продавам домейн

sixth sense

Active Member
Рейтинг - 100%
35   0   0
Продавам домейна cpfree.info
Средно на ден генерира 100-300 уникални посещения.
Домейна е закупен от SuperHosting.bg и изтича на 10.08.2010.

Цени:
Само домейна - 15 лева.
Домейна+форума+хоста - 25 лева.

Приемам пари само в ePay!

Брояч :
http://bgcounter.com/?_id=cpfree
 
Последно редактирано:
От: продавам домейн

то хубаво че генерира по 100-300 посещения но 99% от тях са от сайтове за обмен на трафик а и можеш ли да докажеш че си взела 27 лв
Посещенията не са от трафик сайтове. В момента немога да докажа, защото прехвърлих парите на карта и ги изтеглих.
 
От: От: продавам домейн

без доказване няма как някои да се заинтересова от това което предлагаш.
покажи скрееншотуи и ще е по добре.

Посещенията не са от трафик сайтове. В момента немога да докажа, защото прехвърлих парите на карта и ги изтеглих.
 
От: продавам домейн

нали каза че не го продаваш ? :lol:

и един доемйн .инфо във hostbulgaria.com е за по-малко от 10 лв... :(
 
От: От: продавам домейн

нали каза че не го продаваш ? :lol:

и един доемйн .инфо във hostbulgaria.com е за по-малко от 10 лв... :(
Продавам го, ти ми предложи смешна цена. Не ме интересува колко пари е в hostbulgaria.
 
От: продавам домейн

Е ти продаваше реклама в сайта , а сега го разпродаваш ?Не ви разбирам вас .Отделно е че ме лъжеш.
Повечето реклами изтичат след 1 седмица. Посещенията са реални и не са от трафик сайтове, ако неможеш да докажеш обратното си мълчи.
Айде стига спам.
 
сложи на сайта гугъл аналитикс утре ще можеш да им покажеш скриншотове както и да адваш други потребители да гледат от къде идват потребители

а за доказване на парите може пак да ползваш скриншотове от разплащателната система нищо че си истеглила парите хисторито си седи :)

ще ти улесни продажбата доста
 
От: продавам домейн

Здравей,
само домейна ли продаваш или ще оставиш и форума ?
П.П. На мен доказателства при такава начална цена не ми трябват.
И напиши не начална, а цена за която би искала да продадеш
1.само домейна
2.домейна+форумчето
Може и на лични да ми отговориш, дори предпочитам.
Поздрави
 
От: От: продавам домейн

Здравей,
само домейна ли продаваш или ще оставиш и форума ?
П.П. На мен доказателства при такава начална цена не ми трябват.
И напиши не начална, а цена за която би искала да продадеш
1.само домейна
2.домейна+форумчето
Може и на лични да ми отговориш, дори предпочитам.
Поздрави

-офф-
brad1985, понеже не можеш да получаваш лични съобщения (?!?), напиши ми сайта, с който искаш да разменим линкове, на лично. Все още разменям.
Сори за оффтопика, но няма как иначе да се свържа с него.
И успех с продажбата :p
 
Последно редактирано:
От: продавам домейн

Здр пак значи имаш интекст реклама на buladvert , след малко по голямо търсене всеки може да види че сайта ти се върти там .
О боже, ще спреш ли да ми спамиш темата? От buladvert на ден имам 5-10 уникални посещения макс.. :(
 
От: продавам домейн

ми отключи брояча и ще стане ясно тука не сме един и двама дето имаме интерес към домейна, но като не даваш статистика излиза,че нещо не е наред
Няма как да го отворя, бях сложила парола с доста символи в tyxo и я бях записала в txt файла, след като преинсталирах уиндолса (вчера) ми замина всичко на пц-то. Имам само 1 скрееншот (вчера сниман към 18-19 май) на посещенията от последни 12 дни.
 

Горе