регистриране на евтини домейни

dalasweb

Well-Known Member
Някой знае ли промо код или сайт за рег на домейни , защото искам да си регистрирам няколко евтнини -домейна!
 
От: Re: регистриране на евтини домейни

В неймчийп инфото върви по 3 долара.
Четох някъде само com и net са добри за seo оптимизиране!
Сега прочетох за един продукт ,който тепърва ще навлиза и рекох да си го регна
 
Re: От: Re: регистриране на евтини домейни

Четох някъде само com и net са добри за seo оптимизиране!
Сега прочетох за един продукт ,който тепърва ще навлиза и рекох да си го регна

com, net и org са топ левел домейните, т.е. са добри. Навсякъде вървят по около 10 долара, което не е скъпо.
 
От: регистриране на евтини домейни

Тези при регване на 5 са по 2 долара.Но се чудя читави ли са-някой ползва ли ги? Пък и не знам от коя страна са! Азърбеджан май!
 
От: регистриране на евтини домейни

мда и аз така мислим!
 
От: регистриране на евтини домейни

Тези при регване на 5 са по 2 долара.Но се чудя читави ли са-някой ползва ли ги? Пък и не знам от коя страна са! Азърбеджан май!

къде видя 5 .com-a за 10$ ?
тези са reseller на godaddy
 
От: регистриране на евтини домейни

Да не отварям нова тема... На някого изтривали ли са домейни от аканута му, след като ги е купил и плащането е минало? Попадна ми от някъде преди дни купон за register.com и взех 3-4 дропени домейна. Евтино, ако са без who is и privacy. Днес влизам да сменя днс-те на 1ния и гледам - няма домейни. Писах им на съпорта и от там ми отговориха това:

I am very sorry for this, but I am unable to get any information on why those domains were canceled. There looks to be a billing problem. This will need to be looked into by our support team. I am in a dedicated dept. for discussing our local business web design solutions. You can either get support by calling +1 (902) 749-2701 or by sending an email to [email protected] requesting additional information. I Apologize I could not assist you directly with this problem. Thank you for contacting Register.com

Седя и мигам. Какъв билинг проблем като плащам през Пейпал и вторият път с кредитна карта.
 
От: регистриране на евтини домейни

ivo1017, тия register.com са някакви идиоти. На мен два пъти ми се случи абсолютно същото и ги баннах. Не разбирам защо го правят. Може би скам идеята им е да ти дадат евтино домейните - после да кажат, че има проблем с плащането след което да ти ги предложат на по - скъпа цена. Не знам. За мен тия държат първенството по идиотизъм.
 
От: регистриране на евтини домейни

Затова и не ползвам и GD ползвам си нейм.ком и неймчийп.ком и съм си рахат, а да имам и 2 домейна в БГ компания ама ги държа там още по сантиментални причини
 
От: регистриране на евтини домейни

ivo1017, тия register.com са някакви идиоти. На мен два пъти ми се случи абсолютно същото и ги баннах. Не разбирам защо го правят. Може би скам идеята им е да ти дадат евтино домейните - после да кажат, че има проблем с плащането след което да ти ги предложат на по - скъпа цена. Не знам. За мен тия държат първенството по идиотизъм.

Вярно идиоти, ама днес върнаха домейните в акаунта. Писах писмо на съпорта им и отговориха:

Thank you for contacting Register.com.

In regards to your email, if you log into your account now you should find all your domain names.

Ето го и кода:

Условието е:
Offer valid for new customers only, limit 3 per customer. Our records indicate you are an existing customer or have already reached the limit for this promotion.

Като оставите само гол домейн без другите екстри излизат по 99 цента. Вие си решавате дали да го ползвате.
 
От: регистриране на евтини домейни

Да де само дето догодина трябва да ги трансферираш
 
От: От: регистриране на евтини домейни

Условието е:
Offer valid for new customers only, limit 3 per customer. Our records indicate you are an existing customer or have already reached the limit for this promotion
Става и за повече от три домейна. Аз се регнах в регистър.ком само заради този промокод от 0.99$ и вече имам 6 домейна, купени с този код.
А че съпорта им е един от най-дебилните в бранша - факт. На мен са ми банвали акаунт без абсолютно никаква причина, както и не съм получавал адекватен отговор за това. Иначе всичко друго си е наред.

.
 

Горе