пуснах реклама в bing доста слабо

От: пуснах реклама в bing доста слабо

Резултата зависи и от това, колко пари си направил от тези кликове, които си получил. Иначе ктр на сърча е слабичък като гледам.
 
И как и какво си търгетирал. Имай предвид, че за нещо извън US ще е все така. ;) Особено ако ги маркетираш и по възраст, пол, локация. Я дай повече инфо какво си рекламирал и пред каква аудитория. Това не е никак добре, ако си правил нещо масово. :) Но пък и не съм очуден, знаейки пазарния им дял. Те да продължават да пускат job opening в linkedin за PR и маркетинг. ;)
 
От: пуснах реклама в bing доста слабо

Ами рекламирах gambling сайт с някакви странни ключови думи, като таргетирах големите европейски страни, Англия, Испания, Италия,Франция..
 
Re: От: пуснах реклама в bing доста слабо

Ами рекламирах gambling сайт с някакви странни ключови думи, като таргетирах големите европейски страни, Англия, Испания, Италия,Франция..

А таргет група, освен гео? Предполагам мъже, между 20-60+? Или? Но поне ще си го признаеш, че това в Google нямаше да ти го позволят. :)
 
От: пуснах реклама в bing доста слабо

Target по група погледнах но под 18 не видях така ли иначе.. Ами да не съм пробвал, но ако не са по главните хазартните думи си минава думата и ти пускат рекламата , а сайта е пълно с реклами от букмейкъри. Просто ми трябват много трафик за да има ефект от тази реклама, щото 90% от трафика не се интересува ..
 
От: пуснах реклама в bing доста слабо

Target по група погледнах но под 18 не видях така ли иначе.. Ами да не съм пробвал, но ако не са по главните хазартните думи си минава думата и ти пускат рекламата , а сайта е пълно с реклами от букмейкъри. Просто ми трябват много трафик за да има ефект от тази реклама, щото 90% от трафика не се интересува ..

Модела ти е губещ, така няма да накараш добър процент от хора да се регистрират в тия букмейкъри, трябва да им дадеш причина да го правят, само с банери на букмейкъри на сайта и ревюта не става.

Накарай ги да ти дадат е-мейла за някоя стратегия където може да направят еди колко си пари, след това в тази стратегия направи така, че да се използва нещо, което брокерите предлагат плюс да се използват няколко брокера (ако в момента имат 1, така ще имат причина да отворят 2-ри акаунт) и така. Това е основата, другото си го тествай.
 

Горе