продава се домейн за 100 к лева!

leonssss

Well-Known Member
Искам да попитам възможно ли е в България домейн с бг разширение да се продаде за 100 000 лв /без ддс/
естествено!Знаете ли някой бг домейн, за който е платен въпросна сума ,че и нагоре.Говоря за домейн ,а незаразработен сайт!
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Не е възможно. Аз повече от 99 К за бг домейн не бих дал. Ако някой е луд, да даде :)
 
Ако се казва sex.bg може и да успееш.
Ама 100 бона за домейн.. луда работа..

А не.. може и правителството да ти го купи за да си направи Wordpress сайт :lol:
 
От: Re: продава се домейн за 100 к лева!

Ако се казва sex.bg може и да успееш.
Ама 100 бона за домейн.. луда работа..

А не.. може и правителството да ти го купи за да си направи Wordpress сайт :lol:

Праве е Moneff, те дадоха милиони за лого, ти за домейн 100К, смешна работа... А реално фирма дали ще даде, може но трябва да е доста напред с материала.
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

В зависимост от това за какво време биха се избили парите, не виждам нищо странно в това да се продаде за 100к.

един от точните и смислени отговори!Бравос!

Сега примерно има дамейн cici.bg

и фирми за бельо и сутиени ще наддават ,като за световно оти жените освен хапчета против беб и козметика си купуват и белйо!:wink:
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

един от точните и смислени отговори!Бравос!

Сега примерно има дамейн cici.bg

и фирми за бельо и сутиени ще наддават ,като за световно оти жените освен хапчета против беб и козметика си купуват и белйо!:wink:

Нищо, ама абсолютно нищо не би ме накарало да дам 100k за cici.bg, дори и да съм някакъв мултимилиардер, за който това са нищо пари :D
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Нищо, ама абсолютно нищо не би ме накарало да дам 100k за cici.bg, дори и да съм някакъв мултимилиардер, за който това са нищо пари :D
Това беше пример само?а не че имам сайт cici.bg
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Човече стани малко от този компютър и си почини малко. Сериозно :D

аз си почивам като гледам отсреща колежката дето си прави аеробика- сега му викат фитнес!!!
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

cici.bg за 100К, само ако върви с xyu.bg заедно, иначе не...

Кви са тия примери, дай нещо по-свествно
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

cici.bg за 100К, само ако върви с xyu.bg заедно, иначе не...

Кви са тия примери, дай нещо по-свествно

как да ти дам нещо свястно и оригинално че да ми вземате и регнете домейна!
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

добре де ще ви светна!

може някой да иска да си регне и да прави кинти !
примерен сайт е

balastra.bg
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Има един тЕрикат тука ggg_нещоси, той е в домейно-изнудваческия бизнес. Консултирай се с него.

А ти Леонсио си малоумен, пускаш заглавия като от любимите ти вестници Чук-чук и Папарак, и дрънкаш глупости непрекъснато.

Чудя се, дали ако те игнорна ще ми се появяват малоумните ти теми. Е са ще пробвам.
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Има един тЕрикат тука ggg_нещоси, той е в домейно-изнудваческия бизнес. Консултирай се с него.

А ти Леонсио си малоумен, пускаш заглавия като от любимите ти вестници Чук-чук и Папарак, и дрънкаш глупости непрекъснато.

Чудя се, дали ако те игнорна ще ми се появяват малоумните ти теми. Е са ще пробвам.


ех ромбец ромбец
навремето кат ни учеха школото у симеоново
прави се на умряла лисица и стреляй после по гаргите
кат не ти увират темите ми ги прескачаш
тук се спират само тъпи люде според теб нали
а ти умния иди на другия край на форума и белким една сео .икия да изпраскаш издраскаш де:)
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Що abv.bg колко струва, или dir.bg, blog.bg ... без сайтовете на тях?.. Има много бранд домейни..., които струват повече 100 000 к. даже тези, които изброих предполагам, че никога няма да може някой да ги купи за под 300 к. ... въпросът е, че свободен домейн, който да си купите за 70 лв., а после да продадете за 100 000 к. нема.. освен ако не искате да водите дела за правата над youtube.bg
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Малко си закъснял
REGISTRANT:
Google Inc.
1600 Amphithetre Parkway
Mountain View, 94043
CANADA
Що abv.bg колко струва, или dir.bg, blog.bg ... без сайтовете на тях?.. Има много бранд домейни..., които струват повече 100 000 к. даже тези, които изброих предполагам, че никога няма да може някой да ги купи за под 300 к. ... въпросът е, че свободен домейн, който да си купите за 70 лв., а после да продадете за 100 000 к. нема.. освен ако не искате да водите дела за правата над youtube.bg
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Едно нещо струва толкова колкото пазара определи, ако има някой даде 100к значи спокойно може се вземат 100к

Дори и 100к са малко за някой от големите ни брандове!
 

Горе