продавам моята империя от сайтове

От: продавам моята империя от сайтове

пак изтървах сеира, докато събера 10-те бона и то вече не се продава, пуууууууу
доста имаш да събираш с тези блогспотчета само да светна към 1000$ е лиценза за единия сайт без допълнителните модули :)
пълна анархия стана в този форум :)
xopacuo незнам на колко си но акъла ти е на 14 годишен извинявам се ако те обиждам но... :)
 
От: продавам моята империя от сайтове

Тъй и тъй си ги събрал, дай да ти продам няколко hit.bg-та с DMOZ листинг?
 
От: продавам моята империя от сайтове

има нещо вярно.повечето тука са на 14-15 макс и избиват кУмплексчета.
 
От: От: продавам моята империя от сайтове

доста имаш да събираш с тези блогспотчета само да светна към 1000$ е лиценза за единия сайт без допълнителните модули :)
пълна анархия стана в този форум :)
xopacuo незнам на колко си но акъла ти е на 14 годишен извинявам се ако те обиждам но... :)


И квоооо ? Автора на темата ти се моли в скайп да му хвалиш системите ? (rofl) :x
 
От: продавам моята империя от сайтове

Човече, стига си се заяждал! Ако имаше нещо крадено, криво направено, тарикатлък и тем подобни, тогава е нормално да има такива заядливи коментари, но да обясняваш как сайт(ове) струва(т) 50ст си е смешно. Човекът е преценил, че струват толкова. Нормално заяждане би бил въпросът "Защо толкова?", а ти цяла помия изля по негов адрес без нещо съществено (между другото, някои продават и сайтове в hit-а и то за немалко пари). Не искам да се заяждам, макар много да ме бива в това, така че не ме карайте да го правя.
 
От: продавам моята империя от сайтове

Подкрепям @Unwise. На който не му изнася цената, да си върви по пътя или, ако се пазари, да е на ЛС. Т'ва с готовите системи вече не знам, на к'во прилича. Какво като е използвал готова ? Нали все пак са за това. Не означава, че не може да си я направи сам и да похаби много време, или пари, да си купи. Ако има нещо крадено отнякъде или изкопирано, естествено не "lorem ipsum" тескст, тогава се намесете. Ама тъй серете, където ви падне. Само губите от това, 'щото падате в очите на много хора. Пазара не е нито място за критикуване на предлаганите продукти, нито място за тяхното дискутиране. Предприемачите продават плодовете на труда си и трябва да покажете поне малко респект. Пак повтарям, ако нещо е нередно, чак тогава плюйте, но това сега на нищо не прилича.
 

Горе