сайта durabura.com

От: сайта durabura.com

Мислиш ли, че е коректно да пускаш търг и сам да си го продаваш на себе си. Не съм на 100% сигурен, но просто мирише от всякъде. Не че нещо...
 
От: сайта durabura.com

Горните 2 поста са написани през 2 минути. Точно толкова е необходимо за логаут/логин. :twisted:
 
От: сайта durabura.com

Админа, да провери ИП-тата на въпросните хайвани. И да не са с едно ИП, продавача е смешен. 14-04-12, 00:57 е написано мнението на "купувача". Продавача е написал :
ТЪРГ с начална цена 100 лева. Край на търга: ДНЕС - 13.04.2012г (точно в полунощ)
Как така ще продава нещо на някой си след края на търга (по точно ще си прави нов акаунт и ще си го купи сам) само защото цената не му харесва.
 
От: сайта durabura.com

Вие сте най-големите форумни идиоти, които съм виждал някога. Мога от сега да ви кажа, че не сме с едно и също ИП. Когато написах поста, че не съм си го продал на себе си, казах на купувача да реагира също в темата. И това, че съм го продал след търга вас не ви интересува, тъй като stelt88 се отказа. От всичко това разбрах, че stelt88 е несериозен, а наддава... Продаден е на nikolay-lay и точка по въпроса!
 
От: сайта durabura.com

Ебаси ограничените същества има тук, заклевам се! Чак и отрицателна репутация получих! И това ми било пълнолетни хора? Seriously?
 
От: сайта durabura.com

Е човек всеки има различни разбирания за живота и действията си в него без значение възрастта, макар и грубо тук хората се опитват да ти помогнат да не бъдеш егоистичен търговец вярващ в това че е хубаво да се прецакват колеги..
Преди да продължиш със сделките и участието си във форума знай че:
*Опита да прецакаш колега ще бъде 70% неуспешен, това води до много негативно впечатление за теб като човек.
*Хората тук ти показват как се прави онлайн бизнес, не го правят вместо теб.
 
  • Like
Реакции: Brad

Горе