Продава се: продава се сайта bezglobi.com

bezglobi

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
САЙТЪТ Е ПРОДАДЕН

Сайта е всеизвестен: bezglobi.com - всичко си пише

Продавам следното: материали за десетки хиляди символи, база с над 10 000 клиента, които са поръчвали вече, самия сайт, домейни, акаунти в еконт и цялото ноу-хау.

Сайта е супер известен (вече 4 г. работи - от февруари 2014 няма спиране), едва ли има някой автомобилист, който да не е чувал поне.

За цената, за 1 г. точно има следната печалба по месеци:

март 2017 - 1314 лв.
април 2017 - 1776 лв.
май 2017 - 1400 лв.
юни 2017 - 3173 лв.
юли 2017 - 1986 лв.
август 2017 - 2870 лв.
септември - 0 лв. (бях в чужбина и нямаше кой да се занимава и бях спрял поръчките)
октомври 2017 - 1030 лв.
ноември 2017 - 907 лв.
декември - не мога да намеря данни на кой акаунт са, да кажем и тук 0 лв.
януари до днес - 8126 лв.

всичко прави за 10 м. - 22 582 лв. (2 са 0)

Цената заедно с всички материали и т.н. е 15 000 лв., което е по-малко от цялата печалба последните 10 м. ;)

+ сайтовете за чужбина + файлове и стоката за тях - 19 000 лв. (там цената е 8 евро) т.е. 10 м. печалбата

Сайта е на абсолютен самотек, нито се рекламира, нито нищо - има само човек, на когото съм му доверил да праща като има поръчки по между другото.

Покрай шума с новите камери може да има далавера, дори Динко от Ямбол си поръча тия дни за 96 лв. :D

пишете ми на лично.
 
Последно редактирано:
Не ме интерсува сайта. Обаче браво за идеята му, както и за стратегията ти. Изтискваш на 99.9% и после продаваш когато има 0.1% потенциал.
 
Чак 0.1 едва ли :D Има още възможност, ама си трябва реклама и занимаване - написал съм го все пак. За това и му искам малко пари.

Всъщност после ще пусна няколко месеца назад направо в темата, за да не се обяснявам като някаква ученичка. Всеки ще види сам.
Като мисля, че дори и сега тоя сайт прави повече пари на месец от 90% от сайтовете на всички тук.

Мисля, че ви е достатъчно, за да не ми спамите излишно ;)
 
Последно редактирано от модератор:
Сериозно ли пусна имената на всички барабар с номера на товарителниците...
 
Сериозно ли пусна имената на всички барабар с номера на товарителниците...
Сериозно ли се учудваш? Целият му сайт е против закона, пък това няма да направи. Въпреки че е изтрито, аз още не съм рефрешнал страницата и не пречи цялото му сайтче да замине. Всичко е снимано и ако продължи с тарикатлъка ще отнеса въпроса до тук:https://kzp.bg/elektronna-forma-za-podavane-na-zhalba-signal
 
Последно редактирано:
Сериозно ли се учудваш? Целият му сайт е против закона, пък това няма да направи. Въпреки че е изтрито, аз още не съм рефрешнал страницата и не пречи цялото му сайтче да замине.
Ей лапе айде стига си говорил глупости, вчерашен дрисльо тръгнал да дава акъл. Нещо много се филмираш :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Сериозно ли се учудваш? Целият му сайт е против закона, пък това няма да направи. Въпреки че е изтрито, аз още не съм рефрешнал страницата и не пречи цялото му сайтче да замине.

На неграмотни като теб мога да кажа, че сайта си е по закона. Що данъчни и полиции ме плашиха, всичко е точно. Говориха си с адвоката ми много хора и накрая и по телевизията казаха дори - няма какво да направим, има право да си продава каквото иска ;)
Аз да не съм вчерашен, че да не знам какво правя.

Иначе, да, ще ги пусна без цели имена и пъните товарителници, щото аз не съм като повечето в тоя форум дето лъжат колко пари им прави мизерния сайт

Айде, по живо по здраво :)
 
Ей лапе айде стига си говорил глупости, вчерашен дрисльо тръгнал да дава акъл. Нещо много се филмираш :)
Кукльо, знаеш ли колко такива сайтове съм свалил? Това няма да е последният. Аман от пишман търговци - вече всеки втори на телефона ми обяснява как не искал да си дава истинското име, как не иска да си пише телефона и куп други глупости заради подобни изцепки. И ако не беше Банко да чисти бързо какво правим - хората банани да ядат?!
 
На неграмотни като теб мога да кажа, че сайта си е по закона. Що данъчни и полиции ме плашиха, всичко е точно. Говориха си с адвоката ми много хора и накрая и по телевизията казаха дори - няма какво да направим, има право да си продава каквото иска ;)
Аз да не съм вчерашен, че да не знам какво правя.

Иначе, да, ще ги пусна без цели имена и пъните товарителници, щото аз не съм като повечето в тоя форум дето лъжат колко пари им прави мизерния сайт

Айде, по живо по здраво :)
А коя фирма стои зад сайта - нещо или не виждам, или не пише?
 
Ето колко си запознат, може да е и физическо лице. Има такова, земи си поръчай и ще видиш ;)
Изобщо не ти трябва фирма да продава някой нещо. Разбирачи големи, ей...

А, чак сега видях - с кзп ще ме плаши, те аз съм им на абонамент там бе момче. Или те на мене :D

такива интернет умници като тебе въобще не ми губете времето.
 
Трябва да ПИШЕ кой стои зад сайта. Мога да ти цитирам точен параграф от закона ако желаеш. Явно КЗП ще установи колко е законен сайтът, дейността му и собственикът му с тези форумни изяви.
 
Кукльо, знаеш ли колко такива сайтове съм свалил? Това няма да е последният. Аман от пишман търговци - вече всеки втори на телефона ми обяснява как не искал да си дава истинското име, как не иска да си пише телефона и куп други глупости заради подобни изцепки. И ако не беше Банко да чисти бързо какво правим - хората банани да ядат?!
В междучасията ли ти звънят?
 
Ето колко си запознат, може да е и физическо лице. Има такова, земи си поръчай и ще видиш ;)
Изобщо не ти трябва фирма да продава някой нещо. Разбирачи големи, ей...

А, чак сега видях - с кзп ще ме плаши, те аз съм им на абонамент там бе момче. Или те на мене :D

такива интернет умници като тебе въобще не ми губете времето.
Че и нагъл даже..
 
Тва е единствения сайт в продава се дето струва нещо от години насам и вие му осрахте темата на човека. Толкова ли не разбрахте елементарно е, лепенките са незаконни и то само ако си ги налепиш на номера, но сайта не е, то малумник да беше щеше да разбере...
 
Ето го връзкаря:


прави сайтове, без фактура.


продава реклама пак без фактура и фирма


продава покемон го акаунти, даваш ли фактура бе, момченце :D

Абе страшен бе, направо с Путин кафето си пие. Да не си имаш работа с такъв ;)

Абе, дришльо, сега разбра ли какъв си смешен? Или искаш аз да ти направя истински проблем да видиш как се прави, щото аз на който трябва съм отчитал каквото трябва, а ти с твоите 399 лв на месец дето я продадеш едно мижаво сайтче, я не, дали си дал на който трябва, за да ти пази пуберския гъз от неприятности? Силно ме съмнява...

За да не ми се спами повече, особено от това недоносче cross ли е какъв е

1. Да се продават лепенки е законно
2. Проверки - много, всичко е законно.
3. Ако не си пиеш кафето с Путин, не ме заплашвай ;)
 

Горе