продава се домейн за 100 к лева!

От: продава се домейн за 100 к лева!

Примера беше произволен, човек от тоя форум беше регистрирал bing.bg (не помня кой)... сега няма да търся, кои са свободни, нито пък зная какво стана с него.., но мога да кажа, че има хора които печелят от това и то добре.. може и да има все още някой домейн .бг, който е нерегистриран и струва 100 к. може и да няма...
ми да.. ако има кой да плаща..
Дори и 100к са малко за някой от големите ни брандове!
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Що abv.bg колко струва, или dir.bg, blog.bg ... без сайтовете на тях?.. Има много бранд домейни..., които струват повече 100 000 к. даже тези, които изброих предполагам, че никога няма да може някой да ги купи за под 300 к. ... въпросът е, че свободен домейн, който да си купите за 70 лв., а после да продадете за 100 000 к. нема.. освен ако не искате да водите дела за правата над youtube.bg

значи според теб не могат да дадат 100 к лв
за dupka.bg
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

значи според теб не могат да дадат 100 к лв
за dupka.bg
Зависи от дупката, брат :) ... кой очакваш да ги даде?
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

пример
манго.бг е купен вече
циганин.бг и ром.бг са свободни :)
дал ще са конкуретни!
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Ром е добре... ако направиш каталог на вносителите на ром в. Бг. и станеш онлайн дистрибутор.. Дрехи на манго си купува жена ми ... ако мислиш, че някой от манго ще ти даде кинти за домейна им драсни едно лс..., а с циганин бг.. можеш и партия да регистрираш.., или НПО .. да си точиш фондовете... нали знаеш, че започва програмния период 2014 - 2020 ..г.
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Ром е добре... ако направиш каталог на вносителите на ром в. Бг. и станеш онлайн дистрибутор.. Дрехи на манго си купува жена ми ... ако мислиш, че някой от манго ще ти даде кинти за домейна им драсни едно лс..., а с циганин бг.. можеш и партия да регистрираш.., или НПО .. да си точиш фондовете... нали знаеш, че започва програмния период 2014 - 2020 ..г.
:lol::lol::lol::D
Натръшка ни от смях!
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Леонсс, бих ти добавил една червена репутация заради подвеждащото заглавие, ама нали не съм хейтър.. само ти споделям какво бих направил : )
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

:lol::lol::lol::D
Натръшка ни от смях!

Сериозно.. говорех.. mango.bg е купен с цел да се шитне на shop.mango.com - поне така мисля.. относно ром.. също сериозно..имам приятели дето си поръчват от Куба.. и дори единия от тях е колекционер.. мисълта ми е, че има леб.. у такъв сайт за дистрибуция на ром.., но трябва мнооооооооого работа.. офлайн основно. За еврофондовете : http://www.eufunds.bg/bg/page/130

Оперативна програма "Иновации и Конкурентоспособност" 2014-2020
Оперативна програма "Наука и образование за интелигентен растеж" 2014-2020
Програма за развитие на селските райони 2014-2020

Ще влизат пари за "приобщаване" .. а не за интеграция.. като досега..на циганите.. та

П.П - ОФтопик Даласе, мебелния цех да не фалира та пак тука пишеш?
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Леонсс, бих ти добавил една червена репутация заради подвеждащото заглавие, ама нали не съм хейтър.. само ти споделям какво бих направил : )

Купил е Даласа mango.bg и сега се чуди как да го продаде :) за 100 к., че стискаме палци па дано даде чакалък.. от продажбата :clap:
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Леонсс, бих ти добавил една червена репутация заради подвеждащото заглавие, ама нали не съм хейтър.. само ти споделям какво бих направил : )

Истинският хейтър by default рядко дава червена репутация (само когато види, че жертвата е неспасяем случай и само от това разбира) . Хейтът се извършва с пост, а не с картончета.
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Сериозно.. говорех.. mango.bg е купен с цел да се шитне на shop.mango.com - поне така мисля.. относно ром.. също сериозно..имам приятели дето си поръчват от Куба.. и дори единия от тях е колекционер.. мисълта ми е, че има леб.. у такъв сайт за дистрибуция на ром.., но трябва мнооооооооого работа.. офлайн основно. За еврофондовете : http://www.eufunds.bg/bg/page/130

Оперативна програма "Иновации и Конкурентоспособност" 2014-2020
Оперативна програма "Наука и образование за интелигентен растеж" 2014-2020
Програма за развитие на селските райони 2014-2020

Ще влизат пари за "приобщаване" .. а не за интеграция.. като досега..на циганите.. та

П.П - ОФтопик Даласе, мебелния цех да не фалира та пак тука пишеш?

досега четох за програмите но никъде не жидях че дават пари за домейни
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Спокойно може да се вземе таква сума за .бг домейн. Ако искаш пиши за съвет.
И за кой домейн си взел такава сума?
Просто съм любопитен, не че не ти вЕрвам .
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Спокойно може да се вземе таква сума за .бг домейн. Ако искаш пиши за съвет.

Да за този младеж писах, по - рано, че беше купил bing.bg .. и се оплакваше, че wikipedia.bg му го оспорват.. или нещо от сорта.. та има домейни . бг. за по 100 к. ... турете на Даласа +.. и четете по - внимателно..
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Да за този младеж писах, по - рано, че беше купил bing.bg .. и се оплакваше, че wikipedia.bg му го оспорват.. или нещо от сорта.. та има домейни . бг. за по 100 к. ... турете на Даласа +.. и четете по - внимателно..
Ми дадах му неколко плюса на даласа, и тръпна в очакване да ме научи как да печеля по толкоз от продажба на домейни
То сигурно си е цяло изкуство, не знам дали ще имам нужните умения, но стремежът към милионите ме прави здрав и корав:mrgreen:
Не се опитвайте да познаете продажбата на кой домейн му е донесла сто бона, нека той да каже:-o

[video=youtube;2sG3Y2ULMG4]http://www.youtube.com/watch?v=2sG3Y2ULMG4[/video]
 
От: продава се домейн за 100 к лева!

Защо някой да не даде 100К за домейн ако знае, че може да си върне инвестицията!? Все пак името на сайта е 1 от най-важните неща .. да не кажа и най-важното! :)
 

Горе