проблем с ads manager

ads

Member
Здравейте, по неясни причини фб деактивира ads manager акаунта.
Някой може ли да съдейства срещу заплащане за да си го върна.
 
Кой още има права към него? В смисъл, с кой друг профил. Иначе пробвай на чат. Но ако нещо много си сгафил, няма да минеш леко.
 
  • Like
Реакции: ads
Обжалвай, ако вече не си... преди 2-3 месеца една сутрин ми спряха акаунта.. а реално всичко си плащам, направих обжалването и до 1 час всичко беше по - старо му.. явно някакъв бот беше взел.. грешното решение..
 
  • Like
Реакции: ads
пускам обжалване и нищо! пълни ф*баняци. напълно неоснователно е.
 
90% няма да ти го върнат, аз съм имал много подобни случаи с блокирани акаунти и то без причина, погледни тук във форума имам пуснати 1-2 теми мисля. От 2 години нямам проблем, не знам дали има нещо общо, но сега акаунта ми за реклама е фирмен с ДДС номер, в този случай май по-трудно блокират. Иначе нищо друго не се е променило в начина на рекламиране. Прави повече рекламни акаунти и рекламирай в 1 акаунт само 1 сайт или ниша за по-сигурно. Гаранции няма, винаги може да те блокнат без причина.

Иначе уж има хора, които срещу заплащане могат да съдействат, но резултати не обещават. Зависи вече и каква точно е причината за блокирването, но в повечето случаи никога не преразглеждат решението си, даже е почти невъзможно да стигнеш до истински човек, само ботове са.
 
90% няма да ти го върнат, аз съм имал много подобни случаи с блокирани акаунти и то без причина, погледни тук във форума имам пуснати 1-2 теми мисля. От 2 години нямам проблем, не знам дали има нещо общо, но сега акаунта ми за реклама е фирмен с ДДС номер, в този случай май по-трудно блокират. Иначе нищо друго не се е променило в начина на рекламиране. Прави повече рекламни акаунти и рекламирай в 1 акаунт само 1 сайт или ниша за по-сигурно. Гаранции няма, винаги може да те блокнат без причина.

Иначе уж има хора, които срещу заплащане могат да съдействат, но резултати не обещават. Зависи вече и каква точно е причината за блокирването, но в повечето случаи никога не преразглеждат решението си, даже е почти невъзможно да стигнеш до истински човек, само ботове са.
Не се посочва конкретна причина. пишат неспазване на правилата или много отказани реклами, а те могат да я отказат заради неподходящ размер снимка..... а не защото съм нарушил правилата. Дебили.
Бих платил ако някой ми оправи акаунта.
 
Привет, колега.

Имаш ли някакво развитие по въпроса, тъй като и аз се оказах в подобна ситуация. Наказаха ми моя личен акаунт за 1 седмица за някаква простотия и от там ми ограничиха достъпа до ads функциите във фб пернаментно. Уви - само този профил имаше достъп до ad акаунта, който всъщност не е наказан, но не мога да използвам, тъй като няма друг профил с достъп до него, за да го менажира.
 

Горе