфера от където и да е, към където и да е, винаги трябва да си платиш един брой такса за домейна за една година (освен ако не местиш от ГоДеди към друг Годеди акаунт).
това го знам
имах в предвид като му остават толкова малко дни(3) дали може ?


п.с. ти си сигурно последния жив човек останал, които трансферва нещо към хост.бг

би ли се обосновал?

Поздрави

Можеш да ползваш хостинга на хост.бг и едновременно с това да си плащаш за домейна на GoDaddy. Не е задължително да плащаш за хостинг и домейн на един и същи доставчик на услуги. За целта се настройва DNS на домейна (намираш го в списъка и цъкаш по настройките за "nameservers" или "total DNS control" (което ти е по-удобно - обикновено първото). Какво да напишеш в настройките ще ти каже доставчика на уеб хостинг.

мерси за инфото но това го знам :)
 

Горе