сайта ми беше индексиран в google но вече го няма??!!!!

naskobg

Well-Known Member
Значи сайта за който питам е www.minimumfuel.com
как става така че беше индексиран преди 1-2 дни..а днес вече го няма.Става дума за това че беше на второ място от първата страница за думите "minimum fuel" Сега обаче като напиша тези думи и нищо...
някой да има идея защо се получава така? БАН или?!!!!!
 
Не е Бан, бате просто си мисля че търасчката в която си - играе с резултатите, ако ти е натурално SEO-то пак ще се върнеш там където си беше. Аз това съм го наблюдавал често, да те няма и изведнъж - бам на някоя добра страница.

Не се притеснявай - тези работи са яко димамични - виж си оптимизацията. Ако си над 90% оптимизация - тогава е трудно да правиш толкова много скокове. При по-малко от 50% ще си играш много по местата на търсачките.
 
georgimateev каза:
може и в пясъчника да са те пратили :)

дамм ако е така лошо..дано не е там..Иначе става дума за гугъл..:)
Без да плащам нищо и хоп на първа страница втори линк (първия е пак мой само че от тихо.бг) с думите "minimum fuel" ...при положение че сайта е на им няма 2-3 седмици.Някои хора плаща за това;)
 
А да ти се е случвало страница в ХИТ.БГ без keywords с ПР 3 ?
 
Sobieski каза:
А да ти се е случвало страница в ХИТ.БГ без keywords с ПР 3 ?
На мен ми се случи в free.bg един сайт на фирма която е дистрибутор на радиатори за град Плевен
Регната е за сърч в Гугъл,сърч.бг и дир.бг
Няма линкове към нея само тва и я за***х.Оня ден бащата ме подсети да видя как му е сайта и хоп-pr3
;)
Това е въпросното сайтче
Http://mistral-ruvex.free.bg/
Не се смейте...първият ми е и е от темплейт
 
Според мен си добавил сайт в Гугъл и той те изкарва на предни позиции и после след някой седмица те набутва в сандбокса и ще си престоиш там някой друг ден седмица . Затова никога не субмитвай сайт в Гугъл
 
да се разберем какво разбираш под събмитване на сайт в гугъл ... през webmaster tools ще ми кажеш че ако го сложа пак ще се прецакам така ли?
 
Аз лично не събмтвам в гугъл добавям само саитмап в уебмасър акаунта и то след като сам понатрупал линкове и саита вече е бил индексиран - въпрос на личен стил :)

в момента на форума пробвам въобще без събмитване в webmaster tools дали става добре. Само с оказан път в robots.txt

Sitemap: http://www.predpriemach.com/sitemap.php

повече инфо
http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2007/04/whats-new-with-sitemapsorg.html
 
По добре е да пренесеш ХМЛ данните ор php-то в един xml файл за да нямаш проблеми в този формат php гугъл както и другите тъшачки четът ли го ?
 
и да запитам..какво става когато един сайт е в sandbox и искам да му пусна ппс?регистрирам си се в adwords и? ще се показва ли campign от дясно след като сайта не се намира от търсачката?
 
@georgimateev & Sobieski - лесно ви е на вас които чаткате програмирането. Аз съм маркетър и програмирането ми е на ниво да си променям скриптовете по малко и да оправям грешките що годе :)

header('Content-type: application/xml'); :?:


@naskobg - sanbox e за органик сърча. За Pay Per Click нямаш никакви проблеми.
 

Горе