(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ох боже ся пък ме изкараха, че съм се регистрирал, за да провокирам тука :D :D. Умрял съм да ви провокирам в някаква анкета. Случайно попаднах на нея. Тази анкета тук не ми влияе на мнението, както няма да повлияе и на вота на 12май. Сами ще видите. А като викаш, че не си БСП какво виждам тука:

49c18ed1d00e038a.jpg

Когато вие не можете да работите политически обосновано и с факти. За каква дискусия говорим? Моля ви се не се лъжете, че знаете реалността. Дори и аз независимо, че се занимавам от години с това не знам напълно реалността, но се доближавам до нея, за разлика от вас.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Явно на вас бесепарите само това ви остана. Да работите


Ами щом това ти е оправданието, че ГЕРБ печелят навсякъде ок :D:D:D:D:D:D:D:D. Голяма забава пада тук от страхливци като тебе.

Бегай да маструбираш на снимка Цветанов бе момче, не се занимавай с работи дето не ти отиват на акъла. Тука тея номера не минават. Който не подкрепял ГРОБ е страхливец, който говори против Тиквоций е комунист.... Тука не вървиш.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Бегай да маструбираш на снимка Цветанов бе момче, не се занимавай с работи дето не ти отиват на акъла. Тука тея номера не минават. Който не подкрепял ГРОБ е страхливец, който говори против Тиквоций е комунист.... Тука не вървиш.

Доста гордо мнение на Атакист, но не се и очудвам. Дори и в моя град хората им се смеят на Атакистите. Поне тази година имаше малко сеири покрай протестите, за да хванете и вие някой процент иначе сте загубени. Атакистите също не ги разбирам. Казват ми "1000лв минимална заплата и 500лв пенсия". А как ще стане това? никой не казва, но няма значение нали важното е да сме популисти. Жалка работа, но хората не са глупави и съвсем нормално да не гласуват за атака.

Като ги видите на някой митинг освен "Атака победа" и "Волен Премиер" те други думи не знаят. Повечето от феновете им са хора със средно образование и от най-нисшата прослойка. Волен използва странно чувство за манипулация и използва по нисшите от него хора да му вярват, което е доста жалко.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Доста гордо мнение на Атакист, но не се и очудвам. Дори и в моя град хората им се смеят на Атакистите. Поне тази година имаше малко сеири покрай протестите, за да хванете и вие някой процент иначе сте загубени. Атакистите също не ги разбирам. Казват ми "1000лв минимална заплата и 500лв пенсия". А как ще стане това? никой не казва, но няма значение нали важното е да сме популисти. Жалка работа, но хората не са глупости и съвсем нормално да не гласуват за атака.


Гробар обвинява някого популизъм...:lol: Няма да спорим, че имам по-важна работа за вършене.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Колко ги хапна днес? :lol:

photo_verybig_865914.jpg


Доста гордо мнение на Атакист, но не се и очудвам. Дори и в моя град хората им се смеят на Атакистите. Поне тази година имаше малко сеири покрай протестите, за да хванете и вие някой процент иначе сте загубени. Атакистите също не ги разбирам. Казват ми "1000лв минимална заплата и 500лв пенсия". А как ще стане това? никой не казва, но няма значение нали важното е да сме популисти. Жалка работа, но хората не са глупави и съвсем нормално да не гласуват за атака.

Като ги видите на някой митинг освен "Атака победа" и "Волен Премиер" те други думи не знаят. Повечето от феновете им са хора със средно образование и от най-нисшата прослойка. Волен използва странно чувство за манипулация и използва по нисшите от него хора да му вярват, което е доста жалко.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Младежката организация на ГРОБ имат поръчение за интернет активност в защита на вожда
Задачата им е цитирам "Културно и възпитано да се опонира, за да не се остава с впечатление, че всички мразят ГЕРБ и той няма подкрепата на народа"
@temite, добре са справяш, почти като комсомолче
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

temite само да ти подшушна, че вашата партийка харчи голяма част от субсидията си за организиране на псевдо-партита, концерти и купуване на гласове, докато Атака във всеки град раздава пари на крайнонуждаещите се хора. Може да са по 10-20 лв., но за баба, която не може да си купи лекарства или за някой, който няма пари за хляб това си е много. И ако другите партии последват този пример, а не да си угаждат и да се возят с правителствени самолети, скъпи джипове и да ходят с 10 човека охрана от НСО, може би някой ден ще се оправим.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Как ще се оправим ли ? Тук оставям думата на по-запознатите с политиката, аз ще гласувам за Светльо Витков !
Глас Народен на Светльо Витков - петел или скакауец
Новото политическо мюре, ПР-ката му е дъщерята на Бриго Аспарухов и цялата ситуация намирисва - тоже.

[video]http://vbox7.com/play:5f9de297[/video]
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Нали се сещаш, че скакауеца няма никакъв шанс. Гласувайки за тези дребни партии ще спечелят само ГЕРБ и БСП. Трябва хората да се обединят около 1 цел и да погледнат малко по-реално над обстановката в България, но явно има доста коне с капаци. За държава от 7 млн. 63 партии са си множко за парламентарни избори, това също трябва да се промени, защото хората се объркват и разпокъсват. Все пак всеки сам си решава какво иска, но накрая печелят само хората с парите :twisted:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

temite само да ти подшушна, че вашата партийка харчи голяма част от субсидията си за организиране на псевдо-партита, концерти и купуване на гласове, докато Атака във всеки град раздава пари на крайнонуждаещите се хора. Може да са по 10-20 лв., но за баба, която не може да си купи лекарства или за някой, който няма пари за хляб това си е много. И ако другите партии последват този пример, а не да си угаждат и да се возят с правителствени самолети, скъпи джипове и да ходят с 10 човека охрана от НСО, може би някой ден ще се оправим.

Атака ли? Ти добре ли си ? Атака освен сеири друго не правят. А относно това, че си политически некомпетентен да се изказваш това е факт. Но все пак виж следните линкове:
http://www.plovdiv-online.com/2012-01-16-11-17-53/item/46334-gerb-dаri-pensionerski-klub-v-trаkiya
http://www.zapernik.com/politika/ra...lichni-sredstva-za-rekonstrukciyata-na_22029/
http://www.lovechtoday.eu/пп-герб-дари-500-000-лв-за-новостроящия-се-хр/
http://pa-media.net/new/news.php?extend.4663
http://www.webcafe.bg/id_679956093
http://karlovo-online.com/index.php...m/3058-герб-дари-трибагреници-на-3-те-училища
http://www.mediapool.bg/герб-дари-1...стадо-било-нападнато-от-вълци-news196996.html
http://infomreja.bg/gerb-dari-nad-30-000-lv-za-lechenie-na-2-godishno-dete-i-mlad-myj-8650.html
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=968376

И ще спра до тук, защото просто мога да напиша цяла книга за даренията на ГЕРБ. А Атака как така изведнъж се сетиха точно преди изборите да правят дарения? Моля ти се. Това е доста евтин трик и затова хората ги плюят. Атака са бита карта и е нормално привържениците им да са малко, защото говорят нереално и работят на принципа популизъм. А относно мнението на dintronix:
Младежката организация на ГРОБ имат поръчение за интернет активност в защита на вожда
Задачата им е цитирам "Културно и възпитано да се опонира, за да не се остава с впечатление, че всички мразят ГЕРБ и той няма подкрепата на народа"
@temite, добре са справяш, почти като комсомолче
Много ти се ще нали? Нито съм член, нито съм от младежката организация, но няма проблем щом ти знаеш какъв съм :D :D :D. Доста страх и несигурност има в повечето мнения тука. Може би, защото знаят, че ГЕРБ ще спечелят убедително и затова лъжете абсолютно всеки ден и най-лошото е, че лъжете себе си. Но вие си знаете.


Срамно е, че не можете да се защитите нормално пред мен. Аз се обосновавам и икономически и политически, а вие почвате с нападки? Нещо май не ви достига интелектуалното ниво, за да ме оборите? Тогава недейте спорете и наистина станете овчари.

EDIT:
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=979704
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=907424
http://www.bnews.bg/article-31763
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Вече съм ти давал реп някъде, затова не мога сега, но си записвам!


Ще повторя и аз и ще го напиша бавно и дебело, защото знам, че някой четат бавно и трудно виждат:)

Гласувайки за малка партия или негласувайки директно подкрепяте ГРОБ, БСП, ДПС и Костов. Което значи бетониране на статуквото, такова каквото е било досега и каквото ще си остане, ако не гласувате или гласувате за малка партия. Това е така, защото депутатските места се разпределят между партиите, които са прескочили 4%-та бариера. А не между всички партии, които са получили гласове. Ако подкрепите малка партия, единственото, което правите е да им връчите едни пари от субсидията, които се разпределят между партии, които са получили на 1% на избори(за процента не съм сигурен). И естествено да помогнете на душманите на България, като най-наивно си мислите, че така гласът ви не е отишъл на вятъра. Истината е че не само е отишъл на вятъра, а е заминал точно в обратната посока, на тази която с сте искали.



Нали се сещаш, че скакауеца няма никакъв шанс. Гласувайки за тези дребни партии ще спечелят само ГЕРБ и БСП. Трябва хората да се обединят около 1 цел и да погледнат малко по-реално над обстановката в България, но явно има доста коне с капаци. За държава от 7 млн. 63 партии са си множко за парламентарни избори, това също трябва да се промени, защото хората се объркват и разпокъсват. Все пак всеки сам си решава какво иска, но накрая печелят само хората с парите :twisted:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

.............]


Боже, боже интелектуално ниво имал милия... Стига че стана смешен вече с глупости. Почни темата от начало и си записвай, че само заради тебе няма едни и същи неща да пишем.

Бастуне, АТАКА отива на 20% на изборите! Тогава ще те видим тебе какво ще говориш.... Всъщност няма да те видим, защото няма да има кой да ти плаща.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Боже, боже интелектуално ниво имал милия... Стига че стана смешен вече с глупости. Почни темата от начало и си записвай, че само заради тебе няма едни и същи неща да пишем.

Бастуне, АТАКА отива на 20% на изборите! Тогава ще те видим тебе какво ще говориш.... Всъщност няма да те видим, защото няма да има кой да ти плаща.


УАХУАХАУХАУХАУХА :shock::shock::shock::shock::shock::shock:. Ти вече уби всичко детско в мене :D. Публично заявявам, че АТАКА хванат максимум 10% ще направя каквото кажеш. Атака 20% (fail) боже докъде стигна човешката глупост. Атака са бита карта и наистина реално да хванат 5-6-7% МАКСИМУМ. Ти как ги изкара 20%. Хубаво е, че никой не ти се връзва на манипулативните мнения. Просто най-добре беше да си замълчиш. Не стига, че така излагаш себе си, а излагаш и родителите си, който уж са ти дали добро образование и морал. Ти живееш в напълно нереална вселена. Но аз ще влезна на 12 май. Обещавал съм ви. И на всичките поименно ще ви поздравя за победата на ГЕРБ.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ето поредната гнусотия на ГЕРБ: http://www.blagoevgrad.eu/partii_agitirat_abiturienti.html

Иначе казано сдобили са се по някакъв начин с телефонните номера на абитуриенти от Благоевград и им звънят да ги агитират.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

УАХУАХАУХАУХАУХА :shock::shock::shock::shock::shock::shock:. Ти вече уби всичко детско в мене :D. Публично заявявам, че АТАКА хванат максимум 10% ще направя каквото кажеш. Атака 20% (fail) боже докъде стигна човешката глупост. Атака са бита карта и наистина реално да хванат 5-6-7% МАКСИМУМ. Ти как ги изкара 20%. Хубаво е, че никой не ти се връзва на манипулативните мнения. Просто най-добре беше да си замълчиш. Не стига, че така излагаш себе си, а излагаш и родителите си, който уж са ти дали добро образование и морал. Ти живееш в напълно нереална вселена. Но аз ще влезна на 12 май. Обещавал съм ви. И на всичките поименно ще ви поздравя за победата на ГЕРБ.

Слава богу, че са ми дали добро образование и морал, че иначе сега щях да подкрепям ГРОБ.

За останалото ще говорим пак след 10-на дена, че почваш сериозно да дразниш с промития си мозък.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Доста страх и несигурност има в повечето мнения тука. Може би, защото знаят, че ГЕРБ ще спечелят убедително и затова лъжете абсолютно всеки ден и най-лошото е, че лъжете себе си. Но вие си знаете.


Срамно е, че не можете да се защитите нормално пред мен. Аз се обосновавам и икономически и политически, а вие почвате с нападки? Нещо май не ви достига интелектуалното ниво, за да ме оборите? ]

Стига глупости, бе комсомолец, нищо умно не си казал досега
Кой окраде милионите на здравната каса?
По назад в темата казваш, че не гласуваш за байко, а за екипа му, ми той си слага се удобни тиквеници
Еми кажи ми някой министър от бившия кабинет на бойко, който си е свършил работата
То даже и вожда ти не може да пофали никой
И не се прави на анти комунист като Голямата Тиква, щото ти показах какъв екип има от бивши комунисти и деца на комунисти
Оставаха му няколко месеца да си свърши мандата и си подаде оставката, защо ли?
Не е заради протестите, много удобен повод, но не това е причината
А ми то през целия период на неговия мандат имаше протести
Истинската причина е, че се осра тотално и ако беше си изкарал мандата, трябваше да представи пред Народното Събрание доклад за свършеното
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако ГЕРБ получи повече от 4% на изборите , то това е знак , че сме генетично повредени ...или уникално тъпи!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако ГЕРБ получи повече от 4% на изборите , то това е знак , че сме генетично повредени ...или уникално тъпи!

Теб първи ще те поздравя за победата на ГЕРБ, защото това да вземат пълно мнозинство е абсолютно реално. Повярвай ми. Даже и ЛС ще ти пиша.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Теб първи ще те поздравя за победата на ГЕРБ, защото реално да вземат пълно мнозинство е абсолютно реално. Повярвай ми. Даже и ЛС ще ти пиша.


Ти не си нормален обаче! ГРОБ НЕ ВЗЕХА ПЪЛНО МНОЗИНСТВО ПРЕДИ 4 ГОДИНИ, КОГАТО БЯХА В АПОГЕЯ СИ, СЕГА ОБАЧЕ ЩЕЛИ ДА ВЗЕМАТ.... КОГАТО СА НА КУЧЕТО У ГЪЗА. Ебаси неадекватника си, честно.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Напротив ГЕРБ в момента са в апогея си! Защо? Всичките тези компромати и всичките партии, където плюят срещу ГЕРБ настройват хората срещу тях. Хората може да не желаят ГЕРБ, но правят протестен вот срещу ДСБ, БСП, ДПС и АТАКА. ГЕРБ в момента са в апогея си, защото преди, ако много хора са били от други партии и са имали други виждания, то сега след цялата свършена работа виждат тяхната воля и ще гласуват за тях. ГЕРБ са в апогея си, защото хората са измориха по цял ден да ги лъжат с 1000лв минимална заплата, да ги лъжат с компромати, да сеят всички политически партии страх и несигурност. Факт е, че ГЕРБ правят позитивна кампания и хората оценяват това. Винаги ще има какво да се направи. Нито Волен, Нито Костов, нито станишката ще направи нещо повече отколкото Борисов. Много се направи, но и много не успяха да направят, затова хората ще им дадът този шанс. Аз си залагам главата, че ГЕРБ освен, че ще спечелят, а и също така възможността да имат пълно мнозинство е страшно голяма.. КАЗВАМ ВЪЗМОЖНОСТ това не означава, че е сигурно, но е реално възможно. Ще си говорим след 10 дни наистина. Не искам после оправдания или да чувам "купени избори" и т.н. Купуване на гласове винаги ще има. И атака купуват гласове, и БСП купуват гласове(най-вече на циганите) и т.н. Но ще е факт убедителната победа на ГЕРБ. Ще влезна аз съм ви обещал отдавна и всички поименно ще ви поздравя, а ако ГЕРБ загубят - ще се извиня на всички поименно и ще изчезна от този форум завинаги. Мисля, че е справедливо :).
 
Последно редактирано:

Горе