Аукцион за: сайт bg-mnenia.com - до 30-12-2017

BG-mnenia

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам на символична цена работещ уебсайт: bg-mnenia.com

Цената няма значение.

Ако никой не желае да го купи, готов съм и да го подаря на някой, който може да му бъде от полза.

Предложението е до 30-12-2017

Трафика е:
Daily Average
Page Views: 93
Unique Visits: 73
First Time Visits: 66
Returning Visits: 7

Моля, пишете във форума, а не на лични.
 
Домейна е купен от GoDaddy, хостинга е на CloudWays(Vultr) за $11/Месец.
Сайта е доста тежък и скоростта на зареждане на страниците може да видите на самия сайт.


Сайта е правен на Wordpress. Темата и главния плъгин са купени от тук: jreviews.com/store
Сайта включва лиценз за: JReviews for Wordpress + iReview WordPress Theme
Само няколко файла за проверката на лиценза са с ioncube, другото е с видим код.


Всички възможности на JRreviews за wordpress може да се видят на wp-demo.jreviews.com
За да видите плъгина от вътре wp-demo.jreviews.com/wp-admin
потребителб/парола: demoadmin/demoadmin



Мненията в сайта, преди да се публикуват са проверявани за уникалност.
В началото, за да се понапълни сайта плащах 1 лв. за мнение от 100 думи.
После намалих на 50ст., 20ст., 10ст. и дори 5ст. за мнение от поне 20 думи.

Поради липса на време за одобряване на мненията вече не поддържам сайта.
 
Отговор към едно лично съобщение:
=================================


Идеята ми беше да направя нещо подобно на руските сайтове irecommend.ru и otzovik.com

Те в началото са плащали на публикувано мнение, но после са започнали да плащат само за най-добрите мнения, измервайки ги по-броя прегледи.

Чудех се, дали да не направя подобно на тяхното плащане използвайки за отчитане wordpress плъгина mycred.me (mycred.me/code-snippets/custom-hook-wp-postviews/)


Монетизацията като руските сайтове:
- адсенсе
- афилиейт линкове към самите магазини в страниците с продукти, които имат мнения -
( Affiliate links on product listing detail pages jreviews.com/addons/listingresources )
 
Сайтчето не е лошо, но wp не става за тая работа. Донаглася се ясно с теми и плъгини, ама не е много окей. Ако беше нещо от рода на Laravel, CI, дори symfony, щеше да си струва някаква инвестиция.
 
Сайтчето не е лошо, но wp не става за тая работа. Донаглася се ясно с теми и плъгини, ама не е много окей. Ако беше нещо от рода на Laravel, CI, дори symfony, щеше да си струва някаква инвестиция.

Аз не харесвам wp, но си мислех, че като дам $250 за плъгин и съм готов със сайта за седмица.
Гледам Irecommend.ru е правено на Drupal,

Реално аз не си харесвам на сайта дизайна :) - изкушавам се да му сложа noindex nofollow, за да видя на чичо Гошо колко време му трябва.
 
Сайтчето не е лошо, но wp не става за тая работа. Донаглася се ясно с теми и плъгини, ама не е много окей. Ако беше нещо от рода на Laravel, CI, дори symfony, щеше да си струва някаква инвестиция.
Пак същата глупост. Написа 10 реда код и мани ги тея готови системи...
Това че на автора му е толкоз акъла и не знае как да си направи сайта не е проблем на WP.
Точно този сайт може да се направи с 3 безплатни плъгина.
 
Със сигурност повече написан код от теб вече. А wordpress е хубава система, ако ще правиш блог...
 
Няма нужда да го казва който и да било, wordpress е блог система, това че може да се донаглася с плъгини и теми и след това да се молиш някой да не избабани сайта заради грешка в плъгин, а за updates да се чудиш какво става и кой плъгин е изгърмял - не благодаря. Но ако ще правиш блог - подходяща е. Не може да се сравнява един cms със framework, колкото и плъгини да му буташ.
Още един плюс за Ларавел е, че wp е труден за скалиране, а пък и вече повечето web apps си работят като api, не виждам кой би избрал да прави restroutes и да интегрира api в wordpress, като това може да стане 100 пъти по-читаво с някой фрейм.
 
WP си е добре, ако имаме малък брой инсталирани плъгини, като единия е кеширащия. Ако си е блог и всичко се кешира е ок.

Проблема е, че WP не става за сайт в който има логване на потребители. Тогава всичко става динамично и една страница се генерира 0.350-0.750s, което е ужаса.

В случая с моя сайт за профили в сайта се използва Buddypress.
 
Е не вие много свалихте нивото...
Няма нужда да го казва който и да било, wordpress е блог система, това че може да се донаглася с плъгини и теми и след това да се молиш някой да не избабани сайта заради грешка в плъгин, а за updates да се чудиш какво става и кой плъгин е изгърмял - не благодаря. Но ако ще правиш блог - подходяща е. Не може да се сравнява един cms със framework, колкото и плъгини да му буташ.
Още един плюс за Ларавел е, че wp е труден за скалиране, а пък и вече повечето web apps си работят като api, не виждам кой би избрал да прави restroutes и да интегрира api в wordpress, като това може да стане 100 пъти по-читаво с някой фрейм.
Абе ти кога отиде в унито, кога чу за скалиране, кога ти се наложи да го ползваш ?!?
WP не е дали ще го хакнат а кога. Иначе е идеален за блог, обаче почнеш ли да го правиш на нещо с плъгини и добавки нищо не става и SEO то отива на кино
Станчо, всички ти знаем нивото - стой си на опенакрт 1.5.6.4 и не се бутай където не ти е работата.
WP си е добре, ако имаме малък брой инсталирани плъгини, като единия е кеширащия. Ако си е блог и всичко се кешира е ок.

Проблема е, че WP не става за сайт в който има логване на потребители. Тогава всичко става динамично и една страница се генерира 0.350-0.750s, което е ужаса.

В случая с моя сайт за профили в сайта се използва Buddypress.
Ето и жертвата на тия хаховци тип завършил унито - броя плъгини имал значение... ШШ ти на колко си години, че да вярваш на градски легенди?
 
Sky точно пък ти за ниво не ми говори че съм ти виждал спагетите.
WP не е пенкилер, ама някой пишман майстори само него си знаят и толкос си могат
Друго си е 1.6.4 нали?
 
В случая не става, тук си трябва друг CMS или най добре нещо писано си точно за това. Аз бих заложил обаче и на готово решение но на WP по скоро някой клонинг на Yelp или нещо подобно
 
Ето и жертвата на тия хаховци тип завършил унито - броя плъгини имал значение... ШШ ти на колко си години, че да вярваш на градски легенди?

Ако сайта е кеширан броя плъгини наистина няма значение за скоростта на зареждане на уеб страниците.
 
Ако сайта е кеширан броя плъгини наистина няма значение за скоростта на зареждане на уеб страниците.
Ти това на майтап го казваш нали?
В случая не става, тук си трябва друг CMS или най добре нещо писано си точно за това. Аз бих заложил обаче и на готово решение но на WP по скоро някой клонинг на Yelp или нещо подобно
Сайта погледан ли го изобщо?
 
Ако нямаш трафик, няма значение на какво е правен сайта, нито колко плъгина си инсталирал, нито колко са ти бързи страниците - дали се генерират за 5ms или 750ms.

Почти всички мизерно кодирани плъгини за WP се компенсират с добър хостинг :)
 
Абе теб като те гледам, без софтуни си станал ебати програмиста, заеби, авторитет направо, със сериозен опит. Аз приключих със софтунито и Фефруари започвам стаж, пък ти си хейтвай колкото искаш.
 

Горе