(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Стига сте лаяли бе комуняги долни, къде си е пуснал имунитета бе споланко в тоалетната ли? Я говори по разбираемо да те разбират хората, освен че е обявил че се отказва от имунитета си по телевизията нищо друго не е направил, ФАКТИЧЕСКИ В МОМЕНТА ИМА ИМУНИТЕТ. Когато му се свали имунитета ела ми говори.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Суполанко :D Пиклеш кух, аре ходи си пий хаповете, че нямам думи от вас ми се повръща вече.

Стига сте лаяли бе комуняги долни, къде си е пуснал имунитета бе споланко в тоалетната ли? Я говори по разбираемо да те разбират хората, освен че е обявил че се отказва от имунитета си по телевизията нищо друго не е направил, ФАКТИЧЕСКИ В МОМЕНТА ИМА ИМУНИТЕТ. Когато му се свали имунитета ела ми говори.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И на мен ми е много интересно дали може да се прове онлайн кой е с имунитет и кой не?
Тия двамцата комунета скачат като ощипани госпойци :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Хайде и аз малко агитация за партията, която искам да подкрепя.

Това е "Глас Народен" - създадена е от нормални хора, зад които не стоят съмнителни финансови кръгове и групировки, които нямат за цел да се нагушкат с пари и имоти, а желаят да променят нещата наистина!

Ето програмите в различните области: http://glasnaroden.bg/bg/пп-глас-народен/цели-и-каузи

Вече всеки сам може да прецени на кого и на какво да вярва.

"Глас Народен" - бюлетина 37

Подайте лопатата и да изринем лайната заедно!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И на мен ми е много интересно дали може да се прове онлайн кой е с имунитет и кой не?
Тия двамцата комунета скачат като ощипани госпойци :lol:

КОМУНЕТА
:lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Offtopic:

Реален въпрос, чут скоро в автобуса: "Аз като съм от село, тогава не трябва да гласувам за България на Гражданите ли ?" :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?


Сергей Станишев беше много прав, че в опитите си да омаскари Станишев - Цветанов си затвори всички пътища към Европата - голям простак и тъпанар. Физкултурник от ФИВ.

А на Станишев мога да кажа само едно - ЕВАЛА ПИЧ!!!! Ей така се прави! Веднага си свали имунитета човека.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Хайде и аз малко агитация за партията, която искам да подкрепя.

Това е "Глас Народен" - създадена е от нормални хора, зад които не стоят съмнителни финансови кръгове и групировки, които нямат за цел да се нагушкат с пари и имоти, а желаят да променят нещата наистина!
Скакауеца ако стане премиер със сигурност ще бие Тиквата по простотии
От къде знаеш, че не стои никой зад пръдльото и не е проект за размиване на гласовете

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40968&p=427679#post427679
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Новите депутати тръгват с основна заплата от 2415 лева
Те тръгват с летящ старт и “вдигат” парите си с 200 лева спрямо своите колеги от предишното Народно събрание...................
http://www.blitz.bg/news/article/198802
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

с една дума ГЕРБ ще спичели!Да ни дават заплатите и хонорарите не моаа чакам толкоз
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

с една дума ГЕРБ ще спичели!Да ни дават заплатите и хонорарите не моаа чакам толкоз

Е сега май ще почакаш малко....
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Пламен Орешарски се е наел с тази отговорност ще има подкрепата на ГЕРБ за стъпките, които трябва да се предприемат.

Като

надежда, че може да има поле за съгласие,

определи лидерът на левицата Сергей Станишев думите на Борисов, но добави, че е жалко, че в продължение на четири години тези хубави неща, които прозвучаха, не бяха направени.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5785891

Надушвате ли нещо :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Надушвам, че поне привидно са почнали да се правят на разумно, а не партийно разсъждаващи. Остава да преминем във фаза не привидно, а истинско такова. За да се случи това ще е нужно повечко време, но времето така или иначе си тече и все някога би трябвало да дойде този момент.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Надушвате ли нещо :)

Замирисва на лайна!

Всеки го е страх от нови избори ,защото не знае къв ще е резултата а и нема вече парички за подкупи по изборите
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

герб напуснаха парламента, че не избраха травестита цецко цачев ( партийна секретарка на бкп ) - големи простаци. ИМАЛИ ВОЛЯ. Ами 4 години си приемаха закони и хич не се съобразяваха, сега правят номера, виждат,че не могат да гласуват каквото си искат.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

герб напуснаха парламента, че не избраха травестита цецко цачев ( партийна секретарка на бкп ) - големи простаци. ИМАЛИ ВОЛЯ. Ами 4 години си приемаха закони и хич не се съобразяваха, сега правят номера, виждат,че не могат да гласуват каквото си искат.
Много ще им е тегаво сега. Не е като да имат голям избор. ;) Нали? :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Много ще им е тегаво сега. Не е като да имат голям избор. ;) Нали? :)

По ще им е тегаво на БСП и ДПС, защото едва ли с магическа пръчка ще оправят народа и няма да мине много време до новата вълна от недоволство, а тогава г-н Борисов ще надигне глава, компромати ще потекът и отново ще сме на същото дередже, просто ролите ще са разменени
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

По ще им е тегаво на БСП и ДПС, защото едва ли с магическа пръчка ще оправят народа и няма да мине много време до новата вълна от недоволство, а тогава г-н Борисов ще надигне глава, компромати ще потекът и отново ще сме на същото дередже, просто ролите ще са разменени

умно разсъждаваш просто БСП има кредитни милионери.дето ЦЪЦАРОВ ще вкара у дранголника и бързат да си направят инфлацийка
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Може да не ме кефи ГЕРБ, но Цецка Цачева ми харесваше като председател на НС. Хубаво ги подреждаше (цитат: "Не ме докосвайте, г-н Сидеров!").
За да си на този пост се изисква да имаш здрави нерви, а за Миков не съм чак толкова сигурен, че има достатъчно здрави нерви.
 

Горе