сайт с приходи

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Продавам чуждоезиков сайт на три месеца с приходи.Първият месец-20$,втори месец-40$,трети месец 80$, сега е 4-тия месец от създаването на сайта и до момента имам 6$. Приходите са от CPAlead.От домейна остават почти 12 месеца, но продавам сайта без хоста.Сайта е базиран на WP.Поддръжката е елементарна и всеки може да се справи.Без никаква работа тези приходи би трябвало да се запазят,но за повече $ ще трябва и работа! Оказвам съдействие при обясняване на начина на работа на сайта. Посещенията дневно са 150-300 от целия свят. Търся му около 400$.За въпроси и предложения ЛС, там ще дам и линк към сайта, в него има около 100 публикации.
prihodi.jpg

<br /><br /> Домейн Име | URL: на ЛС<br /><br />Приблизителна Цена: 400<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 10 000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Приходи: 45<br /><br />Начини на Плащане: paypal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: сайт с приходи

В кой сегмент е сайта?

Я ми дай на ЛС инфо :)
 
От: сайт с приходи

Може ли инфо на ЛС. Сайтът да не е базиран на метода от книгата на синтетик :)
 
От: сайт с приходи

Може да пратиш и на мен информация за сайта?
 
От: сайт с приходи

Тук все едни предприемачи,продавам нещо ама на ухо ще ти кажа какво продавам да не чуят другите
 
От: сайт с приходи

Прати ми и на мен. Определено имам интерес.
 

Горе