предлагам работа за уебмастъри

От: предлагам работа за уебмастъри

Noke, да доразвием т.4:
Контентаджиите вземат грубо 5 лв/статия. 100 статии - 500 лв.
25% от средно 2 кинта = 0.50 лв
Следователно трябват 1000 дни (3 години) за да си изкарат парите :)
Дерзайте :)
 
От: От: предлагам работа за уебмастъри

уфффф абе кога ще се спрете с тия "статии" бе! няма хляб за гладни копирайтъри - казах вече!

главна страница се прави за 1-2 часа а вътрешни се напълват с контент в зависимист от пиниза

аз примерно дърпам csv-ценови листи и ги прехвърлям в БД - оттам всеки артикул става динамична страница

ето вариант за 10К страници за 1 ден

В обявата си пишеш: "минимални изисквания: 5 домейна на седмица напълнени с качествено съдържание...", "..домейна с КАЧЕСТВЕН контент"...
та за теб бухането на "csv-ценови листи" и првръщането им в динамични страници качествен контент ли е?
 
От: От: предлагам работа за уебмастъри

относно 2-3 долара на ден - еми нали точно затова имам условие за 5 сайта на седмица - като мине половин година и човека реши да си вземе почивка да има готови поне 120 сайта х 2 долара = 240 долара на ден - 25% са 60 долара

ама в България всички са все хитри щурчовци и не са свикнали да работят като мравки

Кой нормален ше ти бачка половина година на аванта, за да вземе накрая някакви кирливи долари бе човек, ти чуваш ли се?

Ако толкова лесно се пълнят сайтове с качествено съдържание за какво са ти хора? Пълни си ги сам.

мисля че дотук дадох достатъчно обяснения - който е способен да направи нещо ще го направи

Който е способен ще го направи, но не за теб, а за някой, който е способен да го плати.
 
От: предлагам работа за уебмастъри

оказа се че в България имало професионалисти - намерих такива

има работа за още 3-4 талантливи млади хора!

който има познания по програмиране (HTML+CSS+PHP+MySQL) - да не се срамува да ми пише - ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ОЩЕ Е В СИЛА - кандидатът ще изкара добри пари и ще научи много полезни практически неща!

идеалният вариант са студенти по информатика

специално ще отговоря на единственото адекватно мнение:

Това си е жива експлатация на труд!
Супер, супер нечесно!

25% е просто СМЕШЕН процент, от това което ще трябва да свърши човека който е нает.
По-добре давай по няколко лева на някой да ти направи готов сайт и да прибираш пари..

25%.. пфф.. не мис е мисли чак хаха...
Верно, хубаво е да държиш "контролния пакет", ама чак пък толкова....

радвам се, Симеоне, че от коментаторите ти единствен разбираш нещата около контролния пакет - надявам се че има и други млади хора които са наясно с правилата на играта - фрилансерът също трябва да спазва субординация и да държи реноме на сдържан сериозен и талантлив човек - иначе никой нормален работодател няма да го наеме ако види форумни бисери като тези в темата ми

и 25% не е смешна сума защото парите които се въртят в Руския интернет съвсем не са смешни а аз точно от там дърпам

побързайте, чакам още 1 седмица и затварям кранчето
 
От: От: предлагам работа за уебмастъри

3-4 пиша ма мен ,аз ще ти стана и перачка и че може и да те наглеждам от време на време
и ще пусна уникален скрипт да ти пълне контента,че и други работи...

ако иСпусна 3-4 нядявам се на - :)

оказа се че в България имало професионалисти - намерих такива

има работа за още 3-4 талантливи млади хора!

който има познания по програмиране (HTML+CSS+PHP+MySQL) - да не се срамува да ми пише - ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ОЩЕ Е В СИЛА - кандидатът ще изкара добри пари и ще научи много полезни практически неща!

идеалният вариант са студенти по информатика

специално ще отговоря на единственото адекватно мнение:
 

Горе