размяна с legalizator.com

vetzkov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Ако има желаещи за размяна на линкове с legalizator.com да дават предложения в темата или на лично. Сайтовете да са на български , предпочитам 3 уей размяни (ще линквам от bega4ki.blogspot.com PR3) или артикъл размяни . Без адулти само...
 
Последно редактирано:
От: размяна с legalizator.com

Ако искаш с tiredprofessor може да разменим :) по 50 уникални почна да прави от вчера, а имам още толкова статии за него.
 
От: размяна с legalizator.com

Synthetic, ти май реално в подписа имаш 7 линка, а можеше до 4 броя...??


Хора айде да промотираме тая артикъл размяна, стига сте спичали сички.. далаверата е голяма..!
 
От: От: размяна с legalizator.com

Ако искаш с tiredprofessor може да разменим :) по 50 уникални почна да прави от вчера, а имам още толкова статии за него.
Приятна ви размяна, но само линковете да се сведат до 4 (в подписа). Нека всички да сме по правилата. ОК? Мерси за разбирането...упсехи.

@ radev, има право. Това е много добър начин за размяна на линкове от контент. Аз съм за идеята...;)
 
Последно редактирано:
От: размяна с legalizator.com

наспамихте ми темата , тия неща и на лична можеше да си ги кажете ... се така праите баси
 
От: размяна с legalizator.com

наспамихте ми темата , тия неща и на лична можеше да си ги кажете ... се така праите баси
Извинявам се. Аз лично намирам блога на vetzkov за интересен и мисля че размяна с него ще много сполучлива за всеки - има доста контент, който ще се приближава до даоста сайтове.

И може да му се вярва....ето по темата сме вече. Дано да имаш много линк партьори - давайте си офертите в темата му. Мерси за вниманието...;)
 
От: размяна с legalizator.com

@ radev, има право. Това е много добър начин за размяна на линкове от контент. Аз съм за идеята...

аз само съм си прав и до правото остава.

vetzkov, не се цупи, който иска да разменя линкове, ще си предложи няма да му пречи малко офтопик
 
От: размяна с legalizator.com

vetzkov, веднага мога да ти предложа 3 уай размяна с 2-та ми блога. Пиши на скайп NNik0l0v да се разберем. Synthetic пиши и ти ако си заинтересован с размяна на линкове. ПР 3 са блоговете, ако някой го интересува.

П.П. Трябва да се пообуча на тия артикъли, пробвах ама нещо не хванах чалъма или по-скоро малко съм спекан в английския :)
 
От: размяна с legalizator.com

ето вече първия артикъл ексчейндж е налице :

от тук http://www.legalizator.com/links/ има линк към отделен пейдж с собствени тайтъли , дескрипшъни и ключови думи което си помага доста за сео-то , а именно : http://www.legalizator.com/links/webdesign-bulgaria/

хайде хора тва е много оборотно , давайте още да разменяме
 
От: размяна с legalizator.com

аз имам финасов сайт-за срванение на кредити и други банкови продукти,интересува ли те?
 

Горе