проблем със сео

ads

Member
Здравейте, имам фирмен сайт с много спечифични заглавия на публикациите, но
нямам нито 1 заглавие на 1 стр. за 1 път ми се случва.
Моля, за съвет къде ми е грешката?
 
Няма ниша, няма сайт, затова и моят отговор ще е колкото и въпроса : who knows
 
  • Like
Реакции: Sky
Сайтът наистина не е много силен. До момента е бил използван, като визитка, но защо да няма и сео. След много ровене стане ясно, че не е пуснат да е вижда/ индексира от търсачките и за 24 часа вече сме на 2 стр.
 
Сайтът наистина не е много силен. До момента е бил използван, като визитка, но защо да няма и сео. След много ровене стане ясно, че не е пуснат да е вижда/ индексира от търсачките и за 24 часа вече сме на 2 стр.

LMAO , а нишата каква е, сигурно " ИМЕТО НА САЙТА" ? И колко много ровене отнема да се види, че има noindex/nofollow ?
 
Сайтът наистина не е много силен. До момента е бил използван, като визитка, но защо да няма и сео. След много ровене стане ясно, че не е пуснат да е вижда/ индексира от търсачките и за 24 часа вече сме на 2 стр.
"Не е силен" е много по-добре от "не се вижда", но поне вече нещата са се оправили. ;) Сещам се за един случай, в който едни пичове разработваха един сайт на събдомейн на главния сайт и бяха забранили в админ частта да не се индексира, след като го предадоха новия и отиде на рут домейна бяха забравили да махнат това правило и сайта от първи позиции рязко потъна, направо беше голямо обновяване на визията. ;) Инвестицията в нов облик на сайта и костваше доста нерви и пари, за да го върнат отново на същите позиции. ;)
 

Горе