проблем с бет365 афилейт акаунт..

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Имам следния проблем , вчера нямаше никакъв, днес влизам да си проверя статистиката и гледам че са изчезнали всички данни до сега, показва датата 21.08.13 и не може да се промени на друга дата, като цяло всичко липсва.. при друг има ли същия проблем или да е имал преди.. да случвало ми се е да има забавяне в показването, но не са изчезвали цели дни, години т.н. Писах на съпорта, но да знам дали само при мен е така или при всички.
 
От: проблем с бет365 афилейт акаунт..

При мен все още не се е оправил проблема, от съпорта ме питат какъв браузър съм ползвал, ОС т.н. няма вземат да оправят проблема.. шибана работа.
 
От: проблем с бет365 афилейт акаунт..

При мен все още не се е оправил проблема, от съпорта ме питат какъв браузър съм ползвал, ОС т.н. няма вземат да оправят проблема.. шибана работа.

мисля, че се правят на умрела лисица
проблема не в твоя комп, нито в моя
проблема е у тях и те се правят, че не го знаят...

няма проблем във системата - нарочно са ограничили достъпа и ние не може да направим нищо
 
От: проблем с бет365 афилейт акаунт..

Последни дни имах супер много регистирации и депозити и като оборот въртях много, само че бях на -1700 евро.. яко печелеха.. сега да не направят някаква схема и да ми махнат клиентите..
 
От: проблем с бет365 афилейт акаунт..

Нека и някой друг се свърже със съпорта на афилейта да видим какъв е проблема и кога може да се разреши.
 
От: проблем с бет365 афилейт акаунт..

;) Спазват тукашното законодателство хората - вие не четохте ли решението на СГС?
 
От: проблем с бет365 афилейт акаунт..

Щеше да има информация + това старите афилейт клиенти не трябва да се губят, а просто нови няма да се приемат и да има такъв закон. Има нещо друго ..

;) Спазват тукашното законодателство хората - вие не четохте ли решението на СГС?
 
От: проблем с бет365 афилейт акаунт..

Вече може да се гледа статистиката , само трябва ръчно да промените календара правите от 22 на 01.08 и готово.
 

Горе