Продава се: сайта за био храни и фейсбук страница

stanis_r

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Собственик съм на онлайн магазин за био храни .
Платформа Wordpress.
Сайта е на около година, с уникални статии и описания на продукти писани от копирайтъри. Има изграден link building.
Има платен хостинг и домейн до края на 2015 година. Има ключови думи, които излизат на първо място в Гугле.
Към сайта се продава и фейсбук страница с 500 фена.
Капиталовложенията са на стойност 2800 - 3000 лв. лв.

Продажна цена - 2000 лв. Може и с посредници.
За повече информация на ЛС или на тел. 0896803717
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Ако искаш някой да прояви интерес.

Сподели какви посещения има сайта.

Колко пари изкарва на месец.

Стока на склад има ли, или всичко е през доставчици ....
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Аз продавам сайт с уникални описания и статии, както и фейсбук страница. Ако продавам бизнес изрично ще пиша това с приходи и разходи. Развитието на бизнеса е цел на предприемача. При интерес на ЛС давам адресите им.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

На колко време е сайтът и колко са (грубо) качените статии?
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Сайта е на около 8 месеца. 34 статии + описания на продукти. За повече информация, който желае изпращам лично съобщение с името на сайта.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Може ли сайта на ЛС
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Това е доста сериозна сума за сайт на по-малко от година и с 35-40 статии.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Нека и аз задам приблизително същия тъп въпрос... Кое в сайта, който продаваш, обосновава цената от 2 хил. лева?
Доколкото се разбира от отговора ти, това е само сайт, без бизнес, с нулеви приходи.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Изпрати един линк на ЛС да видим този сайт за 2к и ако може няколко думи от къде идва стоката ясно че приходи явно от сайта няма
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Цената на сайта е разхода който съм направил по него в продължение на около година. Това включва цена за изработка от фирма. Писане на статии, както и писане на описания на някои от продуктите. Оптимизация всеки месец по 150 лв. , домейн и хостинг. От въпросите, които ми задавате разбирам че принизявате доста труда на ваши колеги. Далеч съм от мисълта да продавам сайт на човек/фирма, който/която може сам да си направи сайта за по - малко пари. Ако вие сте от този тип моля не пишете излишни мнения. Аз на краставичар краставици не продавам.
Един въпрос задавам аз. Каква е цената, на която бихте продали сайта на краен клиент, при вложени от Ваша страна същите труд и средства ? Ще пиша съобщения на всеки който е проявил интерес.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Не е важно колко $ си вложил, важно е колко $ изкарва въпросния проект. Би ли ми пратил на ЛС приходите на магазина, откъде зареждаш и прочее.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Е това е доста глупаво мислене " Цената на сайта е разхода който съм направил по него в продължение на около година ", че така всеки ще инвестира в безброй неща и което не се получи да го продава на парите които е инвестирал.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Всички знаят, че една фирма за изработка на онлайн магазин би взела от 1000 до 3-4 хиляди лева без оптимизация, статии и описания. Като в тази сума никой не предполага, че сайта ще е работещ с реални приходи от по 500-1000 лв. както всички очакват. Ако сайта печели такива суми, цената му няма да е 2000 лв или 3000 лв. ами може би сумата от приходи за следващите 5-6 години напред. На това аз му казвам инвестиция в бизнес.
Тука се учудвам като чета форума за обяви, че всичко трябва да е уредено. И който вземе сайта да е готов като седне пред екрана да валят продажбите без да си мръдне пръста.
Направо ще питам в прав текст, кой е този лудия, който печели от нещо и би го продал/подарил за жълти стотинки ?
Писал съм точно и ясно. Продавам сайт. Няма приходи, тъй като няма локален магазин, спрял съм да го поддържам и оптимизирам, защото имам друг бизнес, не ми се занимава, помещение нямам, има изисквания от БАБХ, сертификати, четене и най вече желание и отдаденост. Това са причините, за да го продавам сайта. Който е мераклия, има магазин и няма сайт, иска да започне нов бизнес и т.н може да пише на ЛС. Доставките са от известни вносители производители на био храни в България, главно в София. Няма дроп- шипинг, което се харесва на повечето онлайн търговци.
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Мога ли да получа малко повече информация на ЛС.
Благодаря!
 
От: сайта за био храни и фейсбук страница

Покажи сайта публично и направи разбивка на цената, нали смяташ разходите, а казваш, че няма приходи. И каква ти е била идеята за сайта, да набиваш пари безсперспективно или трябва още малко пари да се налеят, та да текне кранчето, много ми е любопитно
 

Горе