помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Кой би си играл да превежда за теб, при положение, че дори не си си направил труда да напишеш единственото изречение в темата си правилно?
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Много хора с добри желания има тук, но никой не е по Благороден от Гугъл.
 
Погледнах - щях да помогна, но това си е доста текст, и на всичко отгоре не е нещо малко - направен е с цел да е забавен, информативен за по-малки деца. Не само трябва да се проверят дадените факти, да провериш наименованията на български, ами и да се съобразиш със стила. Тц - някой друг път ще се правя на добър самарянин.
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Кой би си играл да превежда за теб, при положение, че дори не си си направил труда да напишеш единственото изречение в темата си правилно?

абе има ли значение как съм го написал

тука няма разбирачи само се представят за такива ясно
 
От: Re: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Погледнах - щях да помогна, но това си е доста текст, и на всичко отгоре не е нещо малко - направен е с цел да е забавен, информативен за по-малки деца. Не само трябва да се проверят дадените факти, да провериш наименованията на български, ами и да се съобразиш със стила. Тц - някой друг път ще се правя на добър самарянин.

ок мерси все пак
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Готов си :mrgreen:

За да получите някаква представа за размера на Molokos, които трябва да ги види отдалеч. Ако ви се налага да се сложи до тях, те дори не би да ви видя, и ако най-големите на нашите приказни гиганти са на тяхна страна, вероятно огромните Molokos все още няма да ги види. Може би най-добрият начин да знам какво те са като е да се знае каква е тяхната любима храна е. За средното си Moloko няма нищо по-вкусно от огромна планета, с нейните океани, пустини и планини.

И от всички тях, няма никой като по-голямата Tuton. Толкова голям, като звезда, той може да погълне средни планета, на един дъх. Той е също много в намирането на най-вкусните планети, и това го прави най-известната от Molokos. Но дори по-голяма от славата му като изследовател славата си, за това, че толкова егоистичен, тъй като той никога не споделя дори залък от неговите прекрасни ястия, така че другите Molokos едва успя да проби някои трохи, останали от планините.

В продължение на хиляди години - защото Molokos живеят много дълго време, така че те могат да растат толкова голям - Tuton вечеря на най-добрите планети. Но така се случи, че една от тези планети, прекрасна един от червено, синьо и жълто, чиято кора е най-добрият вкус можеш да си представиш, се превърна в център от най-трудните стомана във Вселената, както и по-рано неразрушими зъби на известния ни Moloko разби на хиляди парчета.

Нищо подобно не се е случило на Moloko, а се оказа, че най-лошото от евентуалност. Толкова много апетитни планети в обсега му, а той дори не са един зъб, за да направи впечатление на тях. И когато той поиска помощ от други Molokos, всички те си спомни стария си егоизъм, и как той никога не ги бяха оставили всичко, но най-малките трохи на планетата, чийто аромат е на много лош вкус от това, което Tuton бяха свикнали да.

И преди колосална и известни планета яде станал просяк, преминавайки през всички видове на страданието и нещастието. Единственото, което знаеше плаче, иска просия ... и глад. А той трябваше да прекарат един дълъг живот, така, докато не осъзнах, че ако той желае да получи нещо, той би трябвало да бъде първият, оставил, въпреки че той е по-нещастни и бедни, тъй като той е.

И мисля за малкото, което трябваше да даде, той осъзна, че той все още е брилянтен откривател на най-вкусните планети. Така той говореше с някои други Molokos, и той предложи да им покажем, където най-добрите планети се скриха.
Каква голяма радост за всички! Те са открили, вкусове, те не знаят дори съществувала. И Molokos, благодарен Tuton за споделяне с тях голямо умение, стана много по-внимателни към него, и никога повече той липсва някой, който да помогне смаже някои планини или да го направи прекрасен пустиня сок
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Казах ви Аз кой е най-благородният на света :Д

хах-хах
 
От: От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

абе има ли значение как съм го написал

тука няма разбирачи само се представят за такива ясно

Това е много добра тактика за манипулация. И често работи в полза на отправилия подобни чудесни определения :)
 
От: От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

абе има ли значение как съм го написал

тука няма разбирачи само се представят за такива ясно
Нахален си. Искаш на аванта някой да ти преведе не малък текст, пък и всезнайко.
 
От: От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Това е много добра тактика за манипулация. И често работи в полза на отправилия подобни чудесни определения :)

ти се бъзикаш :shock:
това работи само до като си в детската градина - след това: е*би се
 
От: От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

ти се бъзикаш :shock:
това работи само до като си в детската градина - след това: е*би се

За съжаление наблюдавам много често употребата на подобна тактика извън детската градина. В житието-битието на българина.
Но разни хора, разни идеали и разни очи различни работи виждат. Няма лошо.
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Имах свободно време и направих превода.... Прегледай си текста, може и да има някоя правописна грешка.


Поука от историята:
Щедростта започва от теб самия. Преди да очакваме нещо от другите, ние самите трябва първо да дадем без да очакваме нищо в замяна.
История:
За да придобиете представа за размера на Молоките, трябва да ги погледнете отдалеч. Ако застанеш до тях, те дори няма да те видят. Даже и най-големите чодовища от нашите приказки, застанали до тях, няма да бъдат забелязани от Молоките. Може би най-добрия начин да разберете как изглеждат е да ознаете с какво се хранят. За средностатистическия Молоко няма нищо по-вкусно от големи планети с техните океани, пустини и планини.
И от всички тях несравним е Великия Тутон. Голям, като звезда той може да погълне средно голяма планета на един път.Той също е велик в намирането на най-вкусните планети и това го е направило най-известен сред Молоките. По-велика от неговата слава, като откривател е единствено славата му на такъв егоист, че не поделя нито залък от своите великолепни ястия, и другите Молокита са принудени да пробват само трохите останали от планините.
От хиляди години – защото Молокитата живеят много дълго време и за това могат да пораснат толкова големи – Тутон вечерял с най-добрите планети. Но се оказала така, че една от тези планети – прекрасна, в червен, син и жълт цвят, чиято кора имала най-хубавия вкус, който можете да си представите – има център направен от най-здравата стомана във Вселената, и неразрошимите до сега зъби на нашето популярно Молоко се строшили на хиляди парчета.
До сега нищо такова не се било случвало на Молоко и се оказало, че е най-лошото развитие на обстоятелствата. Толкова много вкусни планети на ръка растояние, а той няма дори един зъб за да им направи впечатление. И когато помолил за помощ останалите Молокита, те всички си спомнили за неговия егоизъм и как им оставял единствено трохите от планетите, чиито вкус бил далеч по-лош от вкуса, с който бил свикнал Тутон.
И така предишния велик и известен консуматор на планети станал просяк, преминаващ, през всякакъв вид болка и изпитания. Всичко, което знаел е плач, молби, просене...и глад. И щял да прекара много време живеейки така, докато не осазнал, че ако иска да получи нещо, той първо трябва да даде, дори и толкова нещастен и беден колкото бил в момента
И мислейки какво може даде, той осъзнал, че все още невероятен откривател на най-вкусните планети. Обърнал съм към другите Молокита и им предложил да им покаже къде се крият най-добрите планети. Каква радост за всички! Те открили вкусове, които не знаели, че съществуват. Молокитата от благодарност към Тутон, че споделил с тях уменията си, станали много по-внимателни към него, а той вече никога не оставял някой в нужда – помагал за трошенето на някоя планина или им правел страхотен „пустинен” сок.
 
От: От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Нахален си. Искаш на аванта някой да ти преведе не малък текст, пък и всезнайко.

Аванта е някой да ти даде гориво ей така !!!
Какво ти пречи да помогнеш ако разбираш английски, аз немога да Ви разбера вас хора
Вие от хората взимате, но не давате
Добре ,че има и добри хора

Имах свободно време и направих превода.... Прегледай си текста, може и да има някоя правописна грешка.

Поука от историята:
Щедростта започва от теб самия. Преди да очакваме нещо от другите, ние самите трябва първо да дадем без да очакваме нищо в замяна.

Първо да ти благодаря за превода оказа се първият, който реши да си отдели от свободното време ,но някой ден бих ти се отблагодарил !!!
Всяка добрина се възнаграждава всичко се записва бъди сигурен ! ! !
Защо да не помогнем на някой ,но и без да чакаме нещо в замяна знае ли се ден ще дойде ние самите ще поискаме помощ от друг ! ! !
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Тъп съм мамо, тъп съъъъъъъм. Тъпото ми викат и даскалите.
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

А неее, Аз такова извинявам се. Не исках да засегна финното ви самочувствие, нито да обидя вашата особа.
Моля ви драги, приемете моите сърдечни извинения.

Чувствам се толкова ужасно, гузно.... Как можааааааааах "Нещо да поискам да ти кажа"...

Хахах,
Гоооооооу, Фааааааак, Йорсеееееееелф ;)
 
От: От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Какво ти пречи да помогнеш
Принципно, винаги съм готов да помогна, но надути петлета като теб някак си не са ми на душа:).
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

нещо ли искаш да ми кажеш ?

Колега, получи каквото ти трябваше, защо продължаваш да се заяждаш с другите... С това държание шанса следващия път, някой да ти помогне клони към нищожен... На твое място бих преустановил подобно отношение... Тези червени квадратчета с нищо няма да ти помогнат...
 
От: помощ някой на добро желание може ли да преведе текст ?

Колега, получи каквото ти трябваше, защо продължаваш да се заяждаш с другите... С това държание шанса следващия път, някой да ти помогне клони към нищожен... На твое място бих преустановил подобно отношение... Тези червени квадратчета с нищо няма да ти помогнат...

Следващият път ще бъде с различен ник и ще си намери друг глупак да му го превежда на аванта. Домашни чакат да се пишат ...
 

Горе