продавам 19min.info

koko

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Тъй като нямам достатъчно време, реших да предложа за продажба домейна 19min.info от днес до 1 Септември 2009 г.
Домейна е на един месец и вече е с Page Rank 4
Предполагам, че ако сайта поддържа същата тематика и с малко СЕО съвсем скоро ранга ще се повиши на 5-6.
Няма да обявявам първоначална цена - предложенията оставям изцяло на вашата инициатива, но за сметка на това си запазвам правото да оттегля тази оферта по всяко време, като ще уведомя за това всички отправили оферти.
За контакти: info (AT) 19min.info
пп: ако желаете софтуера ( самия сайт + домейн ) , моля конкретизирайте предлаганите цени в мейла.
 
От: продавам 19min.info

Ае пич сложи си още 7-8 сайта в подписа а?
 
От: продавам 19min.info

Ае пич сложи си още 7-8 сайта в подписа а?
След като настройките на форума го позволяват, не виждам какъв е проблема?
Ако това пречи на админи и модератори на Предприемач, нека предприемат съответните действия.
 
От: продавам 19min.info

Ех Коко... вече и деца с близалки те критикуват. Доживя да видиш. :)
 
От: От: продавам 19min.info

Ех Коко... вече и деца с близалки те критикуват. Доживя да видиш. :)
Ммм, трудно ми е да определям възрастовите граници онлайн, но обещавам да си калкулирам вредни в продажната цена, заради целия този стрес 8)
 
От: продавам 19min.info

след, като колата ми вдига 240км/ч не виждам какъв е проблема да е карам с толкоз...
 
От: продавам 19min.info

след, като колата ми вдига 240км/ч не виждам какъв е проблема да е карам с толкоз...
Да не сбърка раздела с Карам, а не знам К'о :lol:
 
От: От: продавам 19min.info

След като настройките на форума го позволяват, не виждам какъв е проблема?
Ако това пречи на админи и модератори на Предприемач, нека предприемат съответните действия.
Взети са, а ти не е лошо да прочетеш правилата, за да не се засечем пак така грозно. Не е хубаво да се научава по трудния начин до къде може да се стигне. ;) Нищо лично, но правилата са за всички, включително и админите.

Пожелавам ти приятна търговия, и ще ви бъда благодарен ако разговора тук протече в този дух - продажбата на 19min.info.

Успехи на всички. ;)
 

Горе