предложение за афф. програма

gshopov

Well-Known Member
значи питам тук да ми предложите афилиейт програмка за либриканти
абе сайтчето ще насочено за геове :)
и до сега не съм се занимавл с афилиейт та си мислех да ми предложите от каде да започна с коя фирма и тавива му работи
 
Хахаха някой ми се е вързал на глупостите :D Дано ти провърви, пожелавам ти успех !!! Ще черпиш после ;) Чувал съм че много от тези хербал продукти са тествани в Дахау, със сигурност и на гейовете ще свършат добра работа.
 
AxCx каза:
Хахаха някой ми се е вързал на глупостите :D Дано ти провърви, пожелавам ти успех !!! Ще черпиш после ;) Чувал съм че много от тези хербал продукти са тествани в Дахау, със сигурност и на гейовете ще свършат добра работа.

ти си мислш че си написалглупост на бъзик но си направил доба дефиниця на : Easy to find target market (ниша) с коят не се занимават много уебмастъри...
 
AxCx каза:
Хахаха някой ми се е вързал на глупостите :D Дано ти провърви, пожелавам ти успех !!! Ще черпиш после ;) Чувал съм че много от тези хербал продукти са тествани в Дахау, със сигурност и на гейовете ще свършат добра работа.

ами колега в интрес на истината :) от теб подхванах идеята
проверих тук там и има много сайтове и в същото време супер малко смислени на тази тематика
такаче какво ми пречи да пробвам копувам един домейн ся :) до няколко
часа ще го поръчам малко дизайн и яко линкове
и ще видим пък ако има посещения ще сложа и други работи в смисал имам няколко странични идеи за този сайт който ми хрумнаха в последствие малко много сам зле с англииския :)
говоряго без затруднения но в писането хич ме няма :( но ще се справим и там .
и когато стене ще го сложа тук да си кажете мнението :)
 
В интерес на истината и аз си мислех да правя подобно нещо...но ме мързеше а пък и pc-то ми е в хола, а по цял ден да щракам из някакви педалски работи... :lol:
 

Горе