сайт ориентиран към щатските потребители с вгредана "пейпал" ситема за разплащане

ivo1017

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте!Отдавна се регестрирах,но едва сега съм решил да се захващам с нещо сериозно.Доста се рових в интернет за създаване на интернет сайт и в главата ми стана пълна каша.За изработка на сайт видях цени от около 200 лева до над 2000 лева!Искам да ви кажа какъв сайт бих искал да имам и ако иска някой може да предложи дали би се заел с изработката му.Става въпрос за сайт ориентиран към щатските потребители с вгредана "пейпал" ситема за разплащане (или някаква друга) по ваша преценка.Не искам да е претрупан с флаш,анимации и т.н.Да е лесен за доизграждане(тоес да мога сам да си слагам после статии,текст и т.н.Кажете ми някакви идеи и ако трябва ще дам още информация.
 
От: сайт ориентиран към щатските потребители с вгредана "пейпал" ситема за разплащане

Аз ще ти препоръчам да си сложиш един oscommerce, отворен код е и като за начало ще платиш само за хостинга, там има вграден модул за пейпол.

Принципно има и много модули, които могат да задоволят и най-претенциозните изисквания на веб мастерите.
 
От: сайт ориентиран към щатските потребители с вгредана "пейпал" ситема за разплащане

Благодаря за насоките,ще прегледам по-обстойно oscommerce-a!
 

Горе