продавам fb страница с 15 444 харесвания

От: продавам fb страница с 15 444 харесвания

явно има неграмотни хора, като момата, която е пуснала темата - тази темата е за пазар, но няма кой да прочете!
 
Re: От: продавам fb страница с 15 444 харесвания

явно има неграмотни хора, като момата, която е пуснала темата - тази темата е за пазар, но няма кой да прочете!
Темата е преместена. ;)

Продължавайте с бидовете. И успехи. :)
 
От: продавам fb страница с 15 444 харесвания

121лв от мен.
При условие, че първо ми прехвърлиш страницата. И тогава плащам.
 
От: продавам fb страница с 15 444 харесвания

Уж аз спечелих "търга" и писах лично на @Mona Venkova за прехвърлянето... не ми отговаряше няколко пъти на личните повече от ден и половина, макар, че беше влизала. По обед писах, че ще се свържа с админите и ще докладвам и призова да ѝ блокират всички възможни начини за достъп до форума - на скрийншота може да видите какво ми отговори aaaa.jpg , казах ѝ че ще и пратя скрийншот от темата да види, и ми отговори, че вече е продадена страничката на този, който и е писал на лично със 130лв. оферта- любопитен съм как ще реагират админите и ще ни уведомят ли :) Аз сега ще подам и официално доклад , да видим ... въобще не ми е до страничката, но не понасям такива лайненца, а най-грозното е, че щом си виреят, явно никой не им пречи, а даже и са толерирани понякога.
А кой и е писал на лично скоро ще се разбере, струва ми се , че е един от старите "предприемачи" тук :D - той е още по-голямото лайненце в случая, ама сигурно гордо се нарича "предприемач" :lol:
 
От: продавам fb страница с 15 444 харесвания

на мен ми писа сутринта ,че ми я дава за 120лв , но нямах време да и отговоря даже :)
 

Горе