система за игра с футболни прогнози + дизайн

От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Сваляйте на воля сега да видим :D внимавайте за всеки случай :)

P.S. Сами виждате колко некоректен е този Петко :Д не правете сделка с него може утре да пусне и вашите работи ей така , а виждам и по друга тема че няма да му е за първи път. явно обича да продава чужди работи http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=44652
 
От: От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Хехе аз съм бил некоректен :lol: това, че пусна линк към тема в която продавам нещо и се опитваш да ме изкараш некоректен потвърждава какъв смешник си :)

Системата я продаваш 2-3 пъти и при това не си го споменал. Явно ни мислиш за балъци ама ето излезе безплатно ... да не говорим за каква смешна сума ми продаде системата нещо от порядъка на 7-8 долара максимум 10, което говори достатъчно за теб и предполагам на повечето потребители им става ясно какъв пишман предприемач си.

Още повече, че аз те попитах още на 09.08 защо продаваш системата няколко пъти ама ти реши, че можеш да ме подминеш и не получих никакъв отговор в продължение на 15 дена. Едва след като пуснах системата тогава се включи.

Като нападна колегата в другата тема -> http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=60226&page=15&p=700725&viewfull=1#post700725
->http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=60226&page=16&p=700727&viewfull=1#post700727
->http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=60226&page=16&p=700794&viewfull=1#post700794
Цитирам те
Авторчето ссе покри иначе много знаеше..
Ама какво излезе? Че ти си същия смешник макар автора на оная тема да не се е покрил ти се покри :)
Повече няма какво да коментирам.
Сваляйте на воля сега да видим :D внимавайте за всеки случай :)

P.S. Сами виждате колко некоректен е този Петко :Д не правете сделка с него може утре да пусне и вашите работи ей така , а виждам и по друга тема че няма да му е за първи път. явно обича да продава чужди работи http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=44652
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Автора не е ли човека, който преди време беше пуснал тема за дарения да си купи нова кола? :AD
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Още 1 потвърждение, че автора е некоректен. След като го изобличих получих репутация със следния текст:
Ти си долнопробен гей

Правете си изводите сами :)
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Целия ти трейд я има 100 кинта я не.
И аз ги имам такива, ама не са за хвалене.
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Не е там въпроса колко кинта са, а че всичките са позитивни. тук съм от 2008 така че, който ме знае ме знае..
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Не е там въпроса колко кинта са, а че всичките са позитивни. тук съм от 2008 така че, който ме знае ме знае..

Много жалко, че си тук от 2008 а още мислиш на дребно как да прецакаш някой и да вземеш някой лев :lol:
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Да прецакам някого? С какво да ги прецакам, някъде да съм споменал че няма да продам системата на повече, хора казах им че в момента няма онлайн сайт с тази система, що твоя сайт да не би да е онлайн? покажи ни да видим..
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Не разбрах, защо го нападнахте човека?
Не съм я теглил системата и не съм гледал за какво иде реч, но какво лошо има да я продава когато и на който си иска. Ако си е негова, може да си я продаде и 1000000 пъти. От темефорест и другите сайтове също се продават теми по хиляди пъти. Нищо не пречи, да си смените дизайна и да я направите различна, ако мислите, че още някой я е пуснал.
Не разбирам, защо постоянно има някакви атаки към хора, които се опитват да продадат нещо тук. Някой може ли да ми обясни на чист български?
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Няма никакви атаки стига си се филмирал. При покупката на тази система никъде не пишеше дали ще я продава пак или не. В гората ясно си пише всичко.

Гледам, че линка е изтекъл. Довечера ще пусна нов вечен.
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Няма никакви атаки стига си се филмирал. При покупката на тази система никъде не пишеше дали ще я продава пак или не. В гората ясно си пише всичко.

Гледам, че линка е изтекъл. Довечера ще пусна нов вечен.
Пич, не ви знам отношенията, ама ти почна да го наричаш "смешник", обвини го, че "прецаквал" хората, а не можах да разбера, що я дигна тая дандания?! Сеш'са? Теб те е прецакал ли, ограбил ли те е или какво?
Сподели, кво толква те гнервира, та му пусна системата безплатно? Утре, ако някой друг реши да пусне някаква друга система, нали разбираш какво впечатление създаваш.
За тва те моля, обесни тука на простолюдието тая лудост, дето те обзе. Плийз!
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Пич, не ви знам отношенията, ама ти почна да го наричаш "смешник", обвини го, че "прецаквал" хората, а не можах да разбера, що я дигна тая дандания?! Сеш'са? Теб те е прецакал ли, ограбил ли те е или какво?
Сподели, кво толква те гнервира, та му пусна системата безплатно? Утре, ако някой друг реши да пусне някаква друга система, нали разбираш какво впечатление създаваш.
За тва те моля, обесни тука на простолюдието тая лудост, дето те обзе. Плийз!
Пич прочети темата и пак пиши :)
Още в началото на миналия месец го попитах, но отговор не получих докато не предприех действия...
 
От: система за игра с футболни прогнози + дизайн

Нямам страна по спора от темата. Разглеждам пазара само. Но това, че имате положителен iTrader и се стига до подобен род как да го каже недоразумения не е добре...
 

Горе