ревютата от google +

Ммм, по-скоро обогати си целия Google профил около бизнеса ти и го интегрирай само със социалния канал. Всичко други идва много натрупано и реално този тип ревюта се получават по-скоро с някаква по-пресонална комуникация, а не толкова с една страница, на която има "Дайте ни рейтинг в Google +". ;)
 
От: ревютата от google +

Девелопера си е ясен- моя милост.
Тва дето си го постнал го знам но е малко лимитирано.
Това беше първия вариант.
Друг вариант ако някой се сети?
 
От: Re: ревютата от google +

$INeed$ - възложителя така иска. На мен ми е все тая. Просто иска ревютата да се вижда в неговия сайт и то тия ревюта които той иска. Така че ще трябва да правя админски панел и за това.
 
Re: От: Re: ревютата от google +

$INeed$ - възложителя така иска. На мен ми е все тая. Просто иска ревютата да се вижда в неговия сайт и то тия ревюта които той иска. Така че ще трябва да правя админски панел и за това.

Хм, как които иска той, той и негативни ли очаква? :) По-скоро имортни му го, ще има фунцкионалностите да се дава рейт, ако е логнат нали в профила си, но като цяло е криво така. Дай му алтернативи, защото ще ти е трудно да вадиш или дисплейваш определени ревюта. И още нещо, може да модерирате де, така няма начин да излизат кофти ревютата.

Също така помислете и върху това дали няма с няколко добре стилизирани картинки, извпечени от скришнотове да седят там, на страницата с линкче към самите тях - по-пълните. :) Това съм го виждал и не е зле като опция.
 
От: ревютата от google +

$INeed$ , това с картинките, няма кой да се занимава да ги обработва и т.н. Клиентите пускат доста често ревюта. Да импортна ревютата - прав си , криво е. Да ги вадя и дисплейвам - не е голяма философия ако е гугълско апи- то си връща JSON , а от там нататък - е лесно. Виж , кога да се обновяват ревютата ще е играчката, щото той иска като посне някой ревю и то да се появява веднага което ще ме вкара в малко приключение. За сега сме на варианта с Places API и някакъв cron през 1 час.
 

Горе