продавам сайт тип игра

alexcho0o

Member
Продавам сайт тип игра подобна на prize.bg но е без домейн понеже скоро изтече, системата не е гора и не е на нейната основа, а е писана от мен и се продава на скромната цена с дизайн на 100 лева. От Бургас съм ако искате да се свържете по някакъв начин с мен може да го направите на ЛС във форума! Демо ще дам само на хората които проявяват интерес!
Самата система има система за регистрация и вход с промяна на профил (парола, емайл ...)!
 
Последно редактирано:
От: продавам сайт тип игра

100% Си я взел от scripfmafia.com ако ли не от друг сайт подобен , само като ви виждаме скайпа " kiki_Obieca" става ясно всичко.
 
От: продавам сайт тип игра

100% Си я взел от scripfmafia.com ако ли не от друг сайт подобен , само като ви виждаме скайпа " kiki_Obieca" става ясно всичко.

за съжаление ще се съглася с предположението на scorpiass
 
От: продавам сайт тип игра

еми скайпа не е мой, а колкото до скрипт мафия щи покажа демо по скайп ако ми пишеш да видиш :)
 
От: продавам сайт тип игра

еми скайпа не е мой, а колкото до скрипт мафия щи покажа демо по скайп ако ми пишеш да видиш :)

ти май ни взе за мезе всички, скайпа не е твой ама щИ ми покажеш демо от там :)
 
От: продавам сайт тип игра

смисъл не съм го правил аз скайпа, а братовчед ми преди години, но сега го ползвам аз :) май ти нещо не разбра :)
 
От: продавам сайт тип игра

" kiki_Obieca"

МУХАХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХА
 
От: продавам сайт тип игра

ако админите и модераторите на този форум си даржът на място ще се погрижат да учистят темата и да се погрижат за поспамилите потребители :)
 
държът да видят че имаш права над сиситемата ... иначе темата е за дел тук не се продават неща без права ... а коментарите те са полезни за бъдещ купувач... времето тече ако нямаш права даи да я делваме.... и не се занимаваи с глупости
 
От: продавам сайт тип игра

ако админите и модераторите на този форум си даржът на място ще се погрижат да учистят темата и да се погрижат за поспамилите потребители :)

Учистете темата! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
толкова пъти са се пробва ли да продават всякакви булшитове че трябва да му е изрядно всичко по темата за да остане да пусне публично демо да го виждат всички иначе изглежда все едноче е опит нещо да измами някои "балък" ...
 
От: продавам сайт тип игра

Иде ми да се учистя докато чета тая тема. Направо обихте наивността в мене. :lol:
 
Последно редактирано:
От: От: продавам сайт тип игра

Учистете темата! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:


ами ДАРЖЪТ що не е в болд ?
 
От: продавам сайт тип игра

AMOUN-e, научи се да куотваш и да пишеш ББКод правилно че получавам brain damage като ти чета работите :D
 
От: продавам сайт тип игра

A, пардон тогаз! :)
 
От: продавам сайт тип игра

A, пардон тогаз! :)

кой та научи тебе на такива думи бре младеж?
 

Горе